Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Barátságok fórum

Barátságok (beszélgetős fórum)

A cikk, amelyhez ez a fórum nyílt, már nem aktív.

1 2 3
2018. dec. 29. 14:45
De jó, hogy az ember introvertáltként kimarad ezekből:)
10. unom (válaszként erre: 8. - Lelkiismereted)
2018. dec. 29. 13:06
A rosszindulat is a felismertek között van?
9. Guruljka (válaszként erre: 8. - Lelkiismereted)
2018. dec. 29. 13:02
Biztos? :D
2018. dec. 28. 21:25

Annyira örülök, hogy olvashatom ezt a bejegyzést.

Mivel azt bizonyítja, hogy a sors mindenkinek visszaadja ami jár neki.

Annak idején pont te voltál az egyik illető, aki ismeretlenül olyan jelzővel illettél, ami nem biztos megfelelt a valóságnak.

Mindezt azért, mert a magánéletemben kutakodva olyan választ kaptál, ami nem tetszett.

Akkoriban jó mókának tűnhetett, főleg annak köszönhetően, hogy csordába verődve jártatok.

De tudod mit? Biza, idegenek nem biztos mindig azt a választ kapják, amit várnának.

De ez nem azért van, mert valakinek baja van a másikkal, csupán nem másra tartoznak bizonyos dolgok egy vadidegenre.

Ahogyan olvasom, nem esik jól ez az álbarátságos, háta mögött kibeszélős, mégis barátság jelzővel csúfolt embereket megtestesítő fogalmak.

Először magamba néznék, tartanék egy alapos vizsgálatot.

Én felismertem a hibáimat és te?

7. 20a5495f4f (válaszként erre: 3. - Syria)
2018. dec. 28. 19:41
Az én tapasztalataim is ezt támasztják alá. És a haverság és barátság még köszönő viszonyban sincs egymással. :((
6. 20a5495f4f (válaszként erre: 4. - Trapiti)
2018. dec. 28. 19:34
Sajnos én is egyre kevésbé hiszek már benne, de reménykedem.
5. syria (válaszként erre: 4. - Trapiti)
2018. dec. 20. 19:40
Az igazi barátsághoz szerencse is kell és keményen meg kell dolgozni érte. Viszont nagyon megéri. :)
4. trapiti (válaszként erre: 3. - Syria)
2018. dec. 19. 20:03
Igen, valószínűleg igazad van. Szerintem nekem azért nincs ilyen barátom mert iskolás koromban eléggé magamnak való voltam... haverság volt itt-ott de mély barátság nem. Nem is hiszem hogy lesz már így 40 fölött...
3. syria (válaszként erre: 1. - 20a5495f4f)
2018. dec. 19. 20:00

Az utolsó mondatodban nagy igazság van.

Manapság ritka felnőtt fejjel igazi barátra szert tenni. Úgy látom, hogy az életre szóló, tartós barátságok 10-16 éves kor között köttetnek, többnyire osztálytársak között. Ami utána alakul ki, az túlnyomórészt csak haverság.

2018. dec. 19. 13:01

Baratsagok jonnek-mennek,nagyon ritka az eletreszolo mely baratsag, es az meg ritkabb hogy a ket ember elete ugy haladjon hogy az evtizedek alatt mindig osszhangban legyenek.


Nekem nem volt soha egy-egy eletszakaszon ativelo baratsagom. Altalaban hasonlo dolgok tortennek, amig egy addot elethelyzet osszekot addig mukodik, aztan ahogy valtozik az elet, ugy kiderul hogy annyira nem szoros ez a kotelek hogy mindent kibirjon.

2018. dec. 17. 09:34
Egy pillanat elég ahhoz, hogy jóbarátból idegen legyen és ugyanúgy idegenből jóbarát.

A cikk, amihez ez a fórum nyílt, már nem aktív.
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook