Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Beágyazódásos vérzés... fórum

Beágyazódásos vérzés... (tudásbázis kérdés)


1 2 3 4 5 6 7 8
2009. aug. 6. 07:12
csinálj pár tesztet a kimaradt mensid után 1 héttel(előbb ne!!!nem vicc!felesleges előre illúzióba ringatni magad, majd csalódni. . . és végül mégis kiderül h anya leszel. . ezt azért mondom mert velem is így volt. . kimaradt. . 2 napra rá vettem tesztet, negatív lett, de éreztem hogy tuti anya leszek. . . csináltam még 1 tesztet, szintén negatív lett. . . de nem adtam fel. . beszéltem 1 dokival, ő mondta h havikimaradás után 1 héttel tanácsos tesztet csinálni, mert ha később volt a peteérésed, akkor pár nappal később fogant a baba/mint nálunk/ és azt az első tesztek még nem érzékelik, hiába van ráírva h a kimaradt mensi után akár első napon használhatod! és láss csodát, kivártam az egy hetet, és a 3. teszt pozitív lett:D h biztosra menjek csináltam még 1et. . és az is. . rá 1 hétre mentem vissza dokihoz, és igazolták a terhességet. . ) úgyhogy nem vicc! ha kimarad a havid, várj egy hetet, és csak akkor tesztelj!!! addig pedig ne aggódj! AZ SENKINEK NEM TESZ JÓT:)
20. 0b3a2e43a1 (válaszként erre: 19. - Biológus)
2009. aug. 6. 07:04
tetszet a kimaradt menzesz után 1 héttel!!! előtte is vehetsz,akár már kimaradt vérzés után1 nappal,de ha biztosra akarsz menni akkor az a legjobb ha vársz 1 hetet.. ha megtalálom egy korábbi üzimet,bemásolom miért..:)
2009. aug. 6. 05:54

Sziasztok!

Nekem ma hajnalban volt ilyen, de nem szokott lenni. Ma vagyok a ciklusom 17. napján, és enyhén fáj a derekam is, meg kicsit szurkál a hasam. Na majd meglátjuk.

Mit gondoltok, mikor érdemes tesztet vennem leghamarabb?

18. daimon
2009. aug. 6. 00:58
nekem mondta anyám hogy neki úgy volt hogy amikor megkellett volna jönnie helyette egy fél napon át keményen barnázott és nagyon görcsölt! először azthitte hogy csak valami gond lehet! de két hét mulva megint megtörtént ugyanez! és én akkor már ott bányászkodtam a pocijában! :D
17. Yulcsy (válaszként erre: 16. - 0b3a2e43a1)
2009. aug. 5. 17:56
köszi!!
16. 0b3a2e43a1 (válaszként erre: 15. - Yulcsy)
2009. aug. 5. 16:22
sok nőtől,köztük saját anyukámtól is hallottam hogy előfordul vérzés.. anyu mondta,h kevés vérzése volt,de tényleg csak kevés... gyanakodni kezdett,hogy vagy terhes vagy nem... és kiderült h jól sejtette,és ott voltam már a pocakjában egy kis sejthalmazként:D vérezgetett,de gond nem lett belőle... láthatod,itt vagyok... jól vagyok:D úgyhogy ne félj.. ha gond lesz,úgyis megérzed..:) de ha most sincs baba ne add fel,próbálkozzatok!! de ne stresszelj rá,csak érezzétek jól egymást,és akkor probléma nélkül összejön a pici:):D tapasztalat...:) Pussz
15. Yulcsy (válaszként erre: 12. - 0b3a2e43a1)
2009. aug. 5. 15:42
Tervezzük, de már elég rég óta és az ember próbál mindenbe belekapaszkodni.Még csak most kell majd megjönnie, de volt egy enyhe barnázgatás, ezért vagyok arra kíváncsi, hogy másnak volt-e, ill. hogy rendes vért tapasztalt-e.
14. Gina33
2009. aug. 5. 14:44

Igen igazad van. :)

köszönöm! :)

13. 0b3a2e43a1 (válaszként erre: 11. - Gina33)
2009. aug. 5. 14:40
bocs de erre csak annyit tudok mondani h csinálj tesztet és megtudod... ha barnás valami folyik belőled,nem kell egyből terhességre gyanakodni... mostanában mindenki ettől fél...de ez bármitől lehet!!! vagy még távozik egy kis alvadt vér,vagy a barna folyás attól is lehet,hogy összeszedtél valamit... úgyhogy sztem csinálj tesztet és ha negatív akkor menj el nőgyógyászhoz,mert lehet fertőzés az oka... (am a negatív teszt sem zárja ki a terhességet,nekem 2 negatív teszt után derült ki,h jól éreztem,babát várunk:))
12. 0b3a2e43a1 (válaszként erre: 3. - Yulcsy)
2009. aug. 5. 14:37

szija:)

kérdés: ezek szerint babát vársz?? vagy csak tipp??

ezt a válasz előtt illene tudni:) és ha babát vársz akkor azt is h hányadik hétben vagy??

11. Gina33
2009. aug. 5. 14:28

Sziasztok.

Nekem 9 napja múlt el a menzim tegnap még is volt ilyen gyenge barnás folyásom.

Mitől lehet ez?Esetleg terhes lennék?

Köszi a választ előre is.

Sziasztok.

10. BBZS
2009. aug. 5. 14:06

Sziasztok!


Nekem a vélt fogantatás után 7 nappal olyan volt, mint amikor kezd a havi megjönni, vagyis sűrű, barna, de nem sok és alig egy napig tartott.

2009. aug. 3. 22:00
1 csepp és rózsaszín...
2009. júl. 31. 15:08
Igen én is olvastam, csak olyan nehéz ezeket visszakeresgetni.
7. beata21bea (válaszként erre: 5. - Yulcsy)
2009. júl. 31. 10:07
Remélem, a többiek tudnak segíteni. Több fórumon olvastam már ilyet...
2009. júl. 31. 10:07

A mensi ideje előtt egy héttel szokott lenni( nem mindenkinél) és lehet barna is meg enyhe vérzés is. Szurkálás is kisérheti.


Nálam inkább csak éles szúrás volt legútóbb.

2009. júl. 31. 09:40

Gratulálok a babákhoz!

Nekem most van egy kis barnázgatás, de még absz. nem kellene megjönnie.Ezért tapasztalatokat gyűjtök.

4. beata21bea (válaszként erre: 3. - Yulcsy)
2009. júl. 31. 09:37
szia, én most várom a 3. babámat, nekem sosem volt...
2009. júl. 31. 09:35

Sziasztok!

Mondanátok erről valamit?

Rendes vérzés,vagy csak barnázgatás?Sokan tapasztaltátok ezt?Vagy csak kevés embernél jelentkezik?Egyidejűleg derékfájással járhat-e ill. kicsit fáj a hasam alja is....

2009. júl. 31. 09:34
Mi a kérdés ezzel kapcoslatban?
2009. júl. 31. 09:33
Beágyazódásos vérzés...
1 2 3 4 5 6 7 8

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook