Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Be kell-e fizetni az ötödikes tankönyvekre a kipostázott csekket, ha az osztályfőnök azt mondta, hogy nem? fórum

Be kell-e fizetni az ötödikes tankönyvekre a kipostázott csekket, ha az osztályfőnök azt mondta, hogy nem? (tudásbázis kérdés)


8. Anitav83 (válaszként erre: 7. - Tündi anya)
2013. júl. 23. 15:36
Érdekes..érdeklődtünk s azt mondták várjunk 3 hetet.. s ha addig se jön a csekk a suliba kell szólni.. am ja..nem volt jó nekik kp.-ba fizetni könyvátvételnél.. :)
2013. júl. 4. 21:43

Még nekünk nem jött csekk, hogy fizetnem kéne a 2. osztályos tankönyvekért. De biztos jönni fog.....

De érdekes tavaly augusztus 27- én mentünk a suliba a könyvekért, mert akkor kellett és akkor is fizettünk ki a könyvek árát 10890 Ft.

Most meg 8490 Ft lesz.

6. Lia_
2013. jún. 28. 14:45

Csak annyit mondott, hogy ne fizessétek be? Azt nem mondta, hogy miért?

Biztos tud valamit, pl. az önkormányzat befizeti helyettetek, vagy ilyesmi...

Kérdezzétek meg.

2013. jún. 28. 10:17
Nem értem én ezt már.. ha meg befizetem..ami elég húzós összeg (17.000.-) s mégse kellett volna befizetni..várhatom hogy visszakapjam a pénzt gondolom.. :S
4. Regin_a (válaszként erre: 1. - Anitav83)
2013. jún. 27. 21:33

Bár a tv se hivatalos bejelentő, de az o.fő biztos nem

Én is hallottam

Ma már minden kitellik a hülye rendeleteköl


[link]

3. Anitav83 (válaszként erre: 2. - Megi04)
2013. jún. 27. 19:05
:D Nem rossz ötlet!
2013. jún. 27. 19:04
Kérj egy papírt az ofő véleményéről.Ha mégsem lenne EZ miatt tankönyv,akkor szerezze be Ő.
2013. jún. 27. 19:00
Sziasztok! Érdekes kérdésem lenne hátha együtt okosabbak leszünk.:) Kérdés hogy be kell e fizetni a tankönyvekre kipostázott csekket,mert a gyermekem osztályfőnöke szerint nem kell 5. osztályba fizetni érte.,ámbár a híradó szerint júli 30. ig aki nem fizeti be nem biztos hogy lesz tankönyve szeptemberre a gyerkőcének. ( Jelzem eddig fizettem minden évben,de most az Ofő.mondta hogy be ne fizessem) :) Várom a véleményeket. :)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook