Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Barátságok fórum

Barátságok (beszélgetős fórum)

A cikk, amelyhez ez a fórum nyílt, már nem aktív.

1 2 3
41. dd9dec5381 (válaszként erre: 38. - Lizy92)
2018. dec. 31. 11:00

Én szerencsesés vagyok, mert van BFF-em 20 éve, de nem mondom, hogy mindig zökkenőmentes volt. Akiről utólag kiderül ez-az meg hogy érdek, az sajnos sosem volt igazi barátság.

De megértem aki nem hisz benne. Én a jó munkahelyben nem hiszek :))) elképzelni sem tudom milyen ha valaki jól érzi ott magát...

40. syria (válaszként erre: 36. - Lizy92)
2018. dec. 31. 10:28
Ha "a végén derültek ki a dolgok", s emiatt vége lett, akkor valamelyik fél részéről valószínűleg nem volt igazi barátság, ami nagyon sok mindent kibír.
39. v.marika (válaszként erre: 35. - 20a5495f4f)
2018. dec. 30. 15:03
Úgy ám 🙂Ritka az ilyen, de alig várom az első munkanapot 😆😄
38. Lizy92 (válaszként erre: 36. - Lizy92)
2018. dec. 30. 14:26
A rossz tapasztalat, csalódás miatt gondolom, hogy manapság már nem lehet találni BFF-et.
37. 20a5495f4f (válaszként erre: 33. - Syria)
2018. dec. 30. 14:25

A te történeted is megerősít abban, hogy valóban vannak jó barátságok.

Valóban nem könnyű, de nem lehetetlen 😉

36. Lizy92 (válaszként erre: 33. - Syria)
2018. dec. 30. 14:25

Valójában tudom, csak én inkább az érdekkapcsolat felét tapasztaltam meg, mint a barátság részét.

Anno nekem is volt 1 olyan barátom, mint a fiaidnak, csak aztán a végén derültek ki a dolgok. Na mindegy, Kívánom minden olyan embernek, aki szeretne igaz barátra lelni, hogy valósuljon meg. :))

35. 20a5495f4f (válaszként erre: 32. - V.marika)
2018. dec. 30. 14:22
Ez tényleg jó ötlet, hogy egy kicsit most te tudsz vele játszadozni. Neked az első munkanap nagyon izgalmasnak ígérkezik 😃
34. 20a5495f4f (válaszként erre: 31. - Lelkiismereted)
2018. dec. 30. 14:20

Tényleg el kell, hogy szomorítsalak, összetévesztessz valakivel.

Egy kicsit még színtisztább légy, hogy tudd, kit keresel.


Én ezzel lezártam.

33. syria (válaszként erre: 18. - Lizy92)
2018. dec. 30. 12:08

Azért akad kivétel, nem kevés. Amit említettél az nem barátság, csak érdekkapcsolat.

Mind a két fiamnak van 1-1 igazi barátja, még az általános iskolából. Együtt sírnak, együtt nevetnek, játszanak, sört főznek, grillpartiznak, nyaralnak, dolgoznak. Utóbbit nem úgy kell érteni, hogy egy munkahelyen, mert homlokegyenest más a foglalkozásuk; hanem ha az egyik költözik, építkezik; szüksége van bármilyen segítségre, összerántják a csapatot, ami a barátok más barátaiból tevődik össze.

De nagyon szoros kapcsolata volt a bátyámnak évtizedeken keresztül az alkoholistává vált egykori iskolatársával, aki mellett a végsőkig kitartott. A férfi hiába ivott masszívan, ha a bátyámnak segítségre volt szüksége, akkor félretett mindent, és segített.

Nem állítanám, hogy manapság könnyű igaz barátra szert tenni, de biztosan nem lehetetlen.

32. v.marika (válaszként erre: 27. - 20a5495f4f)
2018. dec. 30. 09:09
Én is nagyon kiváncsi leszek rá, de egy két kávészünetet aznap lehet kivárok, hogy lássam szemtől szemben milyen lesz, amikor még barátnősen dumcsizok vele, csak a reakciójaira kivácsi leszek. Igazából attól mert csalódtam benne,tudom nem mindenki olyan, nem általánosítok, csak nehéz így bárkiben megbízni. Hajlok arra, hogy férfi barátok inkább, mert még szabadság előtt az utóbbi pár napban inkább velük voltam, ők tiszteletben tartják azt, hogy ott a párom, nem nyomulnak, jól elvagyunk, párom látja őket, nem féltékeny, tökéletesen megbízunk a másikban, csak a pasi barátok mégis csak pasik, és nem biztos hogy tudok velük pl. tipikus csajos dolgokról úgy beszélgetni mint egy nővel.
31. lelkiismereted (válaszként erre: 19. - 20a5495f4f)
2018. dec. 30. 08:10

Nem nem. Mindegyikre szintisztán emlékszem :D

Nem kell játszani az agyad, mert sosem állt jó.

30. Lizy92 (válaszként erre: 28. - 20a5495f4f)
2018. dec. 30. 07:24
:)
29. Lizy92 (válaszként erre: 24. - V.marika)
2018. dec. 30. 07:24

Jó reggelt!


Sajnálom, hogy így jártál! Sajnos sok nő szereti kavarni a szálakat, vagy azért, mert tetszik neki másnak a párja, vagy csak simán irigységből. Ismerős a szitu, csak nálunk annyiból volt más, hogy a munkahelyünkön elcsábította a páromat egy nő, és előttem csókolóztak, így buktak le. Rossz érzés volt látni őket csókolózni úgy, hogy előtte tagadta a párom, hogy bármi köze is lenne bárkihez. :(

28. 20a5495f4f (válaszként erre: 26. - Lizy92)
2018. dec. 30. 07:19

Jó reggelt!

Nagyon bízom benne. 🙄

27. 20a5495f4f (válaszként erre: 24. - V.marika)
2018. dec. 30. 07:17

Szia! Ez azért durva. És még segíteni szeretett volna, kideríteni, hogy ki az írogató. :) Azért az arcát megnézném, mikor szerdán közlöd vele, hogy ki is az :))

Másrészt sajnálom, hogy hátbatámadott , miközben te megbíztál benne.

26. Lizy92 (válaszként erre: 25. - 20a5495f4f)
2018. dec. 30. 07:15

Jó reggelt!

Az már biztos, de nem lehetetlen, azt mondják.. :)

25. 20a5495f4f (válaszként erre: 21. - Lizy92)
2018. dec. 30. 07:12
Köszönöm szépen! Tudom, hogy nagyon sok kell hozzá :(
2018. dec. 30. 00:27
Egy friss élnény. Ugyebár mint említettem új munkahely, nekem minden új itt.A párom és én ugyanott dolgozunk, a párom vezető beosztásban van de nem az én főnököm. Van ott egy csaj, aki szimpi volt, olyan kis aranyos, egymás mellett dolgozunk, és hát persze beszélgettünk munka közben szünetben is, sokat bohóckodunk, meg hát jól elvoltunk egy darabig.Tudja ki a párom, sajnos több dolgott osztottam meg vele hetek alatt mint kellett volna. Látta mindenki a munkahelyen, hogy néha a párom odajön hozzám puszit adni, megölel, mindenki mondja olyan cukik vagyunk. A páromat is szeretik ő a kedves főnök. Lényeg az, hogy az említett csaj, akivel összebarátkoztam, tényleg olyan őszintének tűnt, hogy megbíztam benne. Aztán egyik nap, történt az, hogy hazaérve mondja a párom, hogy írt neki egy csaj, kamu fb.ról, és hogy engem szid hogy mekkora r.nc vagyok, és hogy nyomul rá, mindenáron a párom kell neki, de olyan dolgokat is leírt a "titkos rajongó" a páromnak amit tudtam hogy csak a csajnak mondtam el. Egyből tudtam hogy az én kedves új barátnőm az aki írt neki.Nyilván ilyenen mi a párommal nem veszekszünk semmi gond nem volt. Viszont, meséltem a csajnak, hogy képzeld este irt a páromnak egy r.. innen a munkahelyről, és nyomul rá, engem meg szid rendesen. Megdöbbent a csaj😆 Azt mondja, ne mond már, és ki az, tudod már? Mondom nem. Azt mondja,akkor nyomozzuk már ki kiváncsi vagyok rá😆😂 Mondom ok, rajta leszek a témán. Közben beszéltünk telefonon most amig szabadságon vagyunk, mondtam neki hogy már tudom ki írt a páromnak, de ráadásul ahogy dumcsiztunk ki mit csinál, mondtam hogy éppen a párom mellettem ül, tévézünk, és a lábam maszírozza, kaptam tőle virágot is aznap..hát direkt húztam az agyát a kishölgynek, az meg dejó dejó dejó, mondjam már el ki irkál a páromnak ha már tudom. Mondom nem, majd meglepi lesz első nap ha dolgozni kezdünk, megmutatom ki az Hát ez a nap még nem jött el, mert szerdán kezdünk dolgozni, de majd izgis lesz az a nap..😆 Ennyit arról, hogy miért nem merek megnyílni senkinek, mert akit barátnőmnek hittem, elkezdett nyomulni a páromra. Jó nem mindenki ilyen. Mások meg pletykálnak, sz...kavarnak stb.szoval nehéz dolog igaz barátot találni. Legalábbis én ezt tapasztaltam többször.
2018. dec. 29. 23:36
Nekem suli óta nem voltak barátaim, nem is volt időm másrészt mindig akadt olyan akiben csalódtam. Egy éve költözködtem, új munkahely, új város, új emberek, itt próbáltam nyitni, barátkozni, de szintén azt tapasztaltam, hogy akiket a munkahelyen megkedveltem, közelengedtem magamhoz, azok hátbatámadtak. Szóval maradok annál a verziónál, hogy kávézás, kis dumcsi, de bizalmaskodás lelkizés kizárt, legalábbis a részemről. Persze ez nehéz, mert szinte senkit sem ismerek itt erre, a munkatársaim is messzebbről járnak be, és jó lenne néha valakivel csavarogni, szórakozni járni és ha ki vagyok bukva jó lenne valakinek kisírni a bajom, de egyenlőre ilyen nem nagyon van.
2018. dec. 29. 23:25
Sok ismerősöm van,barátnőm sosem volt.Teljes életet tudok barátok nélkül is élni.Legalább nem csalódok.
21. Lizy92 (válaszként erre: 20. - 20a5495f4f)
2018. dec. 29. 23:20
Sok szerencsét hozzá. :)
20. 20a5495f4f (válaszként erre: 15. - Lizy92)
2018. dec. 29. 20:55
Én még szeretnék .
19. 20a5495f4f (válaszként erre: 8. - Lelkiismereted)
2018. dec. 29. 20:35

Természetesen én is. És másokét is, sajnos nagyon hamar.

Hozzászólásod első részét nem tudom hová tenni, biztos vagyok benne, hogy összetévesztessz valakivel. :(

18. Lizy92 (válaszként erre: 17. - Syria)
2018. dec. 29. 16:34
Mert manapság már csak érdekbarátság van.. Ameddig segítesz,adsz, jó barát vagy, aztán utána hirtelen meg sem ismernek..
17. syria (válaszként erre: 15. - Lizy92)
2018. dec. 29. 16:01
Miért nem?
2018. dec. 29. 15:15
Én már attól szorongok ha ilyenet olvasok...
15. Lizy92
2018. dec. 29. 15:12
Nem hiszek a barátságban.
14. Lávli (válaszként erre: 13. - Lelkiismereted)
2018. dec. 29. 15:07

Én meg a menekülés? 😂

Igen élénk a fantáziád drága! 😂

Épp nemrég meséltem egy barátnőmnek Sütipunciról 😀

Örülök, hogy megkerültél! 🎁

13. lelkiismereted (válaszként erre: 12. - Lávli)
2018. dec. 29. 15:04

Jaj, dehogy is puszedli.

Te akkoriban éppen power elől menekültél ha jól emlékszem :D Vagy előtte utána volt?

De kiírni azért jó volt, illetve olvasni mennyire bántja, ha elfordulnak tőle.

12. Lávli
2018. dec. 29. 14:51
Én meg azt hittem, itt barátságokról lehet olvasni 😀
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook