Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Bébiétel-diéta.... fórum

Bébiétel-diéta.... (beszélgetős fórum)


14. Azurit (válaszként erre: 13. - Pinklakk)
2010. nov. 14. 22:56

Köszönöm!


Érdekes,hogy egyáltalán nem hiányoznak,persze most nem is sanyargatom magam mint régebben,most, ha megéhezem 21 órakor is eszem egy keveset(húst,párizsit,almát stb...)

Néha egy kis étcsokit szoktam enni,hogy meglegyen a nasi :)Komoly rosszulléteim voltak,ezek szerencsére nincsenek mióta életmódot változtattam,így nem szívesen gondolok a"kis gonoszokra",mert mindjárt eszembe jut,hogy milyen rossz volt akkor a közérzetem amikor ezekkel tömtem magam.

13. Pinklakk (válaszként erre: 12. - Azurit)
2010. nov. 13. 15:02
Gratulálok! Nagyon ügyes vagy!! :) És hogy érzed, nagyon megterhelő, hiányoznak ezek a kis gonoszok?
12. Azurit
2010. nov. 13. 13:25

Érdekes,én is gondolkodtam már ezen!

Bár nálam most a finomított cukor és

liszt mentes étkezés vált be -5 kg/hónap :)

11. Pinklakk (válaszként erre: 10. - 5befd1ebc8)
2010. nov. 12. 12:33
Közhelyként hangzik, de már tényleg mindent kipróbáltam...,de soha sem jártam sikerrel :(. A bébiétel illetve pürésített étel pedig olyan alacsony kalóriatartalmú, ami reményeim szerint tényleg be fogja indítani a fogyásom. Gyomorgyűrűt szerettem volna, de anyagilag nem tudtam kivitelezni. Ezért úgy gondoltam, hogy ha összeszedem magam és vállalom a nehézségeket táplálkozhatnék úgy, MINTHA átestem volna a műtéten. Kis mennyiségek, nagyon alacsony kalóriatartalom. Remélem beválik...
10. 5befd1ebc8 (válaszként erre: 8. - Pinklakk)
2010. nov. 12. 12:18
de miért nem eszel inkább sovány husit zöldségekkel?reggeli délutáni bébipapi helyett pedig egy natúr joghurtot gyümölcsökkel?
9. Pinklakk (válaszként erre: 7. - -magnólia-)
2010. nov. 12. 12:13
Ámen...:) a "biztos beválik" olyan jól esett a lelkemnek!!!
8. Pinklakk (válaszként erre: 6. - 5befd1ebc8)
2010. nov. 12. 12:11
Igazad van ki fogom próbálni :)! Köszönöm! És valószínű, hogy hamar rá fogok unni a bébiételekre, de mivel nagyon fontos, hogy fogyjak és sajnos sok kilótól kell megszabadulnom kénytelen leszek kitartani.
7. -magnólia- (válaszként erre: 3. - Pinklakk)
2010. nov. 12. 12:10
Akkor te vagy az első ember, akitől ezt hallom! :) Beválni biztos beválik, hisz azok ezerszer "könnyebb" ételek, mint amiket mi eszünk.
6. 5befd1ebc8 (válaszként erre: 5. - Pinklakk)
2010. nov. 12. 12:04
nálunk 199 azaz kettőszáz forintosból nagyon szerény a választék,hamar meg fogod unni...én megkóstoltam ha néha azt kapott vagy kap a gyerek,tudom milyen izűek,szerintem egy hét múlva rá sem fogsz tudni nézni:((.....nem rossz nem azt mondom,csak olyan egyeníz,felnőtt izlelésnek szerintem nem túl jó egy idő után...ha már mindnekép bébiétel,akkor egy alma banán répa krumpli stb pürét pillanat alatt tudsz csinálni turmixal,reszelővel,összenyomva ha puára főzöl zöldségeket...a fagyasztottak némelyike elég tűrhető izű és lehet kapni zöldségmixeket,egy kismaréknyit kikapsz a többire rázárod a zacsit,megfő pillanat alatt és lehet kis mennyiséget is...a bolti üveges szerintem nem fewdezi a tápanyagszükségletét egy felnőttnek
5. Pinklakk (válaszként erre: 4. - 5befd1ebc8)
2010. nov. 12. 11:50
A turmixolás jó ötlet csak ilyen kis mennyiséget nem tudom, hogyan tudnék összehozni, ha meg többet csinálok, akkor rámromlik. A piszkos anyagiakat nézve pedig: Én Kecskeméti bébiételt vettem, 200 Ft volt egy üveg.. napi kettővel számolva az még mindig csak 400 ft. A diétás menük, amit említettél pedig alsóhangon is 1500 Ft-tól felfelé...
2010. nov. 12. 11:43

mivel tudom mennyibe kerülnek inkább rendelnék egy diétás menüt valahonnan egész napra:)))


szerintem hülyeség...akkor már inkább turmixolnék magamnak párolt ezt azt és azt innám...némelyik tényleg finom de nem felnőtteknek lettek kitalálva szerintem nem fedezi egy felnőtt szükségleteit

3. Pinklakk (válaszként erre: 2. - -magnólia-)
2010. nov. 12. 11:36
Én tegnap vásároltam be a bébiételek bőséges választékából, és meg kell, hogy mondjam... nekem nagyon ízlenek :)
2010. nov. 12. 11:31
Nos nekem van egy kisfiam. Hát én nem bírnám megenni azt, amit ő. minden elismerésem annak, aki képes erre. :)
2010. nov. 12. 11:30

"Ez a divatos diéta viszonylag egyszerű: normális ételek és csemegék helyett - részben, vagy kizárólag - bébiételeket fogyasztunk. Az, hogy mennyit eszünk a bébiételekből, vagy, hogy hogyan ütemezzük étkezéseinket, célunktól is függ. Minél többet szeretnénk fogyni, és minél gyorsabban szeretnénk látni eredményeket, annál több étkezést kell bébiétellel helyettesítenünk. Ha tehát szeretnénk beindítani a fogyási folyamatot, fogyasszunk egész nap kizárólag bébiételeket. Ha pedig már megmutatkoztak az eredmények, akkor vegyünk vissza a tempóból, és étkezzünk naponta 2-3 alkalommal normálisan, és csak az uzsonnát, illetve tízórait helyettesítsük bébiételekkel."


Ez a diéta valóban egyszerű és könnyen követhető, nem kíván tőlünk hosszas elő készületet, sem bajos tervezgetést és a hétköznapi életünkbe is könnyen beilleszthető. Nem tartalmaznak sem színezőanyagot,sem tartósítószer és semmilyen mesterséges adalékanyagot sem így egyértelműen egészséges.


Mi a véleményetek róla?


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook