Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Bárki újra tud telepíteni egy számítógépet, vagy csak a rendszergazda? fórum

Bárki újra tud telepíteni egy számítógépet, vagy csak a rendszergazda? (tudásbázis kérdés)


2011. febr. 5. 20:40
Ez szerintem beállítástól is függhet. Albiban egy gépet használunk 3-an, ismerős pasi telepíti, szervízeli, és csak ő tud telepíteni programokat, rendszergazdai jelszóval. Ha nálad ilyen szitu nem áll fenn, akkor szerintem meg tudod csinálni. Ha van lemezed, az végigvisz a lépéseken. Amire figyelj, hogy csinálj biztonsági másolatot előtte, mert telepítéskor az a vinyó, amin a rendszer van, formázódni fog.
13. kisfüles (válaszként erre: 12. - Cypern)
2011. febr. 5. 19:26
Igen,az XP-t szeretném újratelepíteni.
12. cypern
2011. febr. 4. 21:20

Mit szeretnél újratelepíteni? Windows, linux, mac, ubuntu, sun, sunsolar?

Egy sima xp-t bárki fel tud tenni, ha nem magyar akkor is, mert elég egyértelmű. beteszed a lemezt, elindítod a setup.exe-t és csinálod amit mond a gép.(illetve nyomkodod a tovább gombot.)

Az összes többi rendszer esetében senki ne kezdjen el telepítgetni, ha nem ért hozzá! Az sem mindegy, milyen konfigurációra akarsz mit telepíteni. Pl: egy öreg gépre, nem tudod feltenni a win7-et, egy zsír újra meg nem érdemes az a windows xp-t.

Mielőtt elkezded, fontos, hogy gondoskodj az adataid biztonsági mentéséről, mert ha nincs partícionálva a gép, akkor minden adat megy a levesbe.(fényképek, zenék stb).

Ha Miskolci vagy vagy el tudod ide hozni a gépet, akkor megcsinálom neked.

üdv

Cypern

11. f303be5590 (válaszként erre: 1. - Kisfüles)
2011. febr. 4. 11:59
az attól függ milyen számítógépről van szó
2011. febr. 4. 11:33

Lehet újra telepíteni?:)))

Csak vicceltem. Biz. szituban sokra képes az ember.Megújítom pl. a vírusírtót, s magam is csodálkozom, hogy sikerül. :)

9. andi6020 (válaszként erre: 1. - Kisfüles)
2011. febr. 4. 11:26
Bárki igen, én nem, az biztos :)
2011. febr. 4. 11:25
Bárki, csak érteni kell hozzá!Ez alap!:-))
2011. febr. 4. 11:10
1éve használok számítógépet fogalmam sem volt arról sem hogy hogyan kapcsoljam be,de újra tudom telepíteni a cd végigvezet lépésről lépésre.
6. 5e48d37001 (válaszként erre: 1. - Kisfüles)
2011. febr. 4. 11:04
Csatlakozom,bárki tud,csak legyen róla fogalma ,hogyan kell.
5. SF
2011. febr. 4. 11:02
Igen.
2011. febr. 4. 10:52
Igen. Csak értenie kell hozzá. Az sem árt, ha fizikailag hozzáfér a géphez, hogy be tudja tenni a telepítőlemezt. És persze be kell tudnia állítani (szükség esetén), hogy a DVD (CD) meghajtóról bootoljon a gép.
3. bnedora (válaszként erre: 2. - Zsófyc)
2011. febr. 4. 10:52
detto
2011. febr. 4. 10:51
Bárki, ha ért hozzáá...:)
2011. febr. 4. 10:49
Bárki újra tud telepíteni egy számítógépet, vagy csak a rendszergazda?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook