Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Bear Grylls féle étkezés, életmód. Próbálta már valaki? fórum

Bear Grylls féle étkezés, életmód. Próbálta már valaki? (beszélgetős fórum)


2017. nov. 22. 05:52
nem hallottam rola semmit,csak a tv programjait neztem.
13. Namari
2017. nov. 9. 16:37
Természetes cukorra igen, ami a gyümiben van. Csak itt az olyanokról van szó, mint a kávéban az x kanál, gumicukor, csoki, felvágottak, cukrozott müzlik, ketchup, ilyenek.
2017. okt. 30. 15:24
Cukormentesen? Hiszen az agynak szüksége van a cukorra.
11. Namari
2017. okt. 30. 13:23
Örülnék, ha olyan szólna hozzá, aki olvasta és alkalmazta, jó lenne tapasztalatokat cserélni, mert nagyon jó, hogy mindenki ír a kukacokról, annak ehhez a könyvhöz pont 0 köze van. :D A pasi írt vagy tizenx könyvet!
2017. szept. 28. 16:52

Nem azt kérdezted, hogy ki olvasta.


Én azt sem tudtam, hogy létezik a könyv. (Rákerestem, közel 4 ezer Ft.ért kapható. Párja az eddz érte.)

2017. szept. 28. 14:19
próbáltam,hisz én is gyakorlom a "túlélést":ettem rovarokat,gilisztát,hegyekben tartózkodtam több napot semmiféle étel nélkül elszigetelve,jégvízben úszok,nagyvadakhoz kerültem közel többször;mindezeket fölszerelés nélkül(függetlenül az időjárástól!),segédeszközök,meleglakás nélkül tapasztaltam..andrenalint termelő kalandok,de nem ajánlom kezdőknek!
8. gribedli*** (válaszként erre: 5. - Namari)
2017. szept. 23. 17:48
Tehát utána marad a jó szokás? Akkor jó:)
7. gribedli*** (válaszként erre: 6. - Namari)
2017. szept. 23. 17:47
De olvastam és lâttam is, hogy bogarakat, kukacokat eszik a pasi, csak gondoltam, hogy te nem azt a részét akarod megcsinâlni:DDD
2017. szept. 23. 17:37
Ez a normális étkezés és életmódról szól, nem az amikor kukacokat eszik a hegyekben és a katonaságnál gyúrnak, de úgy látom itt senki nem olvasta. :D
5. Namari (válaszként erre: 2. - Gribedli***)
2017. szept. 23. 17:35
A 8 hét a fokozatos átállásról szól, minden héten mást hagy el és helyettesit adott esetben, nem maga a kúra 8 hetes, hanem az átállás, úgy hogy ne terhelje meg a szervezetet.
2017. szept. 21. 00:11
Nem tudom, hogyan lehet annyi és olyan minőségű mozgást utánacsinálni, mint amire ő alapozni tud.
2017. szept. 20. 18:36
A többivel egyetértek, hogy jó dolog cukormentesen, tej nélkül és indokolt esetben glutén nélkül élni
2. gribedli*** (válaszként erre: 1. - Namari)
2017. szept. 20. 18:32
8 hét semmire sem elég:)
2017. szept. 20. 15:05

Sziasztok! Most zsákmányoltam be Bear Grylls A te életed - Egyél érte! c. könyvét. Jónak tűnik,

(glutén, tejcukor és cukormentes ételek és egészségre gyakorolt hatásuk, receptek vannak benne) próbálta már valaki a 8 hetes programját?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook