Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Barátság...vagy több..? fórum

Barátság...vagy több..? (beszélgetős fórum)


1 2
55. globus
2017. aug. 12. 08:04
Barátság szóról nekem egészen más dolgok jutnak eszembe. Ha már oldalszámra azt kényszerülnék részletezni, hogy "kis híján lefeküdtünk egymással, ha nem vagyunk észnél", akkor következő címmel írnék témát: "Majdnem megcsaltam a férjemet", bár szerintem jelen esetben ez érzelmileg tökéletesen sikerült.
54. syria
2017. aug. 12. 08:01

A hűtlenség előszobájában járt; kár többet belemagyarázni a történetbe.

(Törlését kérte.)

53. PöttyösPanka (válaszként erre: 52. - Magdalénia)
2017. aug. 12. 07:43
Ez a történet azoknak sem tanulság, mert ők meg úgysem hiszik el. A fórumindítót előző, a témában kiírt topikjában több ízben figyelmeztették, hogy ez bizony nem barátság, de ő ragaszkodott hozzá, hogy az. A saját bőrén kellett megtapasztalnia, hogy a nemek közt nem létezik efféle barátság. Ő még szerencsésnek is mondhatja magát, mert ha partnere forróbb vérmérsékletű lett volna, biztosan becsúszik egy kis szex. De az is csak a véletlenen múlt, hogy nem bukott le otthon, hiszen az érzelmi megcsalás is egyfajta megcsalás.
52. Magdalénia (válaszként erre: 1. - Bbe8e56e9e)
2017. aug. 12. 01:05

Ez a történet csak azoknak tanulság, akik családos asszony létükre még elhiszik, hogy létezik férfi barátság, mely titkos telefonokkal működik.


A tűzzel játszol és szerintem még nem olyan biztos, hogy vége van. Ez csak egy újabb szünet.(!)

51. gribedli*** (válaszként erre: 49. - Elbb)
2017. aug. 11. 08:54
:D
50. PöttyösPanka (válaszként erre: 49. - Elbb)
2017. aug. 11. 06:37
Hogy egyesek milyen cinikusak tudnak lenni :D
49. elbb
2017. aug. 11. 06:10

Szép ez a történet. Mondjuk kíváncsi lennék a pasi hogyan írná le ezt a kapcsolatot. Kb így szerintem:

"Ja, volt az a bula a melóban. Majdnem megvolt. "

2017. aug. 11. 04:44

Szerintem ez nem barátság. A barátság az ennél több, és egyáltalán nem szól nedves bugyikról, buja vágyakról, amik nem teljesednek be bizonyos szubjektív okok miatt.

Értem én. Felrázott, megbizsergetett, és ráadásul még büszke is vagy, mert ellenálltál. Ügyes vagy. De a barátság az más.

2017. aug. 10. 11:27
Ez egy plátói szerelem. Bárkivel, bármikor megeshet, csak nem mindegy, ki hogyan reagál rá. Vannak, akik minden ilyennél borítják a bilit, és otthagyják a régit az újért. Viszont akik nem ilyenek, azoknál is személysíégfüggő, hogy mikor mondanak megálljt. Van, aki a megcsalás után, van, aki a megcsalás előtt, és van, aki rögtön az elején felismeri, hogy ez az út főleg csak a szenvedés felé vezet. Aki még sosem tapasztalta meg ezt a fajta fellángolást, az könnyebben esik abba a csapdába, hogy enged az izgalomnak, és csak akkor veszi észre, hogy baj van, amikor már átlépett egy határt. Mint a béka, ami észre sem veszi, hogy lassan megfőzik.
46. zsanci79 (válaszként erre: 43. - Féknyom)
2017. aug. 10. 08:59
Kb 2 szo, egy mondattal jossz mindig a vegere, de az betalal 😂😂😂
45. bbe8e56e9e (válaszként erre: 43. - Féknyom)
2017. aug. 10. 08:52
Mit is??
44. 124637ff9b (válaszként erre: 43. - Féknyom)
2017. aug. 10. 04:59
😂😂😂
43. féknyom (válaszként erre: 1. - Bbe8e56e9e)
2017. aug. 10. 01:26
Köszönöm szépen!
42. massalhangzo (válaszként erre: 36. - Bbe8e56e9e)
2017. aug. 9. 18:25

elofordul egyebkent nem is ritkan ferfi-no kozott olyan testi-lelki vonzodas, akar szerelem is, ami rosszkor jon, es nem lepnek tovabb benne, de abban egy jo nagy adag tisztelet, szeretet is van


csak amit te leirtal, korabban is a pasirol, hat ezt te nagyon bele akarod latni, de a fentieknek nyoma sem volt ebben. de mindegy, ha te azt akarod hinni, amit, csak jobb lenne felebredni az alomvilagbol, es kicsit a valosagot gyurni jobbra. a mostani eletedet

41. massalhangzo (válaszként erre: 36. - Bbe8e56e9e)
2017. aug. 9. 18:21

nem ertem a forumodat, most magadat akarod meggyozni, hogy lelkitars meg baratsag? hiszen te magad irod, hogy erzelmek alakultak, azert is szakitottatok meg a kapcsolatot, mert nem akartok felremenni


nem akarlak kiabranditani, de valoszinuleg nem nagyon ismered a ferfiakat. reszedrol biztos egy hianypotlas volt, hogy vegre valaki figyel rad, de barki, aki ismeri a pasikat, megmondja, hogy szamara egy flort volt, es kabe azert lett vege, mert nem akartal dugni vele, o meg nem akart tobbet belefeccolni ebbe


ha barmi masrol, tobbrol lett volna szo, messze nem ilyen tortenet lenne, es nem is lett volna vege

2017. aug. 9. 18:14
nekem ez egy sima flörtnek tűnik, a pasi vadászgatott, a nő meg örült, hogy foglalkozik vele. persze, jókat nevetgéltek, viccelődtek, beszélgettek is. ez is a flört része.
39. 124637ff9b (válaszként erre: 36. - Bbe8e56e9e)
2017. aug. 9. 18:11
Nekem egészen más fogalmaim és tapasztalataim vannak a barátságról.
38. túrógombócka (válaszként erre: 36. - Bbe8e56e9e)
2017. aug. 9. 18:09

ha annyira jó és tiszta barátság volt, akkor miért "szakítottatok", miért nem lehetett ugyanolyan tisztán folytatni?

ha annyira jó volt, miért nem akarnál még egy ugyanilyet?

az én véleményem nem változott.

37. 8cc24eb355 (válaszként erre: 36. - Bbe8e56e9e)
2017. aug. 9. 18:07

Ez egy szerelmes,nyálas magyarázkodás.


Akkor is állítom,hogy a férj ezért van melletted!

Ha van olyan gondod amit vele nem lehet megbeszélni az már régen rossz!

2017. aug. 9. 17:59
Nos mindenkinek válaszolva! Nem vitatémának irtan le a történetet...tapasztalat megosztas volt a célom! Nem haragszom a kritikákért! De vannak akik nem olvasták figyelmessen a törtènetet! Erősen kòlcsönös volt a vonzalom lelkileg függtünk egymástól! Volt hogy én eltüntem de megkeresett! Mert hianyoztam neki..hiányzott neki a csicseri hangom ahogy mondta! Általában ő hivott! Órákat tudtunk csacsogni! Éreztem a gindolatait láttam az arcát...Aki nem érzett még ilyet kivánom neki tapasztalja meg...hatalmas élmény! Nem pasiztam eddig sem ezután sem fogok! De bocsanat tudjatok vannak olyan dolgok amikről az ember nem akar a családjával a férjével beszélni...mert nem tud mert nem akarja megbántani...elkeseriteni..legyen az egy betegség...minek zaklassam még őt is fel vele...nem volt még soha olyan hogy nem tudtál valamit megbeszélni a pároddal? Alappból vannak minuszaim...nem részletezném...a párom elfogadta..de beszélni nem lehet vele rola.. neki is volt egy olyan probléma az életében amit már tudott de nem merte elmondani otthon mert azzal hatalmas fájdalnat okozott volna..száz szónak is egy a vége..találtunk egy közös témát...amit egymással osztottunk meg...! Ez volt az alap. Nem akartan tőle többet...bár lett volna rá alkalom...szerintem ő sem akart tőbbet..nem mellesleg a házasságomban tökéletessen működik a szex! Mint megbeszèltük ő sem panaszkodhat! Aki nem hisz a lelki kapcsolatokban joga van hozza...azért irtam le a törtènetet mert nem mindennapi ugy gondolom! Nem kibujni akarok a felelősèg alol nem magyarázkodni kivanok csak leirtam egy őszinte igaz történetet ! Nem futok utanna..megbeszéltük együtt közòsen..hogy vége..probálkozott ő is..én is kiskapukat hagyni..de beláttuk nem szabad! Együtt dòntöttünk igy ! Nem èrzem magam becsapva..viszont nagyon becsülöm benne hogy volt olyan bätor hogy a családját válassza...nem kihasználva nem negalázva engem! Ugy gondolom eddig volt dolgunk egymás életében! Lezártuk...megoldottuk a feladatot ..nagyon sokat tanultunk egymástól! Kivánom mindenkinek találjon egy ilyen barátot ha éppen szüksége lesz ra még ha csak egy rövid ideig utazhat is velünk nagyon sokat tanulhatunk tőle! S igen kialakultak érzelmek mert tul közel kerültünk egymáshoz lelkileg! Észrevétlenül! De mikor tudtunk tisztán látni akkor hoztunk egy okos értelmes dőntést!Hogy miért lett jobb a házasságom ettől? Mert rájöttünk a család a legfontossabb!Azért mert őszinte tudtam lenni nagyon őszinte...mindent elmondva..s vele egymäsnak elmondtunk rávezettük a mäsikat azt bizony itthon is el kell mondani...s ez erősebbé tette mindkettőnket bármilyen hihetetlen! Hät èn ehhez már nem tudok hozzátenni...egy biztos valoszinú soha többet nem akarok belemenni egy ilyen barátságba! Ezt ätélve bizom benne sikerül !
35. manó2000 (válaszként erre: 29. - Zsú1965)
2017. aug. 9. 17:51
Ez nem pálcatörés. Senki sem él burokban, emberek között élünk benyomások érnek, mégis tudni lehet, hogy mi az amibe belemegyünk és mi az a helyzet, amit jobb, ha elkerülünk.
34. lapbarna (válaszként erre: 1. - Bbe8e56e9e)
2017. aug. 9. 16:51

Eleve a fórum címe is sokatmondó: barátság... Vagy több?


Ezek szerint úgy érzed, hogy ez több - számodra.

Ugyanazt tudom mondani, mint már az előző fórumodnál is: te többet akartál volna, a padi meg nem. Ennyi.

Egyetértek azokkal, akik azt mondják, azért futottál utána (de igen, futottál), mert otthon nem kapsz eleget.

Tegyél azért, hogy otthon kapj eleget!

33. Bözsi néni (válaszként erre: 29. - Zsú1965)
2017. aug. 9. 15:37

Ha hiányzik valami a házasságában vagy van egy kis unalom, akkor azt élete párjával kellene rendezni, nem másik fickóval ápolgattatni nélkülöző kis lelkivilágát.


De ahelyett, hogy otthon akarta volna javítani a dolgokat, inkább futott egy fickó után, aki először csak megdugni akarta (a nevét nem véletlenül nem jegyezte meg!), de rájött, hogy a csaj rá van kattanva, bonyodalom nem kellett, ezért egy süket dumával kihátrált.


Hasonló lábbeliben sosem leszek, mert ha valami nem oké, akkor vagyok annyira korrekt a társammal, és becsülöm őt annyira, hogy megmondom. Mert van gerincem.

32. Bözsi néni (válaszként erre: 29. - Zsú1965)
2017. aug. 9. 15:33
Mi van, szerető vagy és ezért ágálsz ennyire?
31. gribedli*** (válaszként erre: 29. - Zsú1965)
2017. aug. 9. 15:30
De ilyen szitura miért akar harmadik gyereket?
30. 8cc24eb355 (válaszként erre: 29. - Zsú1965)
2017. aug. 9. 15:08

Pálcát törünk?

Hol olvastál olyat hogy szidjuk,vagy közöljük vele hogy váljon el?

Kiteregette a világ elé,kérdezett is,ezek a válaszaink!

2017. aug. 9. 15:05

Bárkinek az életébe, és bármikor jöhet egy olyan valaki, aki megérinti, aki iránt hirtelen fellángol. Igen, csak akkor jön ilyen, ha otthon valami hiányzik. Nem kell, hogy nagy dolog legyen. Lehet, hgy csak van egy kis unalom, ami eddig nem is tudatosult benne.


Mit kellett volna tennie? Rögtön szólni a férjnek, hogy hékás, van valaki, aki megbizserget, váljunk el? Szerintem korrekt volt, nem fáj másnak (csak neki).


Nem jártok a cipőjében, de még nektek is lehet egyszer hasonló lábbelitek, mégis rögtön pálcát törtök és elítélitek.

28. massalhangzo (válaszként erre: 21. - Zsú1965)
2017. aug. 9. 15:04

nem hiszem, hogy koveznek a foruminditot, en peldaul sajnalom. hogy olyan szar hazassagban el es probalkozik 3. gyerekkel, mint olvastam valahol, amiben nem kap torodest, nem erzi nonek magat, nincsenek erzelmek. es csak abbol erzi ujra ertekesnek magat, hogy egy szorakozgato kis pocs flortolt vele, de megcsak ra sem indult igazan. csak o ezt nem latja


ennyire elmaganyosodni es elnoietlenedni egy hazassagban nagyon rossz. persze gyakori, de talan itt kene felebredni, hogy visszahozni azt, amiert egyaltalan egymasba szerettek, osszehazasodtak, vagy osszepakolni es uj eletet kezdeni, nem 80 evesen bankodni, hogy elb@sztam az egeszet, mennyit elhettem volna

27. massalhangzo (válaszként erre: 5. - Túrógombócka)
2017. aug. 9. 15:01
szerintem is csak errol szolt az egesz. le is irta
26. lizova (válaszként erre: 24. - 8cc24eb355)
2017. aug. 9. 14:58
Ez így van, mintha csak én írtam volna :)
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook