Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » BÁRMILYEN testkezelésen átesett hölgyek tapasztalatai fórum

BÁRMILYEN testkezelésen átesett hölgyek tapasztalatai (beszélgetős fórum)


2014. okt. 29. 10:11

Szia Katicza!

Én 42 éves múltam, 167/68

20 évesen szültem, 25 + kiló jött fel

1994- től próbálkozok a test formálassal

a test tekercses kezeléssel kezdtem, sok sok centiméter le ment

azután a vakumos kezelés a striakra, ez is látványos volt

2013. márc. 17. 15:13

Sziasztok! Az ok,ami miatt új fórum témát nyitottam,igen egyszerű. Ahhoz hogy dönteni tudjunk mire érdemes pénzünket költeni,szükségszerű,hogy tapasztalatot cseréljünk.

Laikusként (eddig pusztán a sport és az étrend ami formálta az alakomat)szeretek tájékozódni,mielőtt bármi más valóban meggyőz.Eredmény: minél tovább tájékozódtam,annál jobban összezavarodtam:)

Ami info birtokában vagyok: kétfajta kezelést alkalmaznak ma Magyarországon. Az invaziv, orvosi módszert (zsírleszívás,avagy inekcióval történő zsírbontás) ill non-invaziv technikát,amelyeket kozmetikai szalonokban végeznek.(tengenyi a választék,Nobelt annak aki kiválasztja a tutit).

A zsírleszívást egyre kevésbé ajánlják,hisz bár a zsír eltűnik a belső hegeg csúnya bőrképet eredményezhetnek.

A inekciós zsírbontást egy orvostól olvastam,aki viszont határozottan szemfényvesztésnek találja a kozmetikai non invasiv technikákat.

Hogy "rendet tegyünk",főleg olyan hölgyek hozzászólását várom,akik közép ill hosszú távú eredményről tudnak beszámolni. Lett légyen az pozitív avagy negatív.

Így mi magunk fogunk dönteni és nem a hangzatos önreklám.

(Jómagam 160/50 ,de már sporttal sem tudom azt a kis pocakot eltüntetni...:), segítsünk egymásnak tanácsokkal! Üdv Katicza

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook