Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Bébiőr? fórum

Bébiőr? (beszélgetős fórum)


1 2
36. Teem
2012. okt. 25. 22:08

Sziasztok,


Ha érdekel valakit van egy ajándéknak szánt bébiőröm, sajnos nem kellett, mert a rokonság hamarabb vett egyet.


Vadonatúj, kibontva sosem volt, 24 hónap garancia van rá, a márkája: Topcom Kidzzz Babytalker 2000. 20000Ft-ért vettem, 15000Ft-ért odaadom. Helyileg Őrbottyánban van, de postán is elküldöm szívesen.

35. ERA02
2009. júl. 20. 15:17

SZIASZTOK

ENGEM BABY ŐRZŐ ÉRDEKELNE 2000-2500-ÉRT .HA VALAKINEK VAN ELADÓ LÉGYSZI SZOLJON

34. Mokka78 (válaszként erre: 33. - Pemete)
2008. aug. 12. 15:21
Köszi!
33. pemete (válaszként erre: 32. - Mokka78)
2008. aug. 12. 14:16
Ment a privi!
32. Mokka78 (válaszként erre: 31. - Pemete)
2008. aug. 12. 13:56

Lecsapok rá! Ezt a mázlit! Alig egy köpésre lekunk egymástól :) :)

Egyébként milyen a tied?

31. pemete (válaszként erre: 29. - Mokka78)
2008. aug. 12. 13:54
Az enyém is eladó ha kell! 3000 pénzért már viheted is! Novemberig még garanciás is.
2008. aug. 12. 13:40

Sziasztok!


Nekünk is Angelcare 301 lágzésfigyelőnk van, aminek babaörző funkciója is van.

Számunkra megnyugtató a készülék, mert a nagyobbik gyereknél mindig ott álltunk az ágyánál, ás néztük, hogy jár e a mellkasa. Most nyugodtabbak az éjszakáink. Még egyszer sem riasztoot hála az égnek. Igaz már többször jártam én is úgy, hogy a szoptatáshoz kivettem a lányomat az ágyból, de elfelejtettem kikapcsolni. Na erre az egész család felébredt! De legalább tuti hogy érzékel a készülék.

Én mindenkinek csak ajánlani tudom, igaz nem olcsó dolog, de megéri.

És nem kell újjonan megvenni, lehet használt készüléket is venni, mert az is ugyanazt tudja mint az új.

29. Mokka78 (válaszként erre: 25. - 0e09398923)
2008. aug. 12. 13:21
nekem a légzésfigyelő része nem kell! HA úgy megy egyezkedhetünk :)
2008. aug. 12. 13:20

NA ma volt az első alkalom hogy sírt a fiam mikor behalgattam! Kertesházben vagyunk mi is és kint mosogattam! :(

rettentő gyorsan kell egy ilyen kütyü!

27. pemete (válaszként erre: 26. - Pemete)
2008. aug. 12. 13:17
Ja és az adó része nyuszi formájú és világítós! Tök cuki:))
26. pemete (válaszként erre: 7. - Mokka78)
2008. aug. 12. 13:17
Nekünk egy nagyon egyszerű walkie-talkie-s volt, sőt még most is megvan, 6000ft-ért vettem az intersparban, és tökéletesen bevált, jelzett már akkor mior kicsit hangosabban nyöszörgött a baba. Viszont elemes volt és 4esével zabálta a ceruzaelemet az adó része, a vevő része meg az annál kisebbet ette ugyanígy! Még jó hogy volt tölthetős elemünk:) Amúgy mi 3 hónapig használtuk, utána félreraktm, mégmost is ott van a szekrény tetején!
2008. aug. 12. 13:15

Szia!

Mi Angelcare készüléket vettünk, ami bébiőr, és légzésfigyelő is egyben. Már csak bébiőrnek használom, és leginkább az éjjeli fény miatt))de tényleg praktikus, családi házban lakunk, ha alszik a bébi napközben, a szülői egységet magamhoz veszem, és a kertben is hallom, ha ébredezik, nem akkor kell rohannom, amikor már ordít...

És egyébként az enyém eladó...))

24. mtt80
2008. aug. 12. 13:10

Nekünk is volt bébiőrünk és én nagyon szerettem. Tényleg mindent lehet benne hallani, még a nyöszörgést is.

Mi kertes házban lakunk, így amikor a kisfiam aludt bent a szobában, és nyugodtan kimehettem a konyhába vagy a kertbe, vittem magammal a bébiőrt, így rögtön hallottam, ha felébredt. Addig meg legalább nem idegeskedtem, hogy ugyan felébredt-e. Amíg nem volt, 5 percenként rohangáltam be (ha kint voltam), hogy minden rendben van-e. :)

Szerintem mindenképp érdemes venni, főleg ha nagy házban, lakásban laktok.

2008. aug. 12. 12:28

Légzésfigyelő...

szerintem nagyon hasznos dolog. Használata során a szülők is nyugodtan tudnak aludni, vagy kimenni a szobából. Nálunk soha nem riasztott be falsan.

Arra viszont figyelni kell, hogy ha hajnalban szoptatás miatt kiemeljük a picurt, előtte kapcsoljuk ki, mert amikor elhelyezkedsz a szoptatáshoz, és akkor riaszt be, akkor kellemetlen. :o(((


Bébiőr...

mi 2 telefonnal oldottuk meg. Most is, ahogy írok, az van bekapcsolva a másik szobában. Ha a leányzóm felébred, akkor, ha éppen úgy alakul, a sírsára bekapcsol (igaz szerencsére nem nagyon szokott sírva felébredni), vagy mivel olyan tárgy, ami általában nem a kezébe való, az lesz az első, hogy megfogja, és akkor is jelez a telefon.

Nem a feje mellé helyezem a telefont, hanem a kiságyban a lábrészénél van egy kisszekrény, és annak a tetejére teszem, amit ha felébred, és feláll a kiságyban, akkor eléri. Csak akkor szoktuk használni, ha napközben elszundikál, vagy ha este később tudunk csatlakozni hozzá.


A légzésfigyelőt 0-4 hónapos korig használtuk, 5 hónapos kortól pedig csak a telefont kapcsoljuk be, ha egyedül hagyjuk a kisszobában aludni.

22. gabi0630 (válaszként erre: 18. - Mokka78)
2008. aug. 12. 12:25

Szép fehér-kék.....

Viccen kívül Baby Veille van ráírva, tescóba láttam többször is.

Jó, panaszunk még nem olt rá. És ahogy Hiszti írta lehet elemmel de árammal is működtetni.

2008. aug. 12. 12:18

Hali Mokka!

Nekünk is van bébiőrünk, csak nagy ritkán használtuk, de akkor nagyon jól jött. Lehet bele elemet tenni, de van hozzá külön dugasz valami aksival, és mi úgy használtuk. Konnektor mindig van a közelben.

Most nem használjuk, de ha jövő nyáron külön szobába kerül a kiscsaj, biztos, hogy minden éjszaka be lesz kapcsolva, hogy ha sírdogálna, rohanhassak hozzá.

Szerintem hasznos dolog.

2008. aug. 12. 12:16

Jó étvágyat.


Sajnos nem tudom megmondani mert csak kölcsönbe volt:-((((

De nem volt valami márkás,és már több babát kiszolgált.

2008. aug. 12. 12:10
ebédszünek :)
18. Mokka78 (válaszként erre: 15. - Gabi0630)
2008. aug. 12. 12:10
Neked milyen van? Nem tudom milyet vegyek! :)
17. Mokka78 (válaszként erre: 16. - Lizabella)
2008. aug. 12. 12:09
milyet hsználtál?
2008. aug. 12. 12:06
Nekem volt bébiőröm,szerettem nagyon amíg a kicsi aludt addig a naggyal letudtam menni az udvarra játszani.Mindent lehet benne hallani.
2008. aug. 12. 12:05

Szia Mokka!


Azt is halllod ha csak nyöszörög. Sőt, ha csak fordul azt is. Amúgy van hangerő gomb, azzal tudod szabályozni, mennyire hozza rád a sívbajt ha megszólal. Én inkább csak bent zeretem használni. Kint nem, mert minden külső zajnál kapcsolt. HAngosabban fújt a szél, a főúton (kb 60m-re) elment egy autó...szóval elég érzékeny volt.

14. 025c5b6977 (válaszként erre: 10. - Mokka78)
2008. aug. 12. 12:03
A nagyik már csak ilyenek :) de megértem, végülis a te gyereked.
13. Mokka78 (válaszként erre: 9. - 025c5b6977)
2008. aug. 12. 12:02
Az enyémnek világította gombja és pár nap után már csukott szemmel is tudtam hova kell nyúlnom! De A légzésfigyelőt ismerem!!!!!!!
12. Mokka78 (válaszként erre: 11. - D0860dee94)
2008. aug. 12. 12:01

Ismétlem nem a légzésfigyelő a téma!!!!!

Azt használtam egy éves koráig, nagyon szerettük és meg voltam vele elégedve!!!!


De én a BÉBIŐRRŐL érdeklődök :)

2008. aug. 12. 11:58

Jó ha van és nagy biztonságot nyújt!


Használjátok! De tudd, nem elég a használata, mert az még nem menti meg a gyereked életét ha ne adj Isten komoly a baj... tudnod kell hogyan és miként kell újraéleszteni a babát, de ez már egy másik fórum táma is lehetne.


Nézz utána az újraélesztésnek és azoknak az aprónak tűnő fogásoknak/praktikáknak, amivel kiválthatod a csecsemő spontán légzését.

10. Mokka78 (válaszként erre: 8. - Nagyi57)
2008. aug. 12. 11:57

Köszönöm!

Igazából azért szeretnék venni egyet ,haogy ne anyós fusson hozzá elöbb! :)

Különszöbába kerül a fiam ,de még felkel éjjel,vagy csak a cuclit keresi! Anyós viszont alig alszik ........Értitek !:)

2008. aug. 12. 11:56
egyébként az befolyásolja szerintem a müködését hogy az elem mennyire van jó állapotba, de mondom nekem nem jött be a dolog :( És utáltam hogy amikor elkezdett sírni a fiam, és rohantam akkor még azzal kellett szorakoznom a sötétbe hogy kikapcsoljam mielőtt kiveszem, mert azt se akartam hogy az erős csipogásra a gyerek még jobban magához térjen, és tényleg olyan is volt hogy egyáltalán nem reagált rá hogy kivettem a gyereket, vagy jó néhány perccel később, ami éles helyzetben pont már későn lett volna.
8. nagyi57 (válaszként erre: 3. - Mokka78)
2008. aug. 12. 11:55
♣♣Szia!Én csak nagyi vagyok ,unokám vasárnap volt 1 hónapos.Igen azt is hallod ha nyöszörög,de azt is ha gyorsabban szuszog,mert sirni akar.akkor amikor az én gyerekeim voltak picik,ilyen még nem volt,de unokámnál leányom használja,praktikus ,jó dolognak ismertem meg.♣♣
7. Mokka78 (válaszként erre: 5. - 025c5b6977)
2008. aug. 12. 11:54

Szerintem te a légzésfigyelőről beszélsz!

Engem az a "voki-tokis kütyü " érdekelne :)

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook