Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Barna folyás terhesen..vagy menzesz elott...? fórum

Barna folyás terhesen..vagy menzesz elott...? (beszélgetős fórum)


1 2 3
2008. aug. 8. 18:05
Sziasztok!Nálam 3 napja jelentkezett barna folyás és a mai napon egy ennhe vérzés,csak pár csepp..ez mit jelenthet?ha tudna nekem valaki válaszolni azt megköszönném!
3. 05650f67aa (válaszként erre: 2. - Siskane77)
2008. júl. 30. 10:39
szia koszi a valaszt. sajna nem varok babat, mar a szervezetem nagyon megviccelt most, 19ik napon barnaztam 2 napot utana elmult, majd 26ik napon ujra, de vegul megjott. nekem mindig 28 napos a ciklusom, es normalis, es mar orultem h vegre sikerult, de sajnos megsem. ez van. neked gratulalok a babahoz, vigyazz ra:)
2008. júl. 30. 10:18
Szia.Nekem van egy 3 éves kislányom vele az első 3 hónapban elég sokszor barnáztam.Nem kaptam rá semmit.Tegnap derült ki,hogy újra babát várok és a kimaradt mensi elött barnáztam de nagyon minimálisan.Csütörtökön megyek dokihoz felírja a duphaston nevü gyogyszert mivel márciusban volt egy magzatelhalásom.Ez amolyan terhességmegtartó.Egyébként mensi elött és utána is szoktam barnázni.Te is babát vársz?
2008. júl. 23. 12:55
volt mar valakinek olyan, hogy terhes volt, es a kimaradt menzi elotti napokban is barnazott mar? vagy csak akkor szokott ez lenni, mikor a menzi ideje lenne? koszi a valaszokat
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook