Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Beázott elemes játék megmenthető még? fórum

Beázott elemes játék megmenthető még? (tudásbázis kérdés)


2014. nov. 4. 16:24
Nekem a pendrive-om nem úszta meng a mosógépet. :-/
5. jstefan (válaszként erre: 1. - 1a49ae0064)
2014. nov. 3. 21:27
Radiátoron teljesen szárítsd ki! Ha hajszárítóval melegíted akkor a nagyobb hőtől is károsodhatnak egyes alkatrészek. A víz vezeti az áramot, ezért ha olyan alkatrész is kapott áramot aminek a bemetére csak 0,02 volt feszültség kerülhet akkor működés esetén sem lesz eredeti jó hangja.Ezért ha bármilyen kisfeszültségü eszköz vízbe esik azonnal ki kell venni az elemeket a túlfeszültség okozta zárlat miatt.A túlfeszültség millivoltokban értendő!A víz elpárolgása után is maradnak vissza olyan sók amik vezetik az áramot.Ajánlatos szervízben kitisztittatni!
4. 65f7d7b2dd (válaszként erre: 3. - 1a49ae0064)
2014. nov. 3. 14:56
Szétszeded, és hajszárítóval alaposan kiszárítod, azután fogod megtudni. Nem biztos hogy tönkrement.
2014. nov. 3. 14:38
Kislányom beledobta a lavórba a Fisher Price zongorát. Majd kivette és nyomogatta. Nyilván nem szól. Ha kiszárad még van esélye, hogy jó lesz? Esetleg javítható valahogy? Mit tudunk/érdemes megpróbálni? Nagyon sajnálnám, ha végleg tönkremenne.
2014. nov. 3. 14:34

Én kiszedném az elemeket, s pár napra a radiátorra raknám. Hátha:) Szerintem előfordulhat, hogy megjavul, tudod, mint a telefonok: vagy igen, vagy nem;)

Sok szerencsét!

2014. nov. 3. 14:32
Beázott elemes játék megmenthető még?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook