Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Batikoljunk! fórum

Batikoljunk! (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Batikoljunk!

8. 1366d1807f (válaszként erre: 6. - Apokrif)
2008. okt. 31. 11:48
Szerintem te férfi vagy! A férfiak mindig "arra" gondolnak :-)))
2008. szept. 18. 00:36

Ha üveggolyót, gombot kötsz spárgával jó szorosan, a ruhára(szimmetrikusan)szép körkörös mintát kapsz.ha bevarrod harmonika szerűen az is szép minta.A redőkbe kevesebb festék kerül.

Fiatal koromba nagy divat volt, terítőt is készítettünk.

Ha ecetet teszel a festékes vízbe nem fog az anyag.

2007. aug. 24. 05:33
A cím alapján azt hittem - Ti így hívjátok ....HiHi.
2007. aug. 2. 20:23
batikhatású mintát lehet készíteni papírra is:egy kisebb doboz aljába teszem a papírt különböző(tetszőleges színű)festék(pl.tempera)pöttyöket nyomok,beleteszek egy golyót, ami- a dobozt mozgatva -izgalmas és egyedi mintát fest.
2007. aug. 1. 17:00

gyerekkoromban tök nagy divat volt a batikolt ruha, minden vásárban ilyet lehetett kapni :))))


mondjuk ha valaki nagyon unatkozik, és sok felesleges fehér pólója van, annak jó szórakozás lehet!

3. ve48 (válaszként erre: 2. - Badonyimariaeva)
2007. aug. 1. 16:16

A megunt színű ruháimat , nemrég a mosógépben festettem . Csodaszépek lettek . A doboz hátulján van az utalás a festésre , ha betartod akkor , minden OK .

Bevallom tartottam tőle ? de nagyon !

2007. júl. 28. 17:47
Nálam valahogy a ruhafestés nem jön be.Mindíg sokáig fog,és enged a színéből.Mindíg elbénázom,pedig egy párszor már próbáltam.
1. Hoxa
2007. júl. 22. 21:52
Ha szeretnél teljesen egyedi ruhatárat, megosztok veled néhány ötletet. Ha magad készíted, biztos, hogy nem fog szembejönni veled egy ugyanolyan…
Kezdetnek nagyon olcsó pólókat ajánlok, természetesen fehéret (teljesen megfelel a célnak a kínaiban kapható 3-400 Ft-os). Végy egy-két doboz ruhafestéket (kezdetnek mondjuk az alapszíneket, ezeket keverheted tetszés szerint), és kezdődhet a produkció.

Ugrás a teljes írásra: Batikoljunk!

Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook