Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Barátság. Barátság? fórum

Barátság. Barátság? (beszélgetős fórum)


2020. ápr. 29. 13:54
Többféle barátság van, ez egy ilyen.
11. Evalan (válaszként erre: 10. - Scherlock)
2020. ápr. 29. 13:44
Szia igen ő, szokta mondani, hogy előttem fejet kell hajtania meg nem mer nekem ellent mondani. Igazából nem értem mire érti és nem is gondolom, hogy én nem vagyok hibás. De nem gondolom magamat nehéz vagy rossz embernek, szerintem nagyon könnyű kijönni velem, tudok alkalmazkodni. Persze van hogy az ember néha erőszakosabb én pl. épp amiatt hogy ilyen depis szerveztem sok programot és talán abba néha érezhette úgy hogy erőszakosabb vagyok mert tudom hogyha kimozdul akkor jól érzi magát, nem a saját dolgaival van elfoglalva stb. De lehet hogy neki más a lelkiállapota és ezeket a dolgokat erősebben éli meg és erőszaknak számonkérésnek vagy ilyesmiknek veszi.
10. Scherlock (válaszként erre: 1. - Evalan)
2020. ápr. 29. 12:22

Ki hajt fejet? Te vagy ő?


Amúgy te ezt már leírtad...

9. _Berry_ (válaszként erre: 1. - Evalan)
2020. ápr. 28. 22:49
Az ilyen embert jobb leépíteni. Sőt, ez kicsit sértő is, hogy nem azért barátkozik veled, mert aki és amilyen vagy, hanem csak saját maga miatt.
8. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 1. - Evalan)
2020. ápr. 28. 17:27

Aminek, te érzed.

Számomra ez nem az, elengedném ezt a kapcsolatot, nem lenne szükségem ilyen ismerősre sem, nemhogy barátra.

7. Evalan (válaszként erre: 6. - Cc7a88f96d)
2020. ápr. 28. 16:25

Igen van és ismerik is egymást jóban vannak, egy baráti társaságba vagyunk. Igaz ő is megjegyezte már régebben is, hogy nem kéne ezt erőltetni.


Nekem valamiért régen is fontos volt a barátság de lehet, hogy így idősödve elgondolkodom ezen amit javasoltál:)

6. cc7a88f96d (válaszként erre: 5. - Evalan)
2020. ápr. 28. 14:35

Nincs pàrod,vagy fèrjed?

Szerintem az 100%ban kàrpòtol ha van,mivel a pàrod egyben legjobb baràtod is ès emiatt nem èrzed szüksègèt annak,hogy bàrkivel is mèlyebb baràtsàgokat alakìts ki.

5. Evalan (válaszként erre: 4. - Cc7a88f96d)
2020. ápr. 28. 14:10
Igen sajnos én is ezt érzem, hogy valami megtört és nem biztos, hogy olyan lehet minden mint régen:(
4. cc7a88f96d (válaszként erre: 3. - Evalan)
2020. ápr. 28. 14:07

Nekem is van lassan 7ève egy "baràtnőm",aki lassan 1ève kinyilvànìtotta mit is gondol ròlam.Mindez amiatt,mert szabin alatt nem lògtam non stop a telefonon neki ìrogatva.Nèztem is eggyet,de legalàbb làttam milyen vèlemènnyel van.Volt 2hònap mosolyszünet,azòta persze szent a bèke,de nem tudok màr felè 100%os bizalommal fordulni.


Mindenki sajàt maga dönti el,hogy meddig megy el egy baràtsàgban,illetve hol hùz hatàrokat.

3. Evalan (válaszként erre: 2. - Cc7a88f96d)
2020. ápr. 28. 14:02

Szia Szöszke!


Köszi a válaszod igen igazad van, van az a kor amikor már így látja az ember. Egyébként a többiek is ezt mondták (már régen is ezt a tanácsot adták)hogy inkább olyan emberekkel kell körülvenni magunkat akik mellett önmagunk lehetünk, akár még fejlődhetünk is, nem negatívak (persze az sem baj néha hisz van olyan az ember életében)


Egyébként ő sem lány ő egy meleg pasi. Tudom, hogy nekem is vannak hibáim de ha esetleg valamit úgy is érzett az inkább törődés volt és nem erőszak hogy ne lehessen nemet mondani nekem. De sajnos elég bonyolult a lelki világa és nem lehet neki ezeket megmagyarázni elég depis tud lenni néha. Persze nagyon sok jó dolgot is átéltünk az évek során és sokat nevettünk van egy kisebb baráti társaság ahol sokat hülyültünk, és úgy éreztem, hogy örül ennek és jól érzi magát. Ami persze elmondása alapján így is volt de valamiért mégis ezeket kapom tőle, hogy velem nehéz meg nem lehet nekem nemet mondani. És a minap kérdeztem erre rá, hogy ha így érzi akkor miért van ebbe a barátságba hisz így nem is lehet akkor önmaga ha nem mer nekem ellent mondani. Bonyolult ez az egész most

2. cc7a88f96d (válaszként erre: 1. - Evalan)
2020. ápr. 28. 13:26

Ha nem fogad el olyannak amilyen vagy ès kritizàl,akkor nem sok èrtelme van folytatni..vagy talàn oka van arra,hogy irìgy legyen ràd?Èn nem hiszek a nők közti baràtsàgban,nekem soha se ment...legjobb gyerekkori baràtom is egy sràc,ma màr nős fèrfi,apa ès 22ève vagyunk legjobb baràtok.


Te ismered igazàn a jelenlegi helyzetet,te kell eldöntsd,hogy mi fèr bele az èletedbe.Szerintem az ember elèr egy kort,amikor màr szemrebbenès nèlkül bùcsùt kell inteni a mèrgező embereknek.

2020. ápr. 28. 13:01

Üdvözlök Mindenkit!


Kiváncsi lennék kivülállók véleményére egy kérdésben. Szerintetek érdemes olyan barátságban benne maradni ahol a másik fél 10 év után azt mondta hogy csak azért van ebben a barátságban mert ha én nem lennék akkor egyedül maradna. De közben meg olyanokat is érez, hogy neki állandóan fejet kell hajtani és igazat adni nekem.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook