Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Rozsdafoltok a ruhán mosás után fórum

Rozsdafoltok a ruhán mosás után (tudásbázis kérdés)


11. Csalános (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2020. márc. 8. 21:10
A fórumhoz nem tudom miért nem adod a neved? Mosógép máshol is elromlik. De 3 év nagyon korai. Ha rozsdás a ruha, a csapágy lehetséges. Mennyit használtátok naponta? Bár nem lenne szabad rozsdásnak lenni, hiszen a csapágy a mosó üstön kívül van. Ha vas-(fém)-csikorgó hangot hallasz, akkor tilos a centrifugát használni. Maga a csapágy nem drága kb.8.000,-ft. mindkét oldalra szimmeringgyűrűvel együtt. Felültöltős, vagy ablakos? A munkadíj a drágább, szerelőtől függ. Írj privátba ha több is érdekel.
10. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 9. - Magdimnika74)
2020. márc. 8. 17:17
Igen, ezt fogom tenni. Köszönöm szépen a válaszokat!
2020. márc. 8. 16:49

A fene egye meg,hát ez

szomorú. Azt hittem valami öreg járgány . Én úgy szoktam ,ha valami bekrepál ,utánanézek mennyi az alkatrész.No meg a szerelő díja. Esetleg nézd meg, mérlegelj,hátha sikerül.

8. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 5. - Globus)
2020. márc. 8. 16:35
Igen, lehet ez a probléma. Valószínű én nem tudnám kicserélni. Esetleg ha megri akkor szerelő. Nem tudom.
2020. márc. 8. 16:33
Csak az a gond, hogy még csak 3 éves, ezért fáj, hogy újat kell venni, de sajnos nem lesz más.
2020. márc. 8. 16:31
Garázsban volt felszerelve, olajos munkaruha előlőmosására, kisebb pokróc, lábtörlő stb mosásra használtam. Már folyt orrán száján a víz,lába sem volt . Szóval így élt 10 évet . 😊 Szerintem ne költs rá,persze ha megteheted.
5. globus (válaszként erre: 4. - Fórumnyitó (anonim))
2020. márc. 8. 16:15

Ha zajos, akkor csapágyas lehet.

[link]

Az utolsó bejegyzés is erre mutat és a következő videóban megnézheted, milyen színű az a cucc, ami szivároghat.

[link]

2020. márc. 8. 16:11
Igen, én is ettől tartottam. Köszönöm! Csak bíztam benne, hátha van valami amivel elkerülhetem, egy alkatrészcsere vagy bármi.
2020. márc. 8. 16:10
Hangos centrifuga ... csapágyas lehet .
2020. márc. 8. 16:09
Ha már rozsdásodik megérett a cserére. Csak rosszabb lesz . Végül szétesik a karosszéria 😆 így jártam én is . Megterhelő lenne anyagilag ? Már csak azért ,mert többet kell fizetni a javításért.
2020. márc. 8. 16:02
Sajnos a mosógépem úgytünik felmondta a szolgálatot. Nagyon hangosan centrifugázik és újabban barna foltokat hagy a ruhákon, amik semmivel nem jönnek ki. Kipucoltam, magas fokon ment többször is trisóval, mosószódával, ecettel, de a második mosás utén megint foltosak a ruhák és a víz is mintha rozsdás lenne. Megszerelhető egy ilyen gép vagy tudok tenni valamit még azért, hogy jól működjön a gép? Tapasztalatokat szeretnék kérni.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook