Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Bébiételek 8 hónapos kortól(mit.hogyan) fórum

Bébiételek 8 hónapos kortól(mit.hogyan) (beszélgetős fórum)


1 2
27. mimmo33 (válaszként erre: 26. - Indián lány)
2010. szept. 27. 13:08
Én is mindig rakok neki a főzelékbe, de azt csak ebédre kapja.Uzsira én nem adok neki főzeléket
26. Indián lány (válaszként erre: 25. - Márti86)
2010. szept. 27. 13:07
Nekem azt mondta a védőnő,hogy minden főzelékbe tegyek húst,mert a fehérje nagyon kell a fejlődéshez.
25. Márti86 (válaszként erre: 24. - Indián lány)
2010. szept. 27. 11:40

Egy nap többször is adsz husit?

Szabi minden nap kap, de egy nap csak 1x.

2010. szept. 27. 11:22

:)Aranyosak lehetnek:)))

Nálunk ma patiszonfőzelék csirkehússal lesz az ebéd,az uzsi meg almaszósz cshússal.

23. mimmo33 (válaszként erre: 21. - Indián lány)
2010. szept. 27. 11:19

Nekünk még egy fogunk sincs kint, de a hétvégén muszáj voltam neki darabosat adni, mert elutaztunk és nem vittem a botmixert:(

Úgy falta befelé, rágta a kis fogatlan ínyével, hogy öröm bolt nézni:D

Úgy hogy én nem turmixolok tovább;)

22. Márti86 (válaszként erre: 21. - Indián lány)
2010. szept. 26. 20:35

Értem. Nekünk 3 fogunk van a 2 alsó metsző és a jobb felső 2-es vagy 3-as még nem jöttem rá. Mi is 8 hónaposak vagyunk :), de az én fiam kb 3 hete csak darabost eszik ebédre és úgy tűnik jobban is ízlik neki.

Mi ma tejfölös habarásos krumplifőzeléket ettünk csirkehusival.

21. Indián lány (válaszként erre: 20. - Márti86)
2010. szept. 26. 15:51
Még csak a két alsó metszőfoga van kint a kislányunknak.A darabos bébiételt köpi ki,max abból a kissé darabosból eszik pár kanállal amit én főztem(ma pl a húslevesből a zöldséget és a májat villával törtem össze,nem turmixoltam,lével hígítottam).Van,hogy adok a kezébe egy szelet almát,répát,karalábét,de csak majszolgatja.Várunk még pár fogat,addig turmixolok.
20. Márti86 (válaszként erre: 17. - Indián lány)
2010. szept. 26. 12:46
Nem adsz neki még darabost?
19. Indián lány (válaszként erre: 18. - Terek)
2010. szept. 24. 18:16
Örülök neki:)
18. terek (válaszként erre: 12. - Indián lány)
2010. szept. 24. 16:59
ma ki is próbáltam az egyik receptedet, nagyon ízlett törpinek :)
2010. szept. 23. 21:10

A lányunk 8 hónapos.Ma ezt ette:


Kelkáposzta főzelék:Megfőztem a rántásig úgy ahogy szoktam(fűszerekkel),majd kivettem belőle az ő részét(jó krumplisan) és főtt csirkehússal összeturmixoltam.


Meggyszósz:A fagy. meggyet kiolvasztottam,felforraltam kevés vízzel,majd joghurtos-lisztes habarással besűrítettem(1/2 pohár joghurt-1 lapos teáskanál liszt).Csirkehússal összeturmixoltam.


Holnap brokkoli lesz pulykahússal:A húst félig megfőztem,tettem hozzá 1 krumplit és tovább főztem.Bele a fagy. brokkoli,és amikor kész lett összeturmixoltam.

16. Indián lány (válaszként erre: 8. - Terek)
2010. szept. 23. 14:28
Szívesen:)!Ezt kifelejtettem:)
15. Indián lány (válaszként erre: 10. - Bring12)
2010. szept. 23. 14:26
A natúr joghurtot nekünk 7 hónaposan a védőnő javasolta,8 hónaposan pedig a gyümiset(kivéve az apró magvasat).A drnő szerint viszont még korai.Különbséget kell viszont tenni szopizós,anyatejes és tápszeres babák között a hozzátáplálás szempontjából.A tápszereseknél mindent előbbre hoznak.Mi pl tápszeresek vagyunk.
14. Indián lány (válaszként erre: 9. - Márti86)
2010. szept. 23. 14:24
Én is kaptam,anyum most is azt emlegeti(3 egy csomó mást is:S).De én megtiltottam Neki,hogy KisDelfinnek mézet adjon 1 éves kora előtt(bár nem tudom betartja-e ha nem leszek ott a télen mellettük).
13. Indián lány (válaszként erre: 7. - Márti86)
2010. szept. 23. 14:22
Nagyon szívesen:)!
12. Indián lány (válaszként erre: 8. - Terek)
2010. szept. 23. 14:22

Semmi baj,én is így tudom(vagy legalábbis 1 éves kor után,de inkább a 2).

Ezeket a recepteket több helyről gyűjtöttem ki.Szerintem alapoknak jók,még ha nem is szóról szóra tartjuk be őket.

11. Márti86 (válaszként erre: 10. - Bring12)
2010. szept. 23. 13:29
Az én fiam mindent kap a tejen kívül. Vaj, sajt, joghurt, kefír stb, csak tejet nem azt nem is kap 1 éves koráig, de a többi mehet 8 hó tól.
2010. szept. 23. 13:26
szia. én 8 hósan túrót és joghurtot sem adtam.
9. Márti86 (válaszként erre: 8. - Terek)
2010. szept. 23. 13:25
Én 1 éves korig tudom. Nekem mindenki azt mondta. Dietetikus, doki, védőnő stb. Mi viszont kaptunk már jóval 1 éves kor előtt.
2010. szept. 23. 13:22

nagyon jók, köszi :)


viszont mézet 2 éves korig nem szabad adni!!!

(bocs, hogy megint belekötök valamibe :S)

2010. szept. 23. 13:17
Beleolvastam, nagyon jóóóó. Sok köszönet érte!!
2010. szept. 23. 13:15
Bocsi,hogy összefolyt a vége,de felébredt a leányzó és mentett:)))
2010. szept. 23. 13:13
Az igen! :))
2010. szept. 23. 13:12
Én főzök a lányoknak és főztem mindig is, kivéve még nagyon az elején,amikor még csak gyakorolgattuk a kanalazgatást. Főzelékek, alma és meggyszósz, tejpép. Elméletileg 9 hónapos korban már lehet adni vajas, májkrémes kenyeret is, én nem mertem, csak 11 hós korukban.
2010. szept. 23. 13:11

Sárgarépás rizs csirkehússal


Hozzávalók (1 adaghoz): 150 g sárgarépa, 40 g kicsontozott csirkemell, 2 teáskanál vaj, 30 g rizs, 2 evőkanál narancslé


A sárgarépa végeit levágjuk, megmossuk, és vékonyan meghámozzuk, durva reszelőn lereszeljük.

A csirkehúst kockára vágjuk, és egy teáskanál vajon megpároljuk, a sárgarépát és a rizst hozzáadjuk, 1 l vízzel felöntjük, forrástól számítva kb. 25 percig pároljuk lassú tűzön. A sárgarépás rizst hőtartó tányérra rakjuk, a maradék vajat és a narancslevet hozzákeverjük.



Karfiol-krémleves


1 közepes burgonyát, 1 sárgarépát, 1 kisebb vöröshagymát megtisztítunk, megmosunk, feldarabolunk, és olíva olajon megpárolunk. Hozzáadunk 15-20 dkg megtisztított és rózsáira szedett karfiolt, és tovább pároljuk. Felengedjük húslevessel, fűszerezzük sóval, borssal, 2 ág friss petrezselyemmel, és puhára főzzük. Miután a zöldségek megfőttek, pépesítjük a levest, és 1 dl natúr joghurttal összekeverjük.

3 szelet kenyeret (házi készítésű) felkockázunk, serpenyőben 1 ek olajon megpirítjuk.


Babáknak a levest és kenyérkockát és reszelt sajtot összekeverve tálalunk, azonban arra figyelni kell, hogy a kenyérkocka jól megpuhuljon a levesben. Levest nem javasolják pici babáknak, mert hamar eltelíti őket, de bátran adhatjuk olyan babáknak, akiknek már vannak fogaik, és szívesebben eszik a kicsit darabosabb ételeket. A kenyér és a sajt pedig besűríti a leves.

Kenyérkockával 10 hónapos kortól, kenyérkocka nélkül, több krumplival pedig 8 hónaposnál idősebb babáknak ajánlom.



Pulykavadas kisbaba módra


Hozzávalók: a pulyka alaplében főtt karalábé, sárgarépa, kevés vörös- és fokhagyma, valamint petrezselyem, 1 szem krumpli, egy evőkanálnyi pulykacomb filé, alaplé


A hozzávalókat pürésítjük. Ha van elegendő mennyiségű püré, készítsünk két adagot. Még forrón turmixoljuk le az alapanyagokat, tegyük bele 1-1 jól zárható tároló pohárba. Zárjuk le szorosan a poharakat, majd pár percre fordítsuk fejre őket. Ilyen eljárással 48 órán át tartható a püré a hűtőben.



Sütőtök krémleves


1 közepes burgonyát, 1 sárgarépát, 1 kisebb vöröshagymát megtisztítunk, megmosunk, feldarabolunk, és olívaolajon megpárolunk. Hozzáadunk 15-20 dkg megtisztított és feldarabolt sütőtököt, és tovább pároljuk. Fűszerezzük sóval, borssal, korianderrel, felengedjük húslevessel, és puhára főzzük. Miután a zöldségek megfőttek, pépesítjük a levest, és 1 dl natúr joghurttal összekeverjük.

3 szelet kenyeret (házi készítésű) felkockázunk, serpenyőben 1 ek olajon megpirítjuk.


Babáknak a levest és kenyérkockát összekeverve tálalunk, azonban arra figyelni kell, hogy a kenyérkocka jól megpuhuljon a levesben. Levest nem javasolják pici babáknak, mert hamar eltelíti őket, de bátran adhatjuk olyan babáknak, akiknek már vannak fogaik, és szívesebben eszik a kicsit darabosabb ételeket. A kenyér pedig besűríti a leves.

Kenyérkockákkal 10 hónapos kortól, kenyérkocka nélkül, krumplival jobban besűrítve 8 hónaposnál idősebb babáknak ajánlom.



Zsenge zöldségek barna rizzsel


Hozzávalók (2 adag): 1 nagy szál sárgarépa, 2 kisebb cukkíni, 1 darabka vöröshagyma, 1 nagy marék zöldborsó (mirelit), pici jódozott só, 2 kk olaj, 1 csapott ek barna rizs


A zöldségeket megmossuk, megpucoljuk, és kockákra vágjuk. Az olajt felhevítjük, és megdinszteljük rajta a zöldségeket. (Ne égessük oda!). Felöntjük kevés vízzel, felforraljuk, ráöntjük a rizst, jól összekeverjük, majd lefedjük, és takarékon fedő alatt megpároljuk a zöldségeket. Csirke hússal komplettálhatjuk.

Amikor minden zöldség puhára párolódott, a főzőlével együtt, kis ízesítéssel, leturmixoljuk.

Elméletileg 8 hónapos kortól már megeheti a baba a borsó héját is, ám Máté fuldokolni kezd minden pici darabkától, ezért én lepasszírozom még.



Joghurtos ananász


Hozzávalók: 1 banán, 1szelet friss ananász, 2 kanál natúr joghurt


Az ananászszeletről eltávolítjuk a héját, kockákra vágjuk, majd turmixoljuk a banánnal. A pépet sűrű szitán átpasszírozzuk, hogy a benne maradt apró héjdarabokat és a nagyobb rostokat eltávolítsuk (ezek rátapadhatnak a kisbaba torkára, és öklendezni kezdhet). A végén összekeverjük a pépet a joghurttal.



Gabonás sárgadinnye


Hozzávalók: sárgadinnye, banán, rizs- és árpapehely


A gabonapelyheket pici vízben puhára főzzük, majd a gyümölcsökkel turmixoljuk. Egy kis natúr joghurttal lágyabbá tehetjük.



Jogo-gríz


Hozzávalók: tönkölybúzadara, natúr joghurt, juharszirup


A búzadarát kétszer annyi vízben, mint ami ellepi, puhára főzzük, majd fedő alatt további 5 percig hagyjuk a gőzben. Összekeverjük natúr joghurttal, és juharsziruppal édesítjük. (Készíthető gyümölcs hozzáadásával is)



Joghurtos hawaii pulyka


Hozzávalók: 1 szelet friss ananász, 1 alma, burgonya, pulykahús, natúr joghurt, só


A „sóban-vízben” burgonyát a hússal együtt puhára főzzük. Egy másik edényben szintén puhára pároljuk a kockákra szelt gyümölcsöket. Amikor minden megfőtt, az alapanyagokat a gyümölcsök levével pürésítjük, majd sűrű szitán átszűrjük, hogy az ananászban esetlegesen bennmaradt szálakat kiszedjük. A végén natúr joghurttal dúsítjuk.



Túrós banánfalatok


Hozzávalók: 1 banán, 1 alma, 1 kanál friss túró (nem zsírszegény)


Az almát almareszelőn lereszeljük, hozzáadjuk a banánt és a túrót, majd pépesítjük őket. Egy kis citrommal pikánsabbá tehetjük, így ráadásul nem is barnul be annyira.



Finomfőzelék babáknak


Hozzávalók: zöldborsó, sárgarépa, karalábé, burgonya, hagyma


Mindegyik összetevőből 1/4 részt veszünk. A burgonyát, karalábét és a répát apró kockákra vágjuk, megmossuk. A borsóval és egy kis darab hagymával együtt annyi vízbe tesszük fel főni, amennyi ellepi őket. Amikor megfőttek, egy kávéskanál olajjal, esetleg natúr joghurttal keverjük és turmixoljuk.


8 hónapos kortól már nem kell passzírozni a zöldborsót.



Sült sárgarépapüré


Hozzávalók: (sok) sárgarépa, olívaolaj, juharszirup, natúr joghurt


A répákat meghámozzuk, felkarikázzuk, tepsibe simítjuk úgy, hogy különváljanak. A répaágyat meglocsoljuk olajjal, juharsziruppal, majd előmelegített sütőben kb. 30-40 percig sütjük. A sütésnél figyeljünk arra, hogy ne égjen le, de azért karamelles legyen a répa. A végén natúr joghurttal, ha kell, kevés vízzel pürét készítünk belőle.

Köretként, bazsalikomos burgonyapürét, pulykahússal kínálhatunk.



Sajtos spárgafőzelék pulykahússal


Hozzávalók: zöld spárga, burgonya, pulykahús, fokhagyma, gouda sajt, olaj, (só)


Az apróra zúzott fokhagymát megpirítjuk a kb. 3 cm-re darabolt spárgákkal. Majd rászedjük a feldarabolt burgonyát, a húst és felöntjük annyi vízzel, hogy ellepje. Puhára pároljuk. Ízlés szerint sózzuk. A végén a főzőlével pürésítjük, hozzáreszeljük a sajtot.



Tepsis zöldségek


Gyakorlatilag bármilyen zöldség kombinációjából készülhet, itt most egy variációt ismertetek.


Hozzávalók: 1 közepes brokkoli, 1 cukkíni, 1 padlizsán, 1 csomag újhagyma, 2 gerezd fokhagyma, 3 közepes burgonya, 2 paradicsom


A zöldségeket megpucolom, folyóvíz alatt megtisztítom. A brokkolit rózsáira szedem, a többi alapanyagot kockázom, illetve karikára vágom. Mindent beleteszek egy mély tepsibe, felöntöm 2 dl alaplével, egy kis olívaolajjal. Az egészet befedem alufóliával, és előmelegített sütőben, kb. 150-170 fokon puhára párolom. Amikor elkészült, minden alapanyagból veszek egy tálkába, és a babának pürésítek belőle egy adagot.



Parajfőzelék csirkemájjal


Hozzávalók: spenót (mirelit vagy leveles), burgonya, olaj, fokhagyma, csirkemáj, (só)


A burgonyát (sóban-vízben) megfőzzük. Közben kiengedjük a spenótot, ha mirelit; vagy megfőzzük, ha leveles. Fontos, - akár mirelit, akár friss - hogy a levét kinyomkodjuk felhasználás előtt. Egy kis serpenyőben az apróra zúzott fokhagymát és a kis darabokra vágott májat pirítjuk, majd rászedjük a spenótot és együtt (esetleg egy kis vízzel) tovább pároljuk. A végén a májas parajt a burgonyával pürésítjük.

TIPP: Amikor először adunk kisbabának májat, csak keveset használjunk fel. A máj jellegzetes kesernyés íze ugyan is elriaszthatja a babát, ha túl töményen kapja. És figyeljünk oda arra is, hogy a májat kellő képen kisüssük, és ne maradjon véres.



Padlizsános cukkini


Hozzávalók: padlizsán, cukkíni, burgonya, fokhagyma, só, olívaolaj, petrezselyem (1 db, natúr Philadelphia krémsajt, még több fokhagyma, bors)


A burgonyát egy kis fokhagymával és sóval megfőzzük. Közben a padlizsánt és a cukkínit (amennyi a babának és a mamának elég) hosszában elvágjuk, megmossuk, olajjal meglocsoljuk, és előmelegített sütőbe tesszük. Amikor megpuhultak a zöldségek, 1/3-1/3 arányban petrezselyemmel együtt turmixoljuk a zöldségeket. Ha kell, a burgonya főzőlevével hígítsuk az állagát.



Karfiol felnőttesen


Hozzávalók: 1 közepes karfiol, 2 szál sárgarépa, fél lila hagyma, 1 gerezd fokhagyma, 1 csokor petrezselyem, 1 paradicsom, olaj (pl. kókuszolaj, dió, olíva), egy kis darab csirke- vagy pulykahús, tartósítószer mentes ételízesítő, vagy só ízlés szerint


A rózsákra szedett karfiolt, a sárgarépát és a hagymákat az olajon kezdjük párolni.

Ezután felöntjük vízzel, majd hozzáadjuk a petrezselymet, a paradicsomot és a húst és ízlés szerint ízesítjük.

Amikor elkészült a leves, minden alapanyagból szedünk a turmixba, hozzáadjuk a húst, és egy kis leveslével pürésítjük.


8 hónapos kortól natúr joghurttal, vagy sajttal dúsíthatjuk.



Almás csirkemáj aszalt szilvával


Hozzávalók: alma, aszalt szilva, burgonya, olaj, csirkemáj, (só)


A burgonyát puhára főzzük, sózzuk ízlés szerint. Az almát a szilvával és a májjal egy másik edényben szintén megfőzzük. A végén, a gyümölcsös főzőlével és egy kis olajjal pürésítjük. Friss ringlóval helyettesíthetjük, vagy keverhetjük az aszalt szilvát.



Karalábéfõzelék


Hozzávalók 1 adaghoz: 1db karalábé (kb150g), 100g burgonya, 1 evőkanál vaj, 1 tojássárgája


Elkészítése: A karalábégumóról a leveleket letépdessük, a legzsengébb leveleket és a gumót alaposan megmossuk. A burgonyát szintén megmossuk. A karalábét és a burgonyát meghámozzuk, 1 cm-es kockákra vágjuk. A vaj felét kis lábasban megolvasztjuk, a karalábét és a burgonyát beletesszük, és elkezdjük párolni, majd öntünk hozzá 2 evőkanál vizet, lefedjük és kb. 15 perc alatt puhára pároljuk. Közben a zsenge karalábélevelek szárát kivágjuk, a leveleket finomra vagdaljuk. Kb. 2 evőkanálnyi levélkére van szükségünk. A főzés befejezése előtt 5 perccel a leveleket is a főzelékhez adjuk, 5 percig együtt főzzük. Ha a főzelék puha, hőtartó tányérra öntjük, és a maradék vajjal meg a tojás sárgájával elkeverjük. Végül az egészet villával durvára összetörjük.



Tejszínes burgonya karfiollal


Hozzávalók 1 adaghoz: 150 g burgonya, 150 g karfiolrózsa, 3 evőkanál tej, 1 evőkanál tejszín, 1 evőkanál vaj, 1 teáskanál finomra vágott petrezselyemzöldje, 1 tojássárgája


Elkészítése: A burgonyát folyó vízben, a karfiolt álló vízben alaposan megmossuk. A karfiolrózsákat apró darabokra tördeljük. A burgonyát meghámozzuk, 2 cm-es darabokra vágjuk. A tejet a tejszínnel lábasban felforrósítjuk, beletesszük a burgonyát és a karfiolt. Lassú tűzön kb. 15 percig pároljuk. A főzeléket hőtartó tányérba öntjük, a vajat, petrezselymet és a tojássárgáját hozzáadjuk. Az egészet villával durvára törjük és elkeverjük.



Mézes sárgarépa burgonyahabbal


Hozzávalók 1 adaghoz: 150 g sárgarépa, 40 g sovány sertéshús, 100 g lisztes főző burgonya, 1 evőkanál vaj, 1 teáskanál méz, 1 késhegynyi ánizs


Elkészítése: A sárgarépa két végét levágjuk, alaposan megmossuk, vékonyan meghámozzuk, és fél cm vastag karikákra vágjuk. A húst vékony szeletekre vagdaljuk. A burgonyát megmossuk és kis lábasban kevés vízben 15 perc alatt puhára főzzük. A vaj felét egy másik edényben megolvasztjuk, a sárgarépát és a húst beletesszük, ha szükséges, 2-3 evőkanál vizet öntünk hozzá, lefedjük és lassú tűzön kb. 15 perc alatt puhára pároljuk. Ha megpuhult, a mézet, az ánizst és a maradék vajat hozzáadjuk, és az edényt levesszük a tűzről. A főtt krumplit meghámozzuk, és a burgonyanyomóval egyenesen a hőtartó tányérba nyomjuk. A mézes sárgarépát ráterítjük.

A hatodik hónap során elkezdhetünk a gyereknek gabonapelyhes-gyümölcsös püréket adni.



Sárgarépás rizs csirkehússal


Hozzávalók 1 adaghoz: 150 g sárgarépa, 40 g kicsontozott csirkemell, 2 teáskanál vaj, 30 g rizs, 2 evőkanál narancslé


Elkészítése: A sárgarépa végeit levágjuk, megmossuk és vékonyan meghámozzuk, durva reszelőn lereszeljük. A csirkehúst kockára vágjuk, és egy teáskanál vajon megpároljuk, a sárgarépát és a rizst hozzáadjuk, 1 l vízzel felöntjük, forrástól számítva kb. 25 percig pároljuk lassú tűzön. A sárgarépás rizst hőtartó tányérra rakjuk, a maradék vajat és a narancslevet hozzákeverjük.

Ha a gyermek már nagyobb, nem kell feltétlenül minden étkezéskor külön neki főzni. A felnőttek számára főzött pörköltből némi változtatással salátafőzelék készíthető a gyereknek tésztával és hússzeletekékkel.



Gabonapehely-mix


Hozzávalók 1 adaghoz: 30 g gabonapehely (pl. zabpehely), 200 ml tej, 1 alma, 1 teáskanál őrölt mandula, 1 teáskanál földieperdzsem


Elkészítése: A gabonapelyhet hőtartó tányérba öntjük. A tejet felmelegítjük, 150 ml-t a pehelyre öntünk, a maradékot ivópohárba töltjük. A fél almát megmossuk, meghámozzuk, a szárat és a magházat eltávolítjuk, az almát lereszeljük.

A reszelt almát, mandulát és dzsemet a müzlihez keverjük.

Ezt a müzlit különféle gyümölcsökkel (banán, földieper, narancs), dzsemmel vagy mézzel, változatosan válogatva készíthetjük el, ki-ki gyermekének ízlése szerint.



Szõlõkompót


Hozzávalók 1 adaghoz: 150 g szőlő, 1 teáskanál reszelt mandula


Azoknak a gyermekeknek ajánljuk, akiknek a bõre kényes, és akik puffadásra hajlamosak.


Elkészítése: A szőlőt leszemeljük, a szemeket meleg vízben alaposan megmossuk, lecsöpögtetjük. A szemeket félbevágjuk, a magot kivesszük. Kis edényben 4 evőkanál vizet a szőlővel és a reszelt mandulával felforralunk. Lassú tűzön kb. 3 percig főzzük, majd hidegre tesszük. A kompótot szobahõmérsékleten tálaljuk.



Banán-narancs krém


Hozzávalók 1 adaghoz: 1 db kisméretű narancs, 1 kisebb banán, 150 g aludttej


Elkészítése: A narancsot egészen a gyümölcs húsáig lehámozzuk, a gerezdek közül az elválasztóhártyát kivágjuk, a gyümölcs húsát apró kockákra vágjuk. A vágás közben keletkező gyümölcslevet kis edényben felfogjuk. A banánt meghámozzuk, villával szétnyomkodjuk, a narancskockákkal és a narancslével elkeverjük. Az aludttejet krémesre kikeverjük és a gyümölccsel összekeverjük.

A narancs hámozását éles késsel végezzük. Így a gyümölcs húsát könnyedén kivághatjuk a fehér elválasztó hártyák közül.



Vagdalt pulykamell cukkinivel


Hozzávalók 3-4 személyre: 800 g burgonya, 300 g pulykamell, 1 evőkanál citromlé, 1 teáskanál szárított bazsalikom, 800 g cukkini, 1 evőkanál olaj, 1/8 l tejszín, 1 evőkanál vaj, 1/8 l zöldséges húsleveslé, 1 evőkanál szójaszósz, 2 evőkanál gabonapehely


Elkészítése: A burgonyát megmossuk és fazékba tesszük. Kevés vízzel, lassú tűzön a forrástól számítva kb. 35 perc alatt puhára főzzük. Közben a pulykahúst kb. 1 cm széles, 3 cm hosszú csíkokra vágjuk. A húst citromlével meglocsoljuk, a bazsalikommal behintjük.

A cukkinit megmossuk, meghámozzuk, két végét levágjuk. Durvára lereszeljük. Nagyméretű serpenyőben olajat melegítünk, benne a pulykahúst mindkét oldalról megpirítjuk. A tejszínt hozzáöntjük és fedő alatt, lassú tűzön kb. 10 percig pároljuk. A reszelt cukkinit hozzáöntjük, újra lefedjük és ismét kb. 10 percig pároljuk.

A baba részére kb. 70 g főtt burgonyát hámozunk, villával széttörjük. A serpenyőből mintegy 150 g cukkinit hússal együtt kiveszünk, és a burgonyára tesszük. A húst apróbbra vágjuk, vajat adunk hozzá és összekeverjük.

A cukkinit a család többi tagjának húslével felöntjük, a szójaszószt és a gabonapelyhet belekeverjük és még 1-2 percig főzzük. Hámozott főtt burgonyával tálaljuk.



Tésztaleves hússal


Hozzávalók 3-4 személyre: 300 g comb, 1 l víz, 1 babérlevél, 300 g sárgarépa, 1 zellerzöldje, 300 g kelbimbó, 1 csokor petrezselyemzöldje, 300 g tészta (metélt), 1 evőkanál vaj, 1 teáskanál só, 1 evőkanál szójaszósz, 1 evőkanál sűrített paradicsom


Elkészítése: A húst megmossuk és leveses fazékban feltesszük főni. A babérlevelet beletesszük, a felforrás után lassú lángon kb. egy órán át főzzük. Közben a sárgarépát megmossuk, vékonyan meghámozzuk, a végeit levágjuk, kb. 1 cm vastag szeletekre vágjuk. A zellerzöldje alsó végét levágjuk úgy, hogy szálaira bomoljon. A levélszárakat megmossuk, a levélkéket letépdessük, a szárak oldalán lévő fehér szálakat lehúzzuk. A szárakat 1 cm-es hosszúságúra vágjuk. A kelbimbókat is megmossuk, a fonnyadt oldalleveleket leszedjük. A bimbókat kereszt alakban bevagdaljuk. A petrezselyemzöldjét megmossuk, a levélkéket a szárakról letépdessük, és apróra metéljük.

30 perc főzés után a kelbimbót és a sárgarépát beletesszük a levesbe, További 10 perc múlva a zellerleveleket a felvagdalt szárakkal, valamint a tésztát is beletesszük a levesbe. A levest addig főzzük, amíg a beletett zöldség, a tészta és a hús puha nem lesz. A babérlevelet és a zellerzöldjét ezután kihalásszuk a levesből. A babának is kiszedünk kb. 200-250 g sárgarépát, zellert, tésztát és egy kevés levest. A kivett húsból 35 g-ot kimerünk, aprítókéssel finomra aprítjuk, és a baba levesébe tesszük. Egy kevés vajat teszünk hozzá, és a petrezselyemzöldjével beszórjuk.

A többi levest a sóval, szójaszósszal, paradicsommal és petrezselyemmel ízesítjük. A húst kockára vágva visszatesszük a levesbe, az ételt tálaljuk.



Zöldséges rizs májjal


Hozzávalók 3-4 személyre: 1 vöröshagyma, 3 friss vagy szárított zsályalevél, 250 g csirkemáj, 500 g cukkini, 2 alma (jonatán), 2 evőkanál csíraolaj, 300 g hosszú szemű rizs, 1 l víz, 1 tej, 1 teáskanál vaj, 1 késhegynyi őrölt bors, 2 evőkanál szójaszósz


Elkészítése: A vöröshagymát megtisztítjuk, apróra vágjuk. A zsályaleveleket keresztirányban hosszú csíkokra vagdaljuk, ha szárítottat használunk, ujjaink között elmorzsoljuk. A májat megmossuk, háztartási papírtörlővel szárazra töröljük. Az érdarabkákat és a zsírt eltávolítjuk, a májat nagyobb darabokra vagdaljuk. A cukkinit és az almát megmossuk, megtöröljük és meghámozzuk. A cukkini végeit levágjuk, hosszában négyfelé hasítjuk, és 1 cm-es darabokra szeleteljük. Az almákat félbevágjuk, a magházat eltávolítjuk, vékony szeletekre vágjuk.

Az olajat közepes méretű edényben felhevítjük, a hagymát 2 percig az olajban pirítjuk, azután a cukkinit, májat, zsályát és az almaszeleteket hozzáadjuk. Kevergetés közben kb. két további percig pirítjuk. A májat kivesszük. Az edénybe beletesszük a rizst, és felöntjük vízzel, valamint 200 ml tejjel. A rizst félrehúzott fedővel kb. 25 percig főzzük, amíg megpuhul. Röviddel a főzés befejezése előtt a májat visszatesszük. Ezután kiveszünk a babának 250 g-ot, és a maradék tejjel elkeverjük. A többi rizst a család számára a borssal és a szójaszósszal ízesítjük.



Csirkehússzelet rizibizivel


Hozzávalók 3-4 személyre: 2 evőkanál vaj, 250 g hosszú szemű rizs, 500 g mélyhűtött zöldborsó, kb. 1 l víz, 3 db 100 g-os csirkehússzelet, 1 db 50 g-os csirkehússzelet, 1 késhegynyi őrölt bors, 1/3 teáskanál só, 2 evőkanál liszt, 2 evőkanál olaj, 1/8 l szűrt húsleves (leveskocka), 3 evőkanál tejszín, 2 teáskanál fehér mártás, 2 evőkanál frissen vágott petrezselyemzöldje, 1 evőkanál vaj


Elkészítése: A vajat alkalmas edényben megolvasztjuk, a rizs beletesszük, és rövid ideig pároljuk. A borsót és a vizet hozzáadjuk, felforraljuk és lassú tűzön kb. 20 percig pároljuk. Közben a csirkehúst langyos vízben megmossuk, és háztartási törlőpapírral megszárítjuk. A három nagyobbik szeletet sóval, borssal bedörzsöljük, majd az összes szeletet lisztben megforgatjuk. Az olajat serpenyőben felforrósítjuk, és a hússzeleteket lassú tűzön mindkét oldalukon átsütjük. 10 perc múlva, ha a hús már puha, a kis szeletet kivesszük, és hőtartó gyermektányérra tesszük. A lángot nagyobbra tesszük, és a maradék három nagy szeletet rövid ideig mindkét oldalán átsütjük. A húslevest és a 2 evőkanál tejszínt hozzáadjuk, újra felforraljuk, a fehér mártást beleöntjük, és újra felforraljuk.

A megfőtt rizsre rászórjuk a petrezselyemzöldjét, és a babának 200 g-ot kiveszünk belőle. A baba adagját 1 evőkanál vajjal és tejszínnel elkeverjük, a húst apróra vágjuk és összekeverjük a rizzsel.

A maradék rizst a hússal és a lével a család Részére tálaljuk. A lé olyan pikáns ízű, hogy A rizs külön ízesítést nem igényel.


Tavaszi fõzelék


Hozzávalók 20 adaghoz: 500 g sárgarépa, 500 g karalábé, 500 g karfiol, 500 g cukorborsó vagy spárga, 500 g cukkini, 2 evőkanál vaj, 1/8 l víz


Elkészítése: A zöldségeket alaposan megmossuk. A répáról a gyökeret és a zöldjét levágjuk, vékonyan meghámozzuk. A karalábé leveleit levágjuk, csak az apró, zsenge leveleket rakjuk félre. A karalábét meghámozzuk. A karfiol rózsáit levagdossuk, apró ágacskákra szedjük szét. A torzsát félretesszük, a felnőttek ételébe jó lesz. Az igen zsenge cukorborsót megtisztítjuk, a hüvelyek két végét levágjuk, szálkáit lehúzzuk. Ha spárgát használunk, alul és felül egyenesre vágjuk, takarékhámozóval meghámozzuk. A cukkini végeit levágjuk és meghámozzuk. A sárgarépát és a karalábét durvára lereszeljük. A spárgát 1 cm-es darabokra vágjuk, a cukkinit is 1 cm-es kockákra vágjuk.

Nagyobb lábasban a vajat felolvasztjuk, vizet adunk hozzá, aztán a karfiolt, a cukorborsót, a lereszelt sárgarépát és karalábét és a cukkinit hozzáadjuk. A zöldségeket felforraljuk, majd közepes lángon kb. 30 percig főzzük. Időnként megkavarjuk, hogy a zöldségek egyformán puhuljanak meg. A megfőzött zöldséget a levével együtt a gyerek életkora szerint kb. 100-150 g-os adagokban lefagyasztjuk. Etetés előtt megolvasztjuk; forraljuk fel és adjunk hozzá 80 g hámozott főtt burgonyát, egy adag húst, esetleg egy tojássárgáját.

Eltartható 3 hónapig.



Citromos babakeksz


Hozzávalók(kb. 24 db-hoz):

½ pohár tejföl v. natúr joghurt

½ cs sütőmargarin

10 dkg porcukor

20 dkg liszt (kb.)

5 dkg zabpehely

½ cs sütőpor

1 citrom héja és levének fele

2 tojássárgája


Elkészítés:

A szobahőmérsékletű margarinhoz hozzákeverjük a többi hozzávalót a liszt kivételével, majd kézzel apránként annyi lisztet dolgozunk bele, hogy könnyen kezelhető linzertésztát kapjunk. A tésztából 3-4 cm átmérőjű golyókat formázunk, sütőpapírral fedett tepsire tesszük őket egymástól kb. 12 cm távolságra, majd vizezett villával mindegyiket laposra nyomkodjuk. 160-170 fokos sütőben 15-20 perc alatt készre sütjük.


Tanácsok:

Megjegyzés: gyerekek is segíthetnek a golyókat formázni és nyomkodni. Nem igényes tészta, nem kell nagyon méregetni.



Turbó tejpép


Hozzávalók:

1 ek túró

1/2 banán

1/2 alma

1 kk. natúr tejpép, vagy babagríz


Elkészítés:

Az gyümölcsöket megmosom megtisztítom, majd feldarabolom. Az almát kevés vízbe és egy kis szegfűszeggel puhára főzőm, majd a banánnal és a túróval összeturmixolom. Az így kapott pépet a baba táljába teszem, hozzáadom a tejpépet és az alma főzőlevével a megfelelő állagúra kikeverem.


Tanácsok:

- természetesen az almát és a banánt más gyümölccsel is helyettesíthetjük



Birsalmás finomság


Hozzávalók:

1 db nagy birsalma

1/2 db alma

1 ek szőlőcukor

1 csipet fahéj

3 db szegfűszeg


Elkészítés:

Az almákat megmosom, meghámozom, kivágom a magházukat, majd feldarabolom. A birsalmát két deci vízbe felteszem főni, majd hozzáadom a cukrot és a szegfűszeget. Amikor a birs félig puha mellé dobom az almákat is, majd az egészet puhára főzöm.

Az almákat leturmixolom, és elkeverem benne a fahéjat.

Melegen tálalom.


Tanácsok:

- az elkészült finomsághoz öt csepp citromot adhatunk, hogy ne barnuljon meg



Aszalt szilvás banándesszert


Hozzávalók:

- 6 szem aszalt szilva

- 1/2 banán

- fahéj


Elkészítés:

Az aszalt szilvát egy fél órára vízbe áztatom, majd kicsit felteszem főni. A banánt meghámozom és a szilvával együtt összeturmixolom.

Ha a baba szereti egy kis fahéjjal megszórhatjuk.


Tanácsok:

- rizzsel, vagy csirkehússal dúsítva kiváló főétel lehet



Baba-gríz


Hozzávalók:

- 2 ek. kukoricadara

- 2,5 dl víz

- 1 ek. túró

- gyümölcs, fahéj stb ízlés szerint


Elkészítés:

A kukoricadarát a vízbe megfőzöm, ha elfőné a levét pótolom, hogy híg állapotú grízt kapjak. Az így elkészített kukoricadarát összeturmixolom a túróval, és ízlés szerint ízesítem.


Tanácsok:

- nagyon laktató, ezért ne csodálkozzunk rajta a gyermekünk hamar eltelik vele

- az étel gluténmentes



Csillagtökfőzelék csirkehússal


Hozzávalók:

1 közepes nagyságú krumpli

1 jégkockatartónyi csirkemell

1 kisebb csillagtök

1 fél sárgarépa

1 fél "háromszögnyi" Mackósajt


Elkészítés:

A kockára vágott krumplit, a sárgarépát és a csirkemellet főni teszem. Amikor félig puhul hozzáadom a megtisztított, kockára vágott csillagtököt és puhára főzöm.

Ezután a felesleges levét leöntöm, hozzáadom a Mackósajtot és turmixolom.

(Csillagtök helyett cukkínit, tököt, vagy sütőtököt is lehet használni.)



Sárgaborsópüré burgonyával


Hozzávalók:

70 g sárgaborsó

70 g burgonya

1 mokkáskanál olaj


Elkészítés:

A sárgaborsót már előző nap beáztatjuk hideg vízbe. A főzés napján annyi vízben főzzük puhára, amennyi éppen ellepi. A burgonyát akkor adjuk hozzá, amikor a borsó már puha. Kis lángon tovább pároljuk 15-20 percig. Leszűrjük, pépesítjük, hozzáadjuk a megfelelő mennyiségű főzőlevet és az olajat, majd újramelegítjük.

5-6 csepp citromlével ízesítjük, feltéttel tálaljuk.



Körtés buláta


Hozzávalók:

fél doboz natur joghurt

1 nagyobb körte

5 szem Bio buláta


Elkészítés:

A körtét meghámozom,feldarabolom majd összeturmixolom a joghurttal és a bulátával



Barackos tehéntúró


Hozzávalók:

3-4 db aszalt kajszi barack

2 evőkanál tehéntúró

fél banán


Elkészítés:

A barackot beáztatjuk este egy pohár vízbe másnap összeturmixoljuk majd összekeverjük a túróval,ha szikkadtnak találom meghígítom azzal a vízzel amiben a barack ázott végül hozzáadom a banánt.



Banános rizs


Hozzávalók:

1 db érett banán

1 csésze főtt rizs

kakaópor ízlés szerint


Elkészítés:

A banánt összetöröm és összekeverem a főtt rizzsel és megszórom kakaóval.



Házi sajtkrém


Hozzávalók:

20 dkg sajt

5 dkg vajkrém / vaj

fél dl kefír

metélőhagyma

barna kenyér


Elkészítés:

A sajtot lereszelem összekeverem a vajkrémmel és a kefírrel majd hozzáteszem az apróra vágott metélőhagymát.Barna kenyérre kenem és apró darabokat csípek neki belőle.



Sült banán

Hozzávalók: 2 banán, vaj, fahéj vagy gyömbér.

Egy kis tepsiben melegítsünk fel 2 evőkanál vajat. Vágjuk a banánokat vékony szeletekre vagy karikákra, és pároljuk meg. Szórjuk meg fűszerrel és villával törjük össze.

Ínyenc sütőtökpüré

Hozzávalók: 2 evőkanál extra-szűz olívaolaj, egy fél hagyma kockákra vágva, 1-2 adag sütőtök meghámozva és felkockázva., cukor ízlés szerint, víz vagy zöldségleves.

Forrósítsuk fel az olajat, adjuk hozzá a hagymát és a sütőtök kockákat. Pároljuk addig, amíg üveges lesz a hagyma, majd adjunk hozzá annyi zöldséglevet vagy vizet, hogy ellepje. Lassú tűzön főzzük, amíg megpuhulnak a sütőtök kockák is. Pürésítsük, és fűszerezzük.

Zöldfűszeres püréhez használjunk fehér borsot, rozmaringot és bazsalikomot.

Édes püréhez szerecsendiót, gyömbért, fahéjat és cukrot, ha szükséges.

Dúsíthatjuk főtt barna rizzsel vagy kuszkusszal, a zöldfűszeres változathoz adhatunk csirke- vagy pulykahúst is.

Sült sütőtök szeletek az egész családnak

Vágjuk ketté a tököt, magozzuk ki, majd vágjuk szeletekre. Kenjük meg a szeleteket olívaolajjal, és szórjuk meg fahéj, szerecsendió és egy kevés gyömbér keverékével. Szórhatunk rá barna cukrot is. Tepsibe tesszük, és előmelegített sütőben puhára, sötét narancssárga színűre sütjük. (Ez a tök keménységétől függően fél-egy óra is lehet.) Sütés után pürésítve vagy – ha már el tudja rágni – kockákra vágva tálalhatjuk a babának.


Sütőtökös rizottó az egész családnak

Hozzávalók: extra-szűz olívaolaj, 1 db apróra vágott hagyma, 2-3 apróra vágott fokhagymagerezd, 2 csésze rizs, 1 csésze almalé, kb. 6 csésze csirke alaplé vagy zöldséglé, 1 sütőtök, negyed csésze reszelt sajt, 4 evőkanál vaj.

A tök felét süssük meg sütőben és pürésítsük, a másik felét hámozzuk meg,

vágjuk kis kockákra, és hirtelen süssük meg egy kis olaj és vaj keverékén.

Forrósítsuk fel az olívaolajat, adjuk hozzá a hagymát, a fokhagymát és pároljuk meg. Adjuk hozzá a rizset, és továbbra is kavargassuk, amíg üveges nem lesz a rizs. Adjuk hozzá az almalevet, és továbbra is gyakran kavarjuk meg, amíg a rizs fel nem szívja az almalevet. Utána öntsük fel az alaplével, és gyakori kevergetés mellett főzzük puhára a rizst.

Keverjük bele a sütőtökpürét és a sütőtök kockákat, és vegyük le a gázt. Keverjük bele a reszelt sajtot és a vajat is a rizottóba, így kellemes, krémes állaga lesz. Ha szükséges, a baba részét turmixoljuk.


Sütőtök krémleves az egész családnak

Hozzávalók: 45 dkg sütőtök püré, csirke alaplé, 1 nagy hagyma, 2 db répa, 2 pohár joghurt, 2 evőkanál tejföl, fahéj, szerecsendió, só, bors.

Tegyük fel főni a csirke alaplevet, a hagymát, a répát, sózzuk, borsozzuk. Főzzük 10-15 percig, amíg a répa megpuhul. Turmixoljuk össze a zöldségeket, majd tegyük vissza a főzőedénybe. Adjuk hozzá a sütőtökpürét, a joghurtot, a fahéjat és a szerecsendiót. Kis lángon főzzük még 10 percig. Tálaláskor díszíthetjük tejföllel.

Almakompót

Mossunk meg egy almát, hámozzuk meg, csumázzuk ki. Vágjuk fel 6-8 darabra, és főzzük meg. A főzővízbe tegyünk 1-2 kisebb egész fahéjat vagy 2-3 egész szegfűszeget. Ha megpuhult az alma, vegyük ki, ügyelve, hogy a fűszerek ne kerüljenek bele, és turmixoljuk össze.

Sült banán

Hozzávalók: 2 banán, vaj vagy margarin, fahéj vagy gyömbér

Egy kisebb serpenyőben olvasszunk fel kb. 2 evőkanál vajat (vagy tejérzékeny babáknak margarint). A banánt vágjuk vékony szeletekre, és pároljuk meg. Szórjuk meg a fűszerrel, és turmixoljuk vagy törjük össze villával, ha szükséges.


Tökfőzelék csirkehússal

Hozzávalók: reszelt tök, csipet kapor, víz, olaj, 1 db krumpli, egy adag főtt csirkehús

Elkészítés: A reszelt tököt olajon megfuttatom, kis vízzel felengedem, beleteszem az apróra vágott kaprot, puhára főzöm. Külön lábosban egy kisebb krumplit puhára főzök. Végén botmixerrel összepépesítem a tököt és a krumplit, és beleteszek egy jégkockányi csirkehúst is. Ha túl sűrű, vízzel hígítom.

Zöldségek csirkehússal

Hozzávalók: leveszöldségek (répa, petrezselyemgyökér, zeller, karalábé, krumpli, hagyma), főtt csirkehús, olívaolaj, nagyobb babáknak rizs

Elkészítés: Legegyszerűbb, ha nem külön készítjük a bébiételt, hanem a családi húslevesből vagy zöldséglevesből veszünk ki, még fűszerezés előtt. Ha zöldséglevest főzök, akkor előre megfőzött és leturmixolt, fagyasztott húst adok hozzá. Az elkészítése nagyon egyszerű: a zöldségeket, a húst, kevés olívaolajat, és annyi levest, hogy ne legyen túl száraz az étel, összeturmixolok.

Ha van főtt rizs, akkor azt is lehet hozzátenni, kb. egy kanállal. Ebben az esetben már nagyobb babáknak való, mert a rizset nem lehet teljesen leturmixolni.

Almakompót

Mossunk meg egy almát, hámozzuk meg, csumázzuk ki. Vágjuk fel 6-8 darabra, és főzzük meg. A főzővízbe tegyünk 1-2 kisebb egész fahéjat vagy 2-3 egész szegfűszeget. Ha megpuhult az alma, vegyük ki, ügyelve, hogy a fűszerek ne kerüljenek bele, és turmixoljuk össze.

Körtekompót

Mossunk meg egy körtét, hámozzuk meg, csumázzuk ki. Vágjuk fel 6-8 darabra, és főzzük meg. A főzővízbe tegyünk 2-3 egész szegfűszeget. Ha megpuhult a körte, vegyük ki, ügyelve, hogy a fűszerek ne kerüljenek bele, és turmixoljuk össze.

Szilva és körtekompót

Mossunk meg egy körtét, hámozzuk meg, csumázzuk ki, daraboljuk fel. Hámozzunk meg 4-5 kisebb szilvát, vágjuk ketté és magozzuk ki. Főzzük meg a gyümölcsöket, a főzővízbe tegyünk 1-2 kisebb egész fahéjat vagy 2-3 egész szegfűszeget. Ha megpuhultak, vegyük ki, ügyelve, hogy a fűszerek ne kerüljenek bele, és turmixoljuk össze.

Banános szilvapüré

Hámozzunk meg 4-5 kisebb szilvát, vágjuk ketté és magozzuk ki. Hámozzunk meg egy banánt, daraboljuk fel.

Turmixoljuk össze a gyümölcsdarabokat. A banántól a szilvapép sűrűbb és édesebb lesz.

Szilvás-őszibarackos püré

Mossunk meg egy őszibarackot, hámozzuk meg, vegyük ki a magját és daraboljuk fel. Hámozzunk meg 4-5 kisebb szilvát, vágjuk ketté és magozzuk ki. Turmixoljuk össze a gyümölcsdarabokat. Mivel a szilva is és az őszibarack is hajt, ezért székrekedéses babáknak ajánlott püré.

Almáspite babáknak

Hozzávalók: 4-5 alma, egy csipet őrölt fahéj és őrölt szegfűszeg, kása vagy gabonapehely.

Hámozzuk meg, magozzuk kis, és vágjuk fel az almákat. Tegyük fel főni vízzel vagy 100% almalével. Fedjük le, gyakran kavargassuk, és addig pároljuk, amíg az alma megpuhul (10-15 perc). Utána vegyük ki az almadarabokat, pürésítsük, és adjuk hozzá a fűszereket, majd keverjünk bele annyi gabonát, amennyitől sűrű lesz. Süssük a sütőben 180 fokon 10 percig. Nagyobb babáknál használhatunk összetört gabona-, kukorica- vagy rizspelyhet, hogy ropogósabb legyen.

2010. szept. 23. 13:10
Általában van egy csomó olyan ami abban különbözik egy 4 hóstól hogy darabos, egyébként ua. És azokat már olajozzák meg fűszerezik.
2010. szept. 23. 13:08
Bébiételek 8 hónapos kortól(mit.hogyan)
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook