Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Baucsek tv-t hol találom az interneten? fórum

Baucsek tv-t hol találom az interneten? (tudásbázis kérdés)


9. fobe (válaszként erre: 7. - Jkiacz)
2009. febr. 23. 09:49
oké, köszi! :) Örülnék neki nagyon :)
8. jkiacz (válaszként erre: 5. - 7abb7adbf0)
2009. febr. 22. 23:15

Én is hibáztam mert nem voltam figyelmes!

A diéta nálam egyszerű dolog mert,este hat után vagy csak fehérje alapú ételeket eszek hús,sajt,tojás zöldségekből áll vagy pedig semmit ami ritkán van.Ezzel 8 kilót fogytam 2 hónap alatt.

Délután hatig padig rendesen eszek.

7. jkiacz (válaszként erre: 6. - Fobe)
2009. febr. 22. 23:11
Most jutott eszembe,hogy az ismerőseim között van az iwiwen mert egy suliban jártunk és ismerjük egymást.Ott találtam meg az emailcímét.Írtam neki hogy küldje el a baucsek tv linkjét.Ha megkapom tőle akkor neked is szólok.
6. fobe (válaszként erre: 4. - Jkiacz)
2009. febr. 22. 22:07

Szia! Már nincs. Legalább is én sem találtam egy 3-4 hónappal ezelőtt. Egyszer már elköltözött az eredeti oldalról, aztán úgy látszik már teljesen eltűnt. Kár, mert nagyon szerettem.

Nem tudom, hogy nektek van e vital tv adó a kábelcsomagotokban? Ott naponta többször van Béres A., Norbi meg még valaki, számomra ismeretlen figura. Felváltva adnak le tőlük hol egyórás, hogy félórás anyagot. Ma este 7-kor pl Béres Alexandra volt. A port.hu oldalon rá tudsz keresni, hogy hánykor kezdődnek és éppen ki tartja.

5. 7abb7adbf0 (válaszként erre: 4. - Jkiacz)
2009. febr. 22. 21:49

Elnézést, félreértesz! Én teljesen komolyan kérdeztem, mert még sohasem hallottam erről az izéről. Én tényleg úgy hittem, hogy diéta, azért is kattintottam rá.

Ne haragudj, már le is léptem!


:-(((

4. jkiacz (válaszként erre: 2. - 7abb7adbf0)
2009. febr. 22. 21:39

Egyébként fitneszhez tartozik!

De ha a fitnesz összekötöd a diétával akkor ide is bekerűlhet.:)

2009. febr. 22. 21:37

Bocs nem figyeltem!

Nem kéne kottázni mert szerintem te is vagy úgy,hogy nem figyelsz oda véletlenűl.

Inkább segíts,hogy megtaláljam.

2009. febr. 22. 21:22

És mit tud ez a baucsek tv, hogy diétás fórumba tetted?

:-)

2009. febr. 22. 21:20

Kedves fórumozó társaim!


Seítségetekre van szükségem! A baucsek tv-t keresem az interneten. Ha beírom a keresőbe,hogy www.baucsek.tv ezt így nem találja.

Aki járt már a baucsek tv-n az üzenjen nekem.Jó kis oldal mert ingyenes.


Köszönöm

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook