Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Beágyazódási fájdalom? fórum

Beágyazódási fájdalom? (beszélgetős fórum)


14. dallam'75 (válaszként erre: 13. - -*Ivett*-)
2013. ápr. 21. 16:56
sztem igen!
2012. máj. 27. 18:42

Sziasztok! Nagyon sok jó hozzászólást olvasok a témával kapcsolatban, ezért gondoltam, belépek én is! A férjemmel szeretnénk második babát, de több hónapi próbálkozás után sem jött eddig össze!

Már nem merek bízni, de az ovulációm 14. -ére esett, előtte 1-2 nappal voltunk együtt. . . , és 18. -án halvány rózsíszínnel "kevert" folyásom volt, onnantól kezdve kb 5 napig szinte folyamatosan görcsölt a hasam, szúrkálást éreztem, és a derekam is le akart szakadni. Mára hellyel-közzel elmúltak. A mensim 28. -a körül várható! Szerintetek, lehet babóca? :)

12. Inci79 (válaszként erre: 10. - Egyetemidiak)
2010. márc. 28. 19:38
Ne aggódj nekem is így volt a fiammal.Már 7 hetes terhes voltam mikor végre a teszten megjelent a halvány csíkocska,de előtte csak sok-sok negatív teszt.
11. BenKír (válaszként erre: 1. - Egyetemidiak)
2010. márc. 28. 10:16

Szia!


Bizony van ilyen.

Nekem, amikor elhatároztunk, hogy jöhet a baba, az első alkalom után sikerült, de nem akartam elhinni. Kb. 3 órára rá, nagyon elkezdett alul fájni a hasam alja, és onnantól csak szenvedtem jó pár napot. Én is azt hittem, hogy felfáztam, 3 napra rá el is mentem a nőgyógyászhoz, de nem talált semmit. Mivel még ekkor is igencsak fájt, már azt hittem, hogy vakbélgyulladásom van, ezért felkerestem a háziorvosomat is, aki össze-vissza nyomkodta a hasam, de ő sem talált semmit, így beküldött a sürgősségire, hogy csináljanak ultrahangot ill. röntgent. Ezek is negatívok lettek, majd megvizsgált egy sebész, és ő volt az, aki rákérdezett, hogy esetleg nem vagyok várandós? Erre én nagyvonalúan azt válaszoltam, hogy nem, pedig már akkor ott volt a pici fiam, csak még nem lehetett látni.

Remélem, Neked is végre a babának a jele a fájdogálás!

Bocsi, hogy egy kicsit hosszú voltam.

10. egyetemidiak (válaszként erre: 1. - Egyetemidiak)
2010. márc. 28. 10:09

Koszonom szepen a hozzaszolasokat eddig , nagyon szeretnenk a babat de meg nem biztos bar mar kesek es ma reggel rosszul voltam. Tesztet meg nem szeretnek csinalni mert mar annyi negativ tesztet lattam,hogy nagyon megvisel ha negativ. Igy varunk, ha megjon magatol akkor nem volt baba , ha meg nem meg 1 het mulva sem akkor teszt.

Az orovs egyebkent nem tudott semmitmondani. A hasam meleg volt es annyira fajt neha ,hogy osszegornyedtem. Azt hittem felfaztam, de az nem mult volna el harom nap mulva.

2010. márc. 28. 08:50
biza,nekem is volt,olan volt,mintha meg akarna jönni. Igazabol minden olyan volt, a melleim is fajtak,de azok nagyon.
2010. márc. 28. 08:20
Kíváncsi lennék rá,hogy ez csak az első terhességgel van-e így vagy másodiknál is?
2010. márc. 28. 08:17
Nekem is szurkált, nyilallgatott a hasam.
2010. márc. 28. 08:02
Nekem is volt a fiammal ilyen szurkáló fájdalom,bár én már úgy 5 hetes terhes voltam akkor.
2010. márc. 28. 07:55
Nekem olyan volt, mint az enyhe menstruációs görcs, plusz még a tűvel szúrkálásos érzés, kb. 10 nappal a megtermékenyülés után!
4. 39ff6fe670 (válaszként erre: 1. - Egyetemidiak)
2010. márc. 28. 07:42
nekem is volt
2010. márc. 28. 07:00
nekem is volt
2010. márc. 28. 00:36

igen van ilyen

kísérheti rózsaszín vagy barnás vérzés

2010. márc. 28. 00:05
Szerintetek ilyen letezik ? Volt mar valakinek? Nekem 3 napig nagyon fajt a hasam, orvosnal is voltam de nem tudott semmi biztosat. 3 nap utan nyomtalanul elmult. A hasam alja fajt es nagyon eros szuro fajdalmat erztem neha, minta tuvel szurkalnanak.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook