Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Beütöttem a homlokom, hónapokkal később is dudor van rajta, normális ez? fórum

Beütöttem a homlokom, hónapokkal később is dudor van rajta, normális ez? (tudásbázis kérdés)


2021. nov. 10. 20:02

Én egyszer egy fém állványt fejeltem le elég durván. Hónapokig kitapintható volt a dudor a homlokomon.

Idővel elmúlt. Persze minden eset más, ha tapasztalsz kellemetlen tüneteket, fordulj orvoshoz.

5. Napsugár8 (válaszként erre: 4. - Libikóka)
2021. nov. 10. 09:57
Vagy véraláfutás, inkább vérömleny keletkezett és még nem tudott felszívódni... talán meg kellene mutatni orvosnak. Meglehet, hogy egy tűvel felszúrja, kitisztítja és utána már minden oké lesz.
4. libikóka (válaszként erre: 3. - Fórumnyitó (anonim))
2021. nov. 10. 09:51
Arra gondoltam hogy belemehetett valami kis kosz vagy szálka,, Fekete nadálytő krém segíthet,rendszeresen használva.
2021. nov. 10. 09:47
Nem szakadt fel, csak bepirosodott, aztán zöldült.
2. libikóka (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. nov. 10. 09:45
Lehet.Felrepedt a bőröd? Volt seb amibe belemehetett valami?
2021. nov. 10. 09:42
KB 2 hónapja nagyon beütöttem a homlokom, egy asztal sarkába, lendületből rá hajpltam. Akkor púp keletkezett, ami azóta elmúlt, de madadt egy kB babszemnyi csak laposabb dudor, ami érzékeny. Kell foglalkozni vele?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook