Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Beauty Breast mellnövelő tabletta - Mellnagyobbítás plasztika nélkül fórum

Beauty Breast mellnövelő tabletta - Mellnagyobbítás plasztika nélkül (beszélgetős fórum)


1 2 3
52. jouly
2012. márc. 3. 14:19
sziasztok! nem tudom h már írták-e előttem de a fogamzásgátló tabbletta az én melleimet totál felfújta 2 számmal nagyobra és a legjobb h máshová nem is híztam tőle.. nem tudom h ez ideiglenes nagyobbodás vagy majd szépen visszamegy de addig is kiélvezem h így néz ki;)
2012. febr. 15. 10:08
Sziasztok! Azt szeretném megkérdezni tőletek hogy volt esetleg olyan közöttetek aki nagyon fiatalon szült(21) és ùgy hatásos volt-e? Nagy reményeket fűzök ehez a tablettához! olvastam h fiatalon hamarabb mutatkoznak a jelei..hàt nem tudom. Tapasztalatokat kérek.pls!=) köszönöm
50. 02db590b2c (válaszként erre: 49. - 02db590b2c)
2011. dec. 29. 09:04

Mar en is atmentem szokebe:DDD ez az "es tenyleg nincs" nem tudom mi akart lenni.Asszem az,hogy tenyleg nincs vagas vagy mellmutet,es igy is szep:),nem tudom.Mindegy is.

Masszirozzatok,az a lenyeg!Ezek a bogyok...hat nem tudom mennyire hatasosak,max egy kis novenyi hormont tartalmazhatnak(osztrogen)...de a fizikai inger az tuti!Ugyhogy aki nagy ciciket akar,annak nem er szegyelloskodni:)

Hajra!

2011. dec. 29. 08:53

Hat lanyok:DDD na nem is tudok erre mit irni...


Ez a sok":én 2 hete szedem 3 használom a krémet is, de még semmi változás." Mivan? 2 hete szedem 3..mi is 3? meg ez az itt ott eldobott "lessz" puff,oke hogy a tapasztalatokat nem befolyasolja a helyesiras de na...

Nekem az egyszeru mellmasszazs valt be erre a "problemara".Probaljatok ki!Akarmilyen olajjal,napi 15 perc korkoros masszazs.Lehetoleg felfele iranyulo,magyarul,alulrol felfele,emelo,nem lefele nyuzo masszazs.Csodakra kepes!Ja es extraba a parotok is kenyeztesse a melletket.Ugy az igazi.Akarmilyen pici,noni fog.Erre a masszazs a legjobb.

Regen engem a baratnoim kinevettek,hogy pici a mellem,ma mar el sem hiszik,hogy ettol az olajos modszertol nott akkorara amekkora.Volt aki azt kerdezte,hogy kinel csinaltattam meg,mert olyan szep,es nagy,ja es nem log meg semmi,szepen all...Hat mondom senkinel se,massziroztuk:)Nem hittek el.Le kellett dobnom a melltartomat,hogy nincs vagas sehol sem:D

Ugyhogy masszazsra fel!Nekem a legjobb a jojobas olaj,de lehet az mandulas vagy akarmilyen,nem az a lenyeg,hanem a rendszeresseg.Mindenap furdes utan,ja es "apa" is szeresse a ciciket!:D

Es tenyleg nincs.

48. mongi (válaszként erre: 47. - H.Andi24)
2011. dec. 29. 08:32
:(((
2011. nov. 25. 07:52
sziasztok!!!!bocsii a megkésééseméért!!!én nyáron elkezdtem a a tablettát és az elsö hetekben kezdett keményedni a mellem de nagyon és feszesedett, de és már 3havit beszedtem de semmiii kidobtam a pénzt az ablakoon :((
46. tsory
2011. szept. 17. 19:11

sziasztok!

én 2 hete szedem 3 használom a krémet is, de még semmi változás.

Várjuk a csodát:)

45. Adrienn&Márko (válaszként erre: 43. - Szisza13)
2011. szept. 10. 09:27
Érdeklődni szeretnék,hogy van-e már valami változás így két hónap után?
2011. aug. 15. 09:39

Sziasztok!

Szeretném kérdezni, hogy valaki tud valamit írni arról, hogy a Beauty Breast kapszula szedése befolyásolja-e a fogamzásgátló hatását?

2011. aug. 11. 15:40
Az első hónap végén semmi változás:-(
2011. aug. 10. 17:45
Aki szedte a Beauty Breast kapszulat annak mi a velemenye rola????
2011. júl. 31. 20:07

Sziasztok!


Aki kipróbálta és bevált neki tényleg 1-2 mérettel lett nagyobb a melle? És ha letelik a 3 hónap? Utána mi fog történni? Megmarad tartósan a hatás? Kérem írjon akinek van tapasztalata mert szeretném kipróbálni de, félek tőle kicsit.

2011. júl. 3. 13:24

Sziasztok!


Én is szeretném kipróbálni, mert szerintem kicsik a melleim, feszesek formásak, csak kicsik!

Szóval nagy reményeket fűzök hozzá, mert olvasta,. hogy fiatal korba hatásosabb, én 21 vagyok!

Szeretnék minnél több tapasztalatot, hogy érdemes-e kiadni érte 10.000 forintot!

39. zsuzsuppsz (válaszként erre: 35. - H.Andi24)
2011. júl. 3. 00:44

Szia, kérdezni szeretnék tőled :) Arra ennék kíváncsi, hogy nem tapasztaltál e súlygyarapodást?

Nagyon megmozgatta a fantáziámat nekem is a termék, de nem szivesen szedném ha nem csak a mellem nő tőle ;) :D Aztán tessék ám beszámolni a további eredményekről is :)

Kösziii :)

2011. jún. 30. 15:48
3 napja szedem én is és a krémet is használom! Nagy reményekkel kezdtem el, aztán majd kiderül. Amúgy sem voltak nagyok, de az 1 év szoptatás és a fogyásom szinte láthatatlanná tette őket. És ami megmaradt az is puha és lóg :-( Nagyon nem szeretem őket. De mivel még szeretnénk kis tesót a plasztika szóba sem jöhet. Na utána viszont ha nem hatnak a bogyók akkor elkezdek gyűjteni.;-)
2011. jún. 27. 18:48
Úristen Nekem nagyoon bevállt elsem hiszem és még 2hónap hátra van!!!! :))
36. mongi
2011. jún. 19. 09:21
Sziasztok!Én is várom a tapasztalatokat,légyszi írjátok!:))
35. H.Andi24 (válaszként erre: 33. - N.Eszter)
2011. jún. 11. 10:43

szia én már majdnem egy hónapja szedem és fura de igaz nekem beválllik szerintem és ezek szerint elég gyorsan mert 70es melltartot hordtama legkisebb kosár méretet, és már nagyobb kosár kell, a melleim nagyon feszülnek már a 6.tabletta után azt éreztem látszatban nem nagyon feltünő de én érzem és a krém is szupi lessz szerintem már nem az a megereszkedett és még van vissza 2hónapom!!!!

nagyon örülök hogy rátaláltam!!!

34. N.Eszter (válaszként erre: 4. - Andi1217)
2011. jún. 9. 14:31
Valószínű, attól lett nagyobb a melled, hogy terhes lettél.
33. N.Eszter (válaszként erre: 29. - Evus110)
2011. jún. 9. 14:30

Se krém, se semmilyen tabletta nem segít, csak a műtét.

Ne áltassa magát senki!

32. H.Andi24 (válaszként erre: 28. - 55b1652900)
2011. máj. 25. 16:51
Tehát úgy érted ha abba hagyod akkor ugyan olyan marad a melled mint volt és ha szedem akkor lessz csak hatása?meddig szedted és mekkora méret változás történtköszii
2011. máj. 14. 07:05
sziasztok, tavaly végigcsináltam a 3 hónapos kúrát és semmi eredménye nem volt..
30. Rita19830510 (válaszként erre: 28. - 55b1652900)
2011. máj. 11. 15:07
szia érdeklődnék, hogy amikor abbahagytad a kapszula szedését, nem ereszkedett meg a melled? A másik kérdésem pedig az lenne, hogy hallottam, hogy valakinek az egyik melle nagyobb lett mint a másik. Neked mi a véleményed erről?
2010. szept. 27. 17:48

Sziasztok!!

Az a kérdésem,hogy ha nekem nagyok a melleim csak sajnos megereszkedtek a fogyókúra miatt,szóval h elég ha csak a krémet használom?elérem vele a kívánt eredményt?22 éves vagyok és nagyon gáz h már lóg,viszont tényleg nagyok!!előre is köszönöm!!

2010. júl. 14. 20:30
Tapasztalatom, hogy csak a szedése alatt hatásos.
27. Nolana
2010. júl. 13. 14:44
Sziasztok! Mi újság a tablettával MatrIca, használt végül? Én még csak most kezdek bele, remélem használ majd valamit. Én megkérdeztem a nőgyógyászomat is ezzel kapcsolatosan, aztán majd meglátjuk mi lesz. Ő azt mondta, hogy akinél nem genetikai oka van a kicsi mellnek (tehát az anyukájának, tesójának, mamájának nagyobbak a mellei) azoknál segíthet. Nagyon remélem, hogy fog mert a családom nőtagjainak cirka 2 számmal nagyobb melltartójuk van kivétel nélkül.
2010. ápr. 27. 13:19

halihó!

hát ez érdekes.én még jó pár évvel ezelőtt szedtem,majdnem két kúrát csináltam végig a krémmel együtt de semmi nem történt az ég világon.se feszesebb nem lett se nagyobb :(

2010. febr. 16. 16:02

rendeld meg netrol :)

enis gondolkozok rajta erosen, hogy szebb formajuk legyen, de meg nem tudom :)

2010. febr. 13. 22:10
Debrecenben, zafír szépség szalon.
2010. febr. 13. 13:30
Én is gondolkodtam rajta, hogy elkezdem majd szedni ezt a bogyót, mert 17 éves létemre szinte semmi mellem... és nem hiszem, hogy már nőnének. De azért megvárom, hogy betöltsem a 18-at. Hol lehet ezt kapni? Neten nem szeretnék rendelni. Csak Pesten kapható?
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook