Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Baromi náthás vagyok, orrom bedugulva, levegőt nem kapok,... fórum

Baromi náthás vagyok, orrom bedugulva, levegőt nem kapok,... (beszélgetős fórum)

Ez a fórum egy anonim vallomáshoz nyílt.

11. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 10. - Sütikee)
2022. máj. 31. 16:54
Én csak azért nem szedek, mert náthára leginkább a zsepi ami szerintem használ, jó most kellett egy neo citran is, de kb ennyi a maximum. Igen 2 hete nyári ruhákra váltottam ez is benne lehet :)
10. Sütikee (válaszként erre: 9. - Fórumnyitó (anonim))
2022. máj. 31. 16:48
Akkor több közös is van bennünk. 😊 Én arra tippelek, hogy a hirtelen lehűlés lehet az oka.
9. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 7. - Sütikee)
2022. máj. 31. 16:07
Akkor Neked nem egyszerű náthád van az biztos! Nálunk is sokan betegek, bár most nem tudom hol fázhattam meg. Én sem szedhetek, úgyhogy marad a zsepi és éjszakára az orrspray.
8. Sütikee (válaszként erre: 5. - Fórumnyitó (anonim))
2022. máj. 31. 15:49
Én antibiotikumot kaptam. Meg acc. És orrspray. Nekem a gyógyszerek korlátozottak, ugyanis sokmindent nem szedhetek.
7. Sütikee (válaszként erre: 6. - Fórumnyitó (anonim))
2022. máj. 31. 15:47
Ma már nem is tudtam bemenni dolgozni. Táppénzen vagyok. Igen, alig vártam haza érjek. Jobbulást neked is! Reméljük hamar túl leszünk rajta, kitartást. Te dolgozol?
6. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 4. - Sütikee)
2022. máj. 31. 14:43
Jobbulást neked is. Akkor te is rendesen benne lehetsz? Hazafele egy öröké valóságnak tűnt, mert úgy folyt az orrom.
5. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 2. - Csicsi25)
2022. máj. 31. 14:41
Köszönöm, tegnap volt sztem a mélypont, már javulgatok. Legalábbis nem kell állandóan fújnom az orrom. Neo citran van benn az irodában amúgy az segít.
4. Sütikee (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. máj. 30. 18:23
Együtt érzek, ugyanígy vagyok, tegnap óta, és bementem dolgozni. Lázasan jöttem haza 😔
2022. máj. 30. 17:38

Gyors felépülést kívánok!

C vitamin, meleg tea, szopogatós torokcukorka!😉

2022. máj. 30. 15:56
Mielőbbi jobbulást és kitartást! Szedsz rá valamit? Coldrex és társai jó szokott lenni náthára. Csak nehogy be is rekedj és teljesen elmenjen a hangod :(

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook