Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Bátorítanátok? Foghúzásra megyek holnap fórum

Bátorítanátok? Foghúzásra megyek holnap (beszélgetős fórum)


18. 4705d7a6b8 (válaszként erre: 1. - Vaszily60)
2016. aug. 27. 13:51
szia minden azon múlik milyen a fogorvos és milyen érzéstelenítőt használ. nekem hiperérzékenyek a fogaim de ahová most járok (20 éve ugyanahhoz) olyan injekciót ad, hogy volt egy gyökérkezelésem (ami ötször olyan mint egy húzás) de úgy, hogy semmit nem éreztem. viszont előtte voltam olyannál is, akinél egy pici fúrás úgy fájt hogy sírva jöttem ki mert vacak érzéstelenítőt használt
2016. aug. 25. 15:24
Nyilván nem dog fájni, de nem is fogsz érezni semmit. Ezért van érzéstelenítés. Ez alap.
16. szöszicica32 (válaszként erre: 15. - Vaszily60)
2016. aug. 25. 12:27

Te szegeny. Biztos hamar tul leszel rajta.

Drukkolok!

2016. aug. 25. 10:24
Először húz ő. Akihez tartozom doki brutális. Még gyerekkoromba kínzott meg. Azóta egyszer voltam még nála tömésen. Évek teltek el. Most már új dokit kerestem innenn húsz km-re. Nagyon dicsérik. Profi,és naagyon felszerelt a "műhelye" ... Gondolhatjatok sírva mentem hozzá először a félelemtől. Megnézte a fogam, gyulladás miatt antibiotikumot szedtem tegnapig. Nagyon normális volt, aztmondta nem fog fájni.. Remélem. Csúnya pattanásokkal küzdök, egy ismerősöm szerint a két fogam miatt. Ez talán majd motivál,hogy ne ugorjak ki a székből..
14. beYOUtiful (válaszként erre: 1. - Vaszily60)
2016. aug. 25. 09:26

En is eppen a heten generaloztattam a fogaim. :) 15 eve ugyanahhoz az orvoshoz jarok, meg a vilagvegerol is. (messzire költöztem, de ragaszkodom hozza) Nekem rosszul zsibbadnak az arcidegeim, nagyon erzekeny vagyok meg az injekcio utan is, ami mindig extra hatoanyagos. (vagyis mintha kettot kapnek) Az injekcio egyaltalan nem faj (nekem) utana meg majdnem csak a nyelvem bena. :)Nem kifejezett fajdalmat erzek, hanem nagyon nagy erzekenyseget. Ficergek a szekben egesz ido alatt es megprobalok arra gondolni, hogy nagyon jo kezekben vagyok es milyen jo lesz ha rendben lesz minden a szamban.

Na a regeny utan biztatnalak is:): ha bizol az orvosodban, akkor rendben lesz minden! Szerintem ez a kulcsa az egesznek. Ha "jo" volt nala legutobb, akkor nem lesz gond. Ha elkezdi a munkat es tul sokat erzel (fajdalom) azonnal szolj, hogy kersz meg fajd.csillapitot. Nem kell szenvedned! Holnap szoritok neked!

2016. aug. 25. 08:38
Hajrá!!!
12. 388b941089 (válaszként erre: 11. - NomNom)
2016. aug. 25. 07:27
Jesszusom :O
11. NomNom (válaszként erre: 1. - Vaszily60)
2016. aug. 25. 07:24

Nekem pár hete szinten kettőt húztak (bölcsességfog), az egyiket úgy kellett kivágni az ínyből és még az állkapocscsontból is le kellett faragni, hogy hozzáférjen. Meg se nyikkantam...

A rinyálástól sokkal-sokkal rosszabb az egész, hidd el.

És mivel telenyomják az ínyt lidokainnal, marhára nem érzel ott semmit.

10. epreke
2016. aug. 25. 06:36
Az én párom most jár fogorvosi kezelésekre, ott a fogorvos aranyos módon a kezelő székkel szemben egy Tv-t helyezett el és filmet nézet pld a Csillagok háborúját nézi a beteg a kezelés közben... hozzáteszem a férjem egyáltalán nem fél a fogorvostól...
9. levarosbukta (válaszként erre: 1. - Vaszily60)
2016. aug. 24. 23:42
Tökéletesen megértelek és sajnállak. Én még az időpont kéréstől is parázok. Azt szoktam mondani nekem bármelyik lukamban kotorászhatnak amennyit akarnak nem bánom, de ha a számat és a fogamat akarják birizgálni élőhalott vagyok. Mindig utólag jövök rá hogy nem is volt olyan vészes. Ugy hogy fel a fejjel nem is lesz olyan vészes! :)
8. Cucicsillag (válaszként erre: 1. - Vaszily60)
2016. aug. 24. 23:37

Kaptal vmi gyuszi csokkentot? Tejtermeket ne igazan egyel mostanaban.

Mar hnap vissza kell menni? Akkor nem akkora a gaz.

Don't fosch!

Ha ki kell huzni, akkor ki kell huzni, de azt igy hgy csianltad/mikor vtal utoljara dokkernal, hgy rogton huzni kell???

Megy a drukk.

2016. aug. 24. 23:31

Szerintem még a fogorvos is utál fogorvoshoz menni :))


Egyébként én sokáig azt mondtam, inkább húzzanak, mert az rövidebb ideig tart, mint a tömés és kevesebb kellemetlenséggel jár. Szóval nyugi, nem lesz semmi baj!

Utána majd jutalmazd meg magad valamivel :)

2016. aug. 24. 23:28
Nálam ugyanez a helyzet. Évekig nem voltam, rettegtem, mikor rászántam magam, mert pont az esküvőm előtt elkezdett dagadni a fogam egy ciszta miatt... és nem akartam pufi fejjel férjhez menni. De azt kell mondanom, hogy semmi az egész. A tűszúrás egy pici fájdalom, alig érzed, aztán meg semmit. No para.
5. 388b941089 (válaszként erre: 1. - Vaszily60)
2016. aug. 24. 23:16

Uhh szegény! Átérzem!

Én se jártam évekig hasonló élmény miatt, én is most járok. Ha jól elérzésteleníti, akkor rendben lesz!

4. Katinkaboszi (válaszként erre: 1. - Vaszily60)
2016. aug. 24. 23:14

Az egészben csak a fájdalomcsillapító beadása kellemetlen egy kicsit, olyan igazi szúnyogcsípésnyi a fájás, de nem elviselhetetlen.

Én ilyenkor valami nagyon kellemes dologra gondolok és mire végigjár az agyam, már be is zsibbadtam :D


Nyugi, nem lesz baj.

3. moonlight13 (válaszként erre: 1. - Vaszily60)
2016. aug. 24. 23:09
Ha lement a gyulladás, és jól elérzéstelenít, akkor elvileg nem fájhat.
2016. aug. 24. 23:01
Csak az érzéstelenítés szar, utána nem érzel semmit, max hogy rángatják a fogad.
2016. aug. 24. 22:56
Sajnos gyerekkori rossz elmeny miatt nem jártam fogorvoshoz. Múlthéten bedagadt az arcom. Muszáj voltam elmenni. Felnőtt fejjel sírva mentem be. Féltem. Nem bántott,antibiotikumot írt a gyulladásra,holnap kell vissza mennem. Két fogat húz. :( Annyira parázom... Fájni fog?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook