Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Beágyazódásról, teherbeesésről lehet szó? fórum

Beágyazódásról, teherbeesésről lehet szó? (beszélgetős fórum)


2012. szept. 11. 21:59
Köszönöm szépen a válaszokat! Hőgörbém sajnos nincs. Hó végén csinálok egy tesztet, és akkor kiderül! Még egyszer köszönöm szépen!!!
10. Nagynéedina (válaszként erre: 1. - Angelly)
2012. szept. 11. 13:06
Szia!!! Hőgörbe, ciklusnaptár ide v. oda kiszámíthatatlan. Nekem lombikom volt. 28 napos ciklussal 17-en volt petesejtleszívatás és hiába "engedték őket össze" csak a 19. napon termékenyült meg. De azért remélem az lesz, amit szeretnél :)
9. dundipók (válaszként erre: 1. - Angelly)
2012. szept. 11. 12:52
Hány naposak a ciklusaid? Mert ha 28 naposat veszek, akkor a középidő a 14.nap,amikor ovud lehetett, de pont az előtt 1 és utána 1 nappal is kellett volna együttlenni (13-14-15. cn-en), hogy nagy legyen az esély babára. De ez csak elmélet, a szervezet nem működik könyvek szerint. :)
8. dundipók (válaszként erre: 1. - Angelly)
2012. szept. 11. 12:48
Többet lehetne mondani, ha a hődet is mérnéd hozzá :)
2012. szept. 11. 12:39
hol maradt a hőgörbéd? :(
2012. szept. 11. 12:23
Vannak a neten peteérés-kalkulátorok. Onnan ki lehet számolni, mikor van kb. peteérésed, és mikor érdemes tesztelni legkorábban. Linkelni fórumokban nem nagyon lehet, úgy tudom, úgyhogy keress rá, van egy jó pár.
2012. szept. 11. 12:11

bocsi, elszámoltam 3 hete volt menszid

még akkor is korai megmondani bármit is

4. inta
2012. szept. 11. 12:07

Ezt nagyon max megtippelni lehet ennyiből, még a hő sincs rajta, így a peteérés napja sem sejthető, és csak a 23. napon vagy, az átlagos ciklushosszadat sem ismerem és egy darab akár teljes hőgörbés ciklusból nem lehet nagy következtetéseket levonni.

A tünetek, amiket sorolsz lehetnek a koraterhességé és a közeledő menstruáció tünetei is.

Várj az esedékes menstruációig LEGALÁBB, és ha nem jön meg tesztelj.

Egyelőre 50-50.

2012. szept. 11. 12:04

Nem ágyazódhatott be mert még csak most lehetett a peteérésed, tüneteket meg nem lehet még ilyen korán érezni.

Még csak 2 hete volt menszid és amikor írtad, hogy vérfolt volt, valszeg akkor volt a tüszőrepedés

de az még csak 2 nap

a beágyazódás ennél tovább tart

2012. szept. 11. 11:58
A link lemaradt: [link]
2012. szept. 11. 11:56
A következő linken látható, hogy hogyan alakult a ciklusom. Szerintetek beágyazódott? Van 1-2 tünetem is: mell fájdalom, has szurkálás, fáradékonyság, puffadás.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook