Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Beba HA tápszer! fórum

Beba HA tápszer! (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6 7 8
8. monstro (válaszként erre: 4. - 73a0408f97)
2009. okt. 13. 18:11

Nem sima Beba hanem Beba HA-t kap. Kipróbáltuk a mecsek teát is, illetve úgy hogy köménymagot leforráztam vízzel és abba lógattam bele a teafiltert, de nekünk az sem vált be:( SIma vizet szokott néha kapni, de nem igazán értékeli. A teát pl kiköpte:)

Szegényke, biztos rossz lehet neki:( Tornáztatni szoktad?

7. 73a0408f97 (válaszként erre: 6. - Krisztina3)
2009. okt. 13. 18:10

Szió

És a tápszer mellett alkalmaztatok mást is tea vagy valami görcsoldó?

2009. okt. 13. 18:09
Szia!A milupa nálunk is székelési problémát okozott,majd áttértünk Bebára és attól megszűnt a hasfájás és a székelési probléma.
5. 73a0408f97 (válaszként erre: 2. - Senico)
2009. okt. 13. 18:07

Szió

Kösi a gyors választ reméljük nekünk is bevállik!

4. 73a0408f97 (válaszként erre: 3. - Monstro)
2009. okt. 13. 18:06

Szió:)

Sima Bebát kap Szandi?

Nekünk is javasolta az Espumisant és a Levolac nevű szirupot is de kezdésnek azt mondta h most próbáljuk így..hát majd kdierül.

Bár már eddig is kapott néha Inflacolt de mindegyj..hiába mondtam:(

Jajj anyira sajnálom szegénykémet nem elég h nem ehet anyatejet még akkor itt kísérletezni is kell:S

A szélcsövet nem mondta a védőnő sem és a ygerekorvossem hanem itt írták egy másik fórumon a csajok lehet h alkalmazni fogjuk ha nem lesz továbbra sem eredméyn.

És ti teáztok tápszer mellett?

2009. okt. 13. 18:02

Szia itt is:) Úgy látom, egy cipőben járunk nekünk sincs tejci, de mi azért 1 hónapos korig tudtunk szopizni, igaz alig-alig. Viszont mi nem milupát hanem a nestlé bebát esszük, és eddig nincsen székletprobléma. Napi kétszer kakil Szandi, viszont mint már a szeptemberi fórumon írtam, nekünk az infacol nem használt, annál inkább az espumisan. Akkorákat pukizik tőle, nem mondom hogy teljesen megszűnt a hasfájás, de mérséklődött.

Viszont nekünk a doki javasolt egy levolac nevezetű szirupot ami székletlazító. A zélcsövet nem próbáltátok? Nekünk a doki megmutatta hogyan kell használni, össze is kakilt mindent:))

2009. okt. 13. 18:02

Szia!

Nekem mind a három gyerkőcöm ezt itta, bár már jó régen volt, és nem volt semmi problémánk vele.

2009. okt. 13. 17:55

Sziasztok!

Azok jelentkezését várom akik hazsnálták ezt a fajta tápszert!

Sajni mi tápisok vagyunk már 3.héttől kezdve mert nem volt elég a tejci aztán szépne lassan el is apadt..:S

Kaptuk még a kórházban a gyerekorvostól a Milupa Milumil HA tápszert egészen idáig ezt is ette a kicsikém most 5hetes de sjani felléptek széklet problémák.

Nem tud kakilni a drága segítség nélkül.Mit jelent a segítség az h 3napot várunk de a 3.nap már anynira szenved a drága h nem bír aludni a kaja jön belőle vissza mert annyira fel van telve és akkor lázmérő segítségével próbálkozunk így sikerül.

Most a védőnő meg a ygerekorvos azt tanácsolta váltsunk tápszert és ezt írták fel.Azt mondták h mindne egyes evés előtt adjak neki Inflacolt és ugy jöhet a tápi aztán közbe közbe meg adhatok neki Mecsek baby teát (amit már adtam a Milupás tápi mellett is de sjani nem vállt ve)de majd akkor most újra próbálkozunk.

Igazából arra lennék kíváncsi h kinek milyen tapasztalatai vannak ezzel a tápszerrel kapcsolatban!

Várom a hozzászólásokat előre is köszönöm!


Üdv:Andy

1 2 3 4 5 6 7 8

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook