Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Barátomnak szeretnék valami ajándékot készíteni.:) Lenne valakinek jó kis ötlete? fórum

Barátomnak szeretnék valami ajándékot készíteni.:) Lenne valakinek jó kis ötlete? (tudásbázis kérdés)


1 2 3
2009. aug. 2. 21:08

Nem tudom írta-e már valaki, - nem olvastam vissza - közös képekkel kidekorálni egy jó bort, pezsgőt, amit szeret.


Én most a kedvenc sütijét szeretném elkészíteni, Lúdláb torta, remélem jól sikerül majd. (Csak meglepném váratlanul.)


Születésnapjára pedig a hobbijával kapcsolatos képekkel készített pólót adok, illetve akkor is valami édeset magam mellé. :)

2009. aug. 1. 10:48
na akkor bejött az önmagad beprogramozós dolog ezek szerint.:) örülök neki.^^
84. rexona (válaszként erre: 83. - Bucóka20)
2009. aug. 1. 09:13
Gondoltam, hogy felébredsz!
2009. aug. 1. 06:37
FELKELTEM,FELKELTEM:DDD
2009. aug. 1. 01:44
jóéjszakát, én is megyek...:) aludj jól, örültem a zserencsének.^^
2009. aug. 1. 01:43

:)

Na én lassan lépek. Vár a pihe-puha ágyikóm. Örülök, hogy beszélgettünk. Jóéjszakát, szia.

2009. aug. 1. 01:40
nem, rántothusi, meg paradicsomleves, meg palacsinta, meg lángos, és Dübari szelet, bableves sajtospogácsával, rengeteg süti, mert imádok sütni...:D de ebbe beletartozik, h magáncégnél dolgozik, és egy darabig irodában volt, és semmit nem mozgott ugye, mert a cég honlapját szerkesztette. és ez a nem mozgás, meg a sok evés nem jött be neki.:D még a szex sem fogyaszt ennyire...xd
2009. aug. 1. 01:38

2 hónap alatt 14 kg??? Az rengeteg!

Miket főzöl? Pacalt oldalassal?:)

2009. aug. 1. 01:36
na az nem rossz ötlet. igazából a Márk mellettem felszedett keményen 14 kilót, amióta én főzök rá...xd azthiszem kellene valami diétásat csinálnom, mert apu is kerekedik...:D meg nekem sem kedvez a mérleg, de nekem csak 3-4 plusz kiló...:) de tudod, aki levesből 3x, másodikból 3x mer, és még desszertet is eszik, az ne csodálkozzon, h +14 kiló felugrik...:D
2009. aug. 1. 01:33
Persze ma is ment az oltogaás, mert tegnap vacsira megették a fiúk a mai ebédet. Nekem nem volt ma kedvem főzni...és rendesen falhoz állítottak, hogy mi lesz az ebéd és miért nincs és stb:) Ha bármit főzök, éjszaka felzabálják a hűtőmanók:) Egyszer majd csak megtanulják, hogy nem lehet mindig főtt kaját enni. De beújítottam saláta körettel és oda vannak érte:)
2009. aug. 1. 01:30

Hát igen... ismerős...:)


apummal élek, és a Márk is, mintha nálunk laknak, mivel én vagyok az egyetlen nőnemű a családban, rám hárul minden, ami "női munka" na meg az összes többi.:D de nem bánom igazából, kitölti az időmet, és ha ők boldogok, én is boldog vagyok...:) főleg h ha a párom boldog, mert azt kényeztetésben kapom vissza;)

2009. aug. 1. 01:29
Ja meg közben itthon tanulok. Angolomat fejlesztgetem meg honlapszerkesztési tudásomat gyarapítgatom.
2009. aug. 1. 01:28

Én most kezdek dolgozni és mellette fősuli.

Amúgy pedig vezetem az otthoni háztartást, mosok, főzök, takarítok. Két pasival nem könnyű együtt élni. Az egyik a tesóm, másik a párom:)

2009. aug. 1. 01:26

arany élet, de egy idő után már unalmas lesz.:)


hát szakácsnak készülök, állítólag van hozzá érzékem, eddig amit főztem, csak a rizs égett le mindig, úgyhogy próba cseresznye...:) És te mivel foglalkozol?:)

2009. aug. 1. 01:25

Aranyéleted van:)

És a suli után? Merre szeretnél menni?

2009. aug. 1. 01:23
Gimnázium, és most leszek másodikas.:) egyébként ennek az iskolának köszönhetően ismertem meg az előző, és a mostani páromat is, szóval hálás vagyok. akkor is, ha az előző nem olyan fényesen végződött, tapasztalatnak megteszi. ^^ a Márk most végzett, de jobb is így azthiszem, mert most pl minden nap együtt vagyunk, és csak szex, meg a semmittevés, évközben meg majd kevesebbet találkozunk, és reménykedem, h változatosabb lesz majd az időtöltés..^^
70. mandulaszem (válaszként erre: 69. - Christyn.a)
2009. aug. 1. 01:21

10 év egyáltalán nem sok. Elviseljük egymás hülyeségeit, és mindketten kompromisszumképesek vagyunk:)

És te még sulizol akkor? Gimi vagy Szakközép?

2009. aug. 1. 01:18
Hát nem tudom, miért lett volna jobb, ha ő lett volna az első, egy tapasztalattlanabb lánnyal állt volna szemben akkor, és valószínűleg abban az esetben nem kezdeményezek felé, és nem alakul ki köztünk semmi. Gratulálok az eljegyzéshez! Szerintem 10 év nem olyan sok, ha boldogok vagytok, és mind a kettőtöknek a másik az ideális pár. (:
2009. aug. 1. 01:14

Ez hülyeség, amit a pasid mondott. Mivel lenne jobb, ha ő lett volna az első?

Hát én 13 voltam, elég gázos volt itthon minden. Leléptem itthonról sokat és meg akartam mutatni, hogy én vagyok a nagy lány, hiszen itthon ezt állították, hogy felnőtt vagyok, azt csinálok, amit akarok, nem foglalkoztak velem. Nem bántam meg, de szégyenlem.

Aztán volt 2 pasim. Most pedig van a párom, vőlegényem, már nagyon régóta. 10 év korkülönbség van köztünk, a család elfogadta (miért is ne fogadta volna el, nem is érdekli őket), és minden happy.

2009. aug. 1. 01:09
a pasizgatást konkrétan már az oviban, de tavaly volt az alkalom, hogy komolyabban kezdtem pasizni.:) mondjuk a Márk (a mostani párom) néha a szememre szokta vetni, h miért nem tudtam várni addig, amíg megismerem őt, merthogy most nem ő az első az életemben... de hát istenem, nem mindnenki lehet első nemde?:D és te mikor kezdted?^^
2009. aug. 1. 01:06

Akkor jól tetted, hogy kiléptél abból a kapcsolatból.

Tehát nem pénz kérdése....akkor fogadd el, hogy ilyen...legalább nem költi feleslegesen másra is a pénzt.

Hány évesen kezdted a pasizgatást?:) Láttam 16 vagy, én sem vagyok sokkal idősebb nálad, csak 3-mal.

2009. aug. 1. 01:01

dolgozik, és nem is olyan családból van, ahol nélkülöznek, szóval azt hiszem ez tényleg csak a makacssága miatt van...:)


Nem szép, nem szép, de ha az emberen átlépnek jó pár hónapon keresztül, akkor azt elöbb utóbb megelégelik...:) tudod a "most nincs időm" meg a "szeretlek, de most nem érek rád" téma.(: Akit szeretünk, arra szakítunk időt... (:

2009. aug. 1. 00:59

Nem szép:) De fiatal vagy még, lesz még pár ilyen eseted. Mondjuk én mindig tartom magam a "házi nyúlra nem lövünk" dologhoz.

Egy kérdés? A párod dolgozik vagy tanul? Csak mert, mondtad, hogy mozi és egyebek. Nem lehet, hogy azért nem akar menni, mert nem telik rá? Ha ez az ok, akkor ezt el kell fogadnod, pláne ebben a világban.

2009. aug. 1. 00:55
az ex először teljesen kiborult, mert végeredményben ha úgy vesszük, megcsaltam egy iciri picirit. De igazából a mi kapcsolatunkat már csak én rugdaltam akkor, és nekem meg tovább nem volt kedvem, azt hittem, lezártam vele, de ő a "vége van, majd beszélünk késöbböt" úgy értelmezte, hogy együtt vagyunk még. Most köszönőviszonyban vagyunk a párom kedvéért, végtére is a legjobb barátja. legalább is annak vallja magát.
2009. aug. 1. 00:51
Ajaj:) Akkor kavargós a sztori:) És az ex mit szól?
2009. aug. 1. 00:45
19 éves. első komoly barátnő vagyok, és az a vicc, h a legjobb barátja volt az exem, aki szintén nem kis fejtörést okoz nekünk. :D
2009. aug. 1. 00:43
Mennyi idős a párod?
2009. aug. 1. 00:42
Szerintem nincs. Mi a 3. talin megoldottuk:)Felesleges ezen aggódnod. Maximum az jöhet szóba, hogy belement veled is az "egyéjszakásba" az elején, így lehet mással is megtenné. De ne gondolkodj ilyeneken...tudod a túlzott aggódás....
2009. aug. 1. 00:13
egyik ismerősöm azt mondja, hogy meg fog unni a párom, mert túl korán lefeküdtem vele, meg túl sokat vagyunk együtt. jó, mondjuk ez egy egy éjszakás kalandnak indult nekem, ahhoz képest jól bírjuk, de szöget ütött a fejemben ez a dolog. szerinted van alapja? (valószínűleg van, de kíváncsi vagyok a véleményedre.)
2009. aug. 1. 00:08
én is maradok, nem tudok aludni...:)
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook