Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Baromfitartók segítsetek!Miért kezdik ki egymást az előnevelt csirkék? fórum

Baromfitartók segítsetek!Miért kezdik ki egymást az előnevelt csirkék? (tudásbázis kérdés)


2010. dec. 3. 18:34
Lehet kapni takarmány meszet,vagy futort azt adjál nekik és amit kikezdtek zárd el tőlük.
2010. dec. 3. 18:07

Nekem is volt már ilyen.Nem igazán lehet tudni,hogy mitől van,lehet a táptól is.Az állatorvos c vitamint és andaxint adott nekik.Az ivóvízben kell feloldani és megitatni velük.Jó még a sóder is,ha van dobjál be nekik pár lapáttal!

A kicsípett sebeket fogkrémmel kentem be és elkülönítettem a sérülteket.Elég hamar el is múlt róluk de ez egy rémálom!

2010. dec. 3. 12:07
vitamin hiány miatt
2010. nov. 29. 17:42
Szia! Nem vagyok baromfi tartó (sajnos) és nem tudom mekkora állományról van szó. Anyukám azt szokta mondani a kis falusi baromfi udvarban, hogy valamilyen vitaminhiány miatt alakul ki a kannibalizmus. Okvetlenül el kell különíteni, amelyiket már kikezdték, mert agyon fogják csipkedni. Bodza levelet szokott nekik adni ilyenkor és állítólag használ.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook