Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Bátoritanátok egy kicsit? fórum

Bátoritanátok egy kicsit? (beszélgetős fórum)


2013. márc. 28. 13:21
Cipporának igaza van, ne a védőnődre hallgass... Nem hiába végez valaki orvosi egyetemet...
9. linus79 (válaszként erre: 7. - 643509dfb7)
2013. márc. 28. 12:03

18 hetes utrahangon

BPD:3,9cm HC:14,24cm AC:13,66cm FL:2,6cm

suly:247g az utrahang szerint akkor voltam 17hét 6 napos, de azóta rengeteget nött ezt védönö is észre vette, mikor voltunk nála és pont akkor forgolodott kinyomta mundenét :-)utrahang jövöhéten lesz majd

8. Cippora (válaszként erre: 1. - Linus79)
2013. márc. 28. 12:03
Nekem az elejétől kezdve 2000-es értékem volt.Ez semmi rosszat nem jelent,én a 39.héten szültem ezzel.Ja és végig görcsöltem a terhességemet,emiatt magnézium,és sok pihi volt.Nem tudom a védőnőd miért ijesztget.Ő nem orvos,majd az orvosod meg mondja mi a helyzet.
7. 643509dfb7 (válaszként erre: 5. - Linus79)
2013. márc. 28. 11:41
Fiúkkal jobban kell vigyázni.Én a 9.héten elkezdtem vérezni.A petezsákom félig levált,szigorú fekvés 2-3 hétig és utrogestant kaptam.Szerencsére megmaradt a kislányom.Nem riogatni akarlak tényleg,de nagyon sokat kell feküdnöd.Nem lehet hogy el vagy számolva?Mekkora most a súlya?Mondjuk én nem bízom az ultrahangba,mert mindkét gyerkőcömet nagyon elmérték.
2013. márc. 28. 11:35
Húúúú.Csatlakozom az előttem szólokhoz.Sok pihi.Valami ütösebb gyógyszert nem lehet fölírni.Én 3hetet feküdtem a klinikán.Olyan jól sikerült a gyógyszeres kezelés hogy a 41.dik héten született a fiam.Szorítok neked.
2013. márc. 28. 11:27
köszönöm az eddigi biztatást, kis fiu lesz, járkálni muszáj hisz reggel viszem oviba ,délután haza,most jól jött a szünet,méhszáj ellenörzésre kell járnom jövöhéttöl mert nagy a babo és a sullya miatt nehogy idö elött táguljak
2013. márc. 28. 11:22
Dokidra hallgass csak szerintem is, és feküdj-pihenj! Drukkolok!
3. 643509dfb7 (válaszként erre: 1. - Linus79)
2013. márc. 28. 11:21

Szia!

Minél többet pihenj,ha lehet feküdj inkább.Tudom egy gyerkőc mellett nagyon nehéz,de meg kell tenni,nehogy előbb jöjjön.Legalább még 6-8 hétig bent kellene maradjon a kicsid.nekem van olyan ismerősöm aki 5 hónapra szült 810 grammal,és szerencsére minden rendben van már velük,de nagyon megijedt Ő is.Ott magas vérnyomás volt a probléma.Kisfiad,vagy kislányod lesz?

2013. márc. 28. 11:18
Huhh, én drukkolok! Nem sokat kell feküdnöd, hanem csak feküdnöd szabadna. Nekem első babánál 32. héten volt ez, és 4 hetet kellett feküdnöm gyógyszerezés mellett (összehúzás gátlók, magnézium stb). Amint a 36. héten abbahagytuk a gyógyszereket, másnap beindult a szülés. Szóval járj a dokid nyakára, és ha kell, inkább lépjen nagyobbat, mint a Magnerot.
2013. márc. 28. 11:13
elsö terhességemmel semmi gondok nem voltak,most a második babát várjuk 24 hetes vagyok,sajnos 21 héttöl rendszeres összehuzódások és keményedések vannak , mivel volt méhszájmütétem lányom születése után, a védönöm nem sok jóval kecskektet, 2000-es a méhszáj értékem és lent helyezkedik, szedem a magnerotot,és amennyit csak lehet pihenek, van esélyem,hogy végig kitudjam hordani a babot? kicsit félek,hogy koraszülött lesz :-(

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook