Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Barna hajból szőke - kérdések fórum

Barna hajból szőke - kérdések (beszélgetős fórum)


11. Anda39
2015. júl. 16. 12:39

Ha nem a hajtőig gondolod a szőkítést, akkor bizonyára az ombre melírt választottad ki.

5-10 ezerbe kerülhet üzlettől függően, bár az ár lehet ennek többszöröse is. Nagyrészt attól függ, milyen árfekvésű anyagot használ a fodrász.

Ha még nem volt festve a hajad, kérj bőrpróbát, nem mindenhol csinálják meg automatikusan - emiatt bele kell kalkulálnod, hogy kétszer kell elmenni, mert ha rákenik a festéket, azzal egy vagy két nap múlva kell visszamenni, hogy láthassák az eredményt.

Hajvágás festés után történik, kivéve, ha a hosszú hajadból rövidet akarsz, mert ilyenkor felesleges befesteni azt a részt is, amit levágnak.

Ha tönkremegy (mert valamit nem jól csináltak, vagy mert nem tudtak mindent meg a hajadról, ami fontos a megfelelő anyagválasztáshoz), az még akkor látszik. Persze ez sem ennyire egyértelmű, mert van, hogy a többszöri festés fokozatosan teszi tönkre a hajat és egyszercsak csúnya, töredezett lesz a haj.

10. moonlight13 (válaszként erre: 8. - 0c7adf8ee7)
2015. júl. 5. 09:45
A melírt nem tövig csináltadod? Az szép lesz! Egyébként az enyém is barnából szőkére van melírozva. Azzal is 5-6 hetente menni kell, mert egyébként csúnya.
9. moonlight13 (válaszként erre: 8. - 0c7adf8ee7)
2015. júl. 5. 09:37
Az sem olcsóbb!
8. 0c7adf8ee7 (válaszként erre: 6. - Moonlight13)
2015. júl. 5. 06:40

Nem a Hajas-szalonra gondoltam :D

Amúgy nem szôkíttetném egészen tövig;

túl nagy a kontraszt, gyorsan látszik a lenövés, inkább melíroztatnám.

7. moonlight13 (válaszként erre: 1. - BlackAndGold)
2015. júl. 4. 21:48
A festés után vágják a hajat. Ha törik a haj a festés után, szerintem attól is lehet, hogy nem jó minőségű az anyag, amivel dolgozik a fodrász.
6. moonlight13 (válaszként erre: 3. - BlackAndGold)
2015. júl. 4. 21:47

Ez attól is függ, hová mész fodrászhoz! Bp. belvárosában ettől jóval többet is vihetsz magaddal!

Jobb, ha előbb megkérdezed azt a helyet, ahová mész, hogy kb. mennyibe fog kerülni.

2015. júl. 4. 13:14
Oké, köszi :D
2015. júl. 4. 13:03
6-7 ezer :) a többi kérdésre a fodrász tud válaszolni. amúgy szoktak próbát is csinálni.
2015. júl. 4. 12:55
És kb. mennyi pénzt vigyek?
2. f4a38a0605 (válaszként erre: 1. - BlackAndGold)
2015. júl. 4. 12:46
4. Igen, kiválasztod a fodrászüzletet, bemész, megnézik a hajad minőségét és mennyiségét, és mindenre válaszolnak.
2015. júl. 4. 12:44

Még nem volt festetve a hajam, ezért lenne néhány kérdésem ehhez.



1. Mennyibe kerülne szőkére festeni + vágatni? (nincs sok hajam, mellig ér)


3. Festés előtt vagy után vágják le a hajat?


2. Olvastam, hogy van, akinek nagyon visszatört utána a haja, ez egyből történik, vagy pár nap alatt?


3. Később, ha lenő, csak a tövét szívatják le és festik, vagy ilyenkor az egészet kell?


4. Mivel még nem volt festve a hajam, nem tudom, hogy nem-e vagyok allergiás a festékre. Ezt meg tudják nézni a fodrászatban?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook