Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Barátság az ex-vel! fórum

Barátság az ex-vel! (beszélgetős fórum)


19. 60df1e300e (válaszként erre: 18. - 613c0e0120)
2009. ápr. 7. 09:18

Csak ismételni tudom magam:


Próba cseresznye:)) veszteni nem vesztesz vele. . . . Aztán majd kiderül.



Szerintem nem értené félre a szándékodat-ha teljesen őszintén és egyenesen közlöd vele, hogy a kettötök ügye lezárodott-de szeretnéd, ha elfogadná ezt a segitséget. Ennyi.

2009. ápr. 7. 08:49

Hát igen.

Még egy olyan problémám van, hogy annak idején együtt terveztük a kiköltözést külföldre, idén márciusra. Én már nem szeretnék kimenni, mert már nem szeretem, meg nem is vagyok vele, viszont neki segítenék. Ő picit még távolságtartó velem szemben, úgy vettem észre.

Kaptam pár elérhetőséget abból az országból, ahova mentünk volna és szívesen megírnám neki, hogy ha pl. egy állásinterjúra kerülne sor, akkor hozzájuk mehet ki. (akikkel én tartom a kapcsolatot). Több is van.

És hátha összejön neki és kint tud maradni dolgozni. Ennek örülnék. Nekem már mások a terveim, amik nem hozzá kötnek. Félreértené a segítő szándékomat?

17. 60df1e300e (válaszként erre: 16. - 613c0e0120)
2009. ápr. 6. 18:31
Próba cseresznye:)) veszteni nem vesztesz vele.... Aztán majd kiderül.
2009. ápr. 6. 18:05
Remélem sikerül. Az előtte lévő exemmel is sikerült barátoknak maradnunk, csak ő bepróbálkozott két hónappal később. A mostani nem fog, tudom, viszont az is lehet, hogy nem is szeretné majd ezt a barátságot. Arra gondoltam, húsvétra küldök neki egy képeslapot (barátit, nem húsvétit), de boldog húsvétot kívánok neki mellé. Lássa, hogy a barátságot szeretném. Szerintetek milyen ötlet? :S
15. 60df1e300e (válaszként erre: 14. - 613c0e0120)
2009. ápr. 6. 12:49
Egyszerűen, egyenesen, őszintén mond el Neki a dolgokat-és bízd rá, hogy igent mond-e, avagy inkább visszalép. A szabad döntés jogát mindenkinek meg kell adni. Egy baráti kapcsolat is úgy tud működni-ha mind a két fél egyezteti a másik felé lévő dolgokat, nyiltan, őszintén-egyenesen.
14. 613c0e0120 (válaszként erre: 13. - 60df1e300e)
2009. ápr. 6. 12:18

szerencsére mindig az voltam. :) Viszont a kapcsolatunk végefele már éreztem, hogy nem szeretem. És ő sem. A szakítunkor az egóm (sajnos) miatt azt gondoltam, mégis szeretem és újra akartam kezdeni. Most látom, hogy csak a büszkeségem miatt akartam.. és nem a kapcsolat miatt. Most az eltelt idő függvényében már tisztábban látom a dolgokat. Féltem akkor a magánytól. Most már van egy új udvarlom, még tényleg nagyon friss. Viszont az ex is hiányzik, de már nem úgy.. ha értitek.

Az a másik gondom, hogy hogyan értessem meg majd vele, hogy én már tényleg túl vagyok rajta, és ha valamikor felkeresem (van egy dolog, ami összeköt minket), akkor nem az újrakezdés reményében. Ő nem akar semmit, tudom, de nem akarom, hogy azt higgye, én meg szeretnék valamit.

13. 60df1e300e (válaszként erre: 12. - 613c0e0120)
2009. ápr. 6. 12:13
Szerintem igen lehetséges, ha egyenes és őszinte vagy+valóban őszinte barátként tudod kezelni.
2009. ápr. 6. 11:32
Mi szakítottunk egy hónapja, de már most úgy érzem, el tudnám képzelni vele a barátságot. Így hogy telnek a napok, hetek, kezdek rájönni, hogy nem a kapcsolatom hiányzik, hanem a sok hülyülés, a beszélgetés. Tehát magát a kapcsolatot nem folytatnám semmi pénzért, de a barátságot fentartanám. Szerintetek, ez lehetséges?
2008. nov. 24. 08:13

Én mielőtt meg ismertem a mostani párom, aki mostanra már az élet társam, az előtte lévő kapcsolatomat feldultam, az exem miatt. 1,5hónapot együtt voltunk, úgy hogy neki megvolt a NŐje, és hogy köztünk semmi szex nem volt. Öszíntén meg vallom, sokkal jobban megvoltunk mint a 6év alatt. Aztán kértem, hogy válasszon. Ő a NŐt választotta, mi pedig egy utolsó szexet megejtettünk, ami forróbb volt minden az előtti lepedő gyűrőgetésnél. És ennyi volt. Többé nem beszéltünk a szexről, ami kettőnk között zajlott és azután, már a fejemben sem fordult meg, hogy mi ketten újra kezdjük.

Most Boldog vagyok, és az exemmel már jó régen találkoztam és beszéltem

2008. nov. 23. 20:14
nem jó ötlet
2008. nov. 23. 19:41
Jóban lehet lenni az exekkel, de nem tartom a barátságot. Az se lenne rossz, ha nem hinnék, hogy jár nekik néha egy kis nosztalgikus sex:S
2008. nov. 23. 19:34
Sikerult megoriznem minden volt pasimmal megtartani a jò viszonyt!Persze nem azelejèn...olyankor 2 osszetort sziv nem gondolkodik èrtelmesse!Csak mindig amikor talàlkozunk olyan jokat tudok veluk beszèlgetni....hihetetlen!Nem?
2008. nov. 21. 22:37
Nekem is zord a dolog...
2008. nov. 21. 22:28
Én elképzelhetetlennek tartom...
2008. szept. 14. 15:59
Én 3,5 év után mentem külön az exemmel. Sok minden összetartott minket, csak a jó szex nem. Azt gondoltam volna, hogy oké, szétmegyünk legyünk batárok. Ő ezt nem így gondolta. A megcsalást meg tudtam neki bocsájtani, ezt nem...
4. Franc22 (válaszként erre: 2. - Aksika)
2008. szept. 14. 15:06
tudod én is sok fájdalmat éltem meg abban a kacsolatban, sokszor csapot be, de szerettem és ez miatt akár mennyi fájdalmat is okozott megbocsáltottam. És amúgy is nincs értelme annak, hogy örök haragot tartunk. Meg bocsáltottam lehet hogy soha nem találkozunk, vagy ha még is, akkor már nem szálka van a szememben.
3. 6c5f346e46 (válaszként erre: 1. - Franc22)
2008. szept. 13. 21:15
Mi 7 év után költöztünk külön...csúnyán...a vállásunk azonban egy fél év múlva már békésen zajlott.A gyerek miatt muszáj beszélnünk...mára már ott tartunk,hogy tudunk beszélgetni,de csak amennyit nagyon kell...azt hiszem sosem bocsájtom meg neki,hogy pocsék férj volt,ő pedig,hogy elhagytam,és élem az életem a kedvesemmel,boldogságban...
2008. júl. 16. 04:31
Nekem még tul frissek a dolgok és nem szépen váltunk el ugyhogy nem tudnék még szóba állni sem vele.De ugy gondolom,hogy ez igy is marad.Túl sok fájdalmat és csalódást okozott ahoz,hogy bármikor is bármiről beszélgetni tudjak vele.Az előtte lévő exemmel beszélgettem már nem is egyszer de ő teljesen más tészta volt
2008. júl. 8. 20:02

Én 6év után szakitottam az exemmel. Egy ideig azt hittem, hogy soha nem tudnék megbocsáltani neki, amiért megcsalt és elváltunk. Hogy soha nem akarok szóba állni vele. De aztán mivel apuval jóba volt és járt hozzánk, hamar beláttam, hogy nem menne, hogy ne fussunk össze, és akkor ne beszéljünk. Már már jó barátok lettünk. Ha kell számithatok rá, elmondhatom a gondjaimat neki. Meghallgat, tanácsot ad, segit. Ez jó érzés. És úgy érzem ennek igy kellett történni.

Ti hogy vagytok az ilyennel? Voltatok/vagytok ilyen szituácioban_? Megbocsáltotatok az exnek?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook