Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Barnító testápolótól az epilált lábamról nem múlnak el a pöttyök fórum

Barnító testápolótól az epilált lábamról nem múlnak el a pöttyök (beszélgetős fórum)


2011. júl. 17. 19:39

Próbálkozzatok azzal, hogy epilálás után vártok egy kicsit, majd kamilla teás borogatást tesztek a lábatokra. Utána mossátok le, és testápolóval kenjétek be, de ne csak az önbarnítóssal, hanem normál testápolóval. Ha kell, többször is. Utána jöhet a barnító :)

Én is porcelán fehér vagyok, de azzal nyugtatom az egómat, hogy a fehér bőr arisztokratikus :D ;)

11. Veronika27 (válaszként erre: 9. - Gyongyvirag555)
2011. júl. 17. 19:23

Minden olyan művelet gyengíti a szőrt, ami tövestől eltávolítja, idővel pedig a hagymák elhalnak és nem nő többé szőr.


Valószínű a barnító testápoló megül a szörtüszőkben. Próbálj meg kevesebbet használni és jobban eldolgozni. Mondanám, hogy radírozd le, de akkor lejönne a barnaság...

Esetleg próbáld ki a Tantowel barnító kendőjeit, azt mondják, hogy nagyon jó!

10. Gyongyvirag555 (válaszként erre: 8. - 563b626108)
2011. júl. 17. 15:34
Kicsit könnyebb lenne elfogadni,ha nem lennék szoknyaőrült és egész évben max 15 fok lenne. de nyáron mit csináljon az ember?nem viselhet folyton hosszú nadrágot. én meg, ha tehetem,az év 365 napján szoknyában vagyok.
9. Gyongyvirag555 (válaszként erre: 7. - 04e95f637a)
2011. júl. 17. 15:32
Köszi a tippet! azért ragaszkodom az epiláláshoz/gyantázáshoz (mindegy,mert mindkettőtől pöttyös lesz),mert a krém és a borotva csúnyám megerősítik a szőrt és meg is sokszorozzák. (ráadásul min 2 naponta borotválnom kellene.) tudom,mert máshol borotválom kb 10 éve, és katasztrófa...epilátorral nem mernék nekimenni,mert tuti belehalnék. van,hogy télen nem szőrtelenítem a lábam,csak mikor közeledik a nyár. viszont minél hosszabb a szőr,annál fájdalmasabb epilálni. ezért úgy szoktam,hogy borotvával megszabadulok tőle,és amikor borotválás után kinő,leepilálom. viszont érdekes,hogy ezután az évi 1 borotválás után láthatóan és érezhetően sokat erősödik a szőr, amit a sok epilálás nyáron "visszagyengít". én azt vettem észre,hogy az epilálás gyengíti a szőrt.
8. 563b626108 (válaszként erre: 4. - Gyongyvirag555)
2011. júl. 17. 15:28
megnyugtatlak nekem is falfehér a bőröm, bár én már pár éve rendszeresen napozok, kicsit javult, de nekem is pöttyös a lábam, nem múlik el, én is kenem önbarnítóval, gyantázom is, pöttyös akkor is:)sajnos így reagál a mi bőrünk, szerintem fogadd el,már én is elfogadtam bármennyire csúnya is
7. 04e95f637a (válaszként erre: 6. - Gyongyvirag555)
2011. júl. 17. 15:24
Javasolnám,hogy hagyd nőni kicsit a szőrt rajt,de ugye nyár van...vagy az epilátort hanyagold,és használj krémet,vagy borotvát...nekem van krémem is spatulával,de az sem tart tovább a borotvánál,viszont,kenhetem a lábam nyugodtan,mert nem pöttyös :) télen,meg gatya alatt nem látni :)
6. Gyongyvirag555 (válaszként erre: 3. - 04e95f637a)
2011. júl. 17. 15:21
Nem tudom. a testem többi részén nincs vele gond. egyébként nagyon hamar beszívódik.
5. 04e95f637a (válaszként erre: 4. - Gyongyvirag555)
2011. júl. 17. 15:21
detto :)
4. Gyongyvirag555 (válaszként erre: 2. - Arrival)
2011. júl. 17. 15:19
Nem a divat miatt szeretnék barnább lenni,hanem azért,mert én nem tartom szépnek az ilyen vakítóan fehér bőrt. egyébként hosszú évekig nem volt bele bajom,,elfogadtam olyannak,amilyen. pedig a rokonaim is kérdezgettek,hogy miért nem napozok,miért vagyok ilyen fehér. napoztam én,csak semmi nem látszott belőle. azóta már azzal is felhagytam,csak az anyajegyeim száma nőtt.
3. 04e95f637a (válaszként erre: 1. - Gyongyvirag555)
2011. júl. 17. 15:17
Én is használok.Lehet nem kened el rendesen,vagy nem szívódik kellően be????
2. arrival (válaszként erre: 1. - Gyongyvirag555)
2011. júl. 17. 15:12

A barnaság nem divat már, nézd csak meg a színésznőket. Persze Magyarországon még el kell telnie pár évtizednek, míg az egészséges természetes bőrszín lesz a divat.

Gondolom mivel ott sebes lesz a bőröd (mert mégis csak egy pici seb ahol kitéped a szőrt), ezért ott jobban megmarad a barnító.

Szerintem inkább válaszd a fehérséget mint a barna pöttyös lábat.

2011. júl. 17. 15:07

Sziasztok!


Rendszeresen epilálom a lábam és sajnos nem tudom elkerülni,hogy ne legyen utána pöttyös. Általában a pöttyök max 12 órán belül elmúlnak,viszont nem rég elkezdtem használni egy barnító testápolót, és azt tapasztaltam,hogy a pöttyök nem tűnnek el több nap alatt sem. Olyan,mintha a kiszedett szőrszálak helyén megállna a barnító testápoló. Próbáltam már úgy,hogy epilálás előtt kentem (nyilván nem közvetlenül előtte) és volt,hogy utána (itt sem rögtön utána,hanem néhány óra múlva vagy csak következő nap), de nincs változás. Volt már valakinek ilyen tapasztalata? Mit tegyek? Falfehér a bőröm, napon nem barnulok,csak égek és ráadásul rengeteg anyajegyem is van,úgyhogy a barnulás más formái ki vannak lőve :(

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook