Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Bartholin mirigy gyulladásra milyen lehetséges gyógymód van? fórum

Bartholin mirigy gyulladásra milyen lehetséges gyógymód van? (tudásbázis kérdés)


5. sid79 (válaszként erre: 4. - Szandus19)
2014. aug. 15. 01:34
Köszönöm szépen! Meg fogom keresni!
2014. aug. 14. 23:06
Én ajánlom az én orvosom, nála szültem, vérprofi. Ugyan ilyen gondom nem volt, de nála jobb orvost aligha ismerek. Dr. Galamb Ádám. A SOTE II-n dolgozik, de van magánrendelése is a Deák tér körül, ha jól tudom, én ott sosem voltam. Nézz utána nyugodtan, csak jót fogsz róla hallani. Nagyon kedves, fiatal, lelkiismeretes, megértő és vérprofi mint szakember. És mint ember is egy csoda, a mai világban. Veszélyeztetett terhes voltam, hetente felhívott, hogy hogy vagyok, sosem várakoztatott, ha valamit mondott az úgy volt. A legeslegjobb nőgyógyász a FÖLDÖN. Ja és sosem fizettem neki, csak szülés után, magától volt ennyire rendes. Szerintem keresd fel, biztosan segíteni fog rajtad!!!
2014. aug. 14. 21:25

Még egy kérés!

Pár hónapja költöztem Bp-re, ezért nem vagyok még olyan tájékozott! Ha esetleg valaki ajánlana orvos, akinél mondjuk pont ilyen panasszal járt és tudott neki segíteni. Köszönöm!

2014. aug. 14. 21:05

Szia!


ismerősömnek volt, sokáig szenvedett vele, végül megműtötték. Neki dudor is volt, állítólag úgy oldotta meg a doki, mintha egy pattanást nyomnának ki, de neki már annyira fájt, hogy alig bírt menni is.


Szerintem nézesd meg egy másik orvossal is, több szem többet lát alapon, mert hátha tud más megoldást.


Jobbulást!

2014. aug. 14. 20:57

Sziasztok!

Egy elég kellemetlen problémával küzdök most már lassan 3 hónapja. Egy együttlét után másnapra iszonyúan elkezdett fájni a bal kisajak. Természetesen elmentem orvoshoz, de végül a sokadik állapította meg hogy be van gyulladva a Bartholin mirigy kivezetőcsöve. Írt rá egy krémet (Pimafucort), azt mondta ezzel kenegessem, meg ne hordjak szűk nadrágot, tangát, no biciklizés, no szex. Ez utóbbira még gondolni sem tudok utóbbi időben, hisz úgy fáj.

Egy hete elmentünk nyaralni, és láss csodát a tengervíztől teljesen lehúzta a gyulladást. Kezdtem is örülni, hogy végre helyrejöttem, de sajnos nem tartott sokáig. Pár napra rá, hogy hazajöttünk újra kiújult. Nagyon szomorú vagyok, mert nem látom a kiutat, hogy ez mire fog helyrejönni. A doki csak ennyit mondott: türelem.

A krém amit felírt, úgy érzem nem segít, sőt, mintha még égne is tőle egy kicsit a terület.

Kérlek írjatok tapasztalatokat!

Annyi, hogy nekem egyáltalán nincs rajta dudor, csak egy pici piros foltocska, ami időnként iszonyúan fáj pl menés közben.

Előre is köszönöm!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook