Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Barátokat keresek Budapesten fórum

Barátokat keresek Budapesten (beszélgetős fórum)

2014. máj. 17. 17:31

Szia!


28 éves vagyok, barátokat, szabadidőtársakat keresek.


Szeretek utazni, kirándulni, sétálni.


Budapesten lakom, és vasútnál dolgozom.


Alkoholt nem fogyasztok, nem dohányzom.


Üdvözlettel:


Peti (9)

2013. okt. 8. 18:55
Én a Párommal egy évvel ezelőtt költöztem ide, a 19. kerületbe. Nagyon szeretek itt lenni, jó kis hazai, vidékies környék. Tavaly júniusban kezdtünk el barátkozni a főváros gondolatával, és neki is vágtunk még a nyáron az itteni életnek. Az itt élők nagy része érdekes módon vidéki, nem? :)
7. Fruzsanna25 (válaszként erre: 6. - Gomboc7)
2013. okt. 8. 18:37
Ez így van...te merre laksz?
2013. okt. 8. 15:41

Persze, hogy van, miért ne lenne...? :)

"Nem lesz könnyű, iszonyú nehéz lesz"...na jó, nem iszonyú, kell egy kis szerencse is.

Egyébként igen, tényleg mindegy, hol ismerkedik az ember...Én pl nem járok sehová, ahol ismerkedni lehet. Bár a piac is megfelel ennek a célnak...:D

Munkahelyen is lehet, de nem mindegyikben érdemes, és nem mindenhol van rá lehetőség...

Régebben, gyerekkoromban sok levelezőtársam volt, akikkel sosem találkoztam, de imádtam...mindig vártam a leveleket. az olyasmi, mint most pl az internetes barátságok. sajnos van olyan, akivel nem tudunk találkozni, mert kicsit messze van, az időbeosztásunk más, etc...De jól esik azért valakivel el-levelezgetni is. :)

5. Fruzsanna25 (válaszként erre: 4. - Gomboc7)
2013. okt. 8. 00:28
ezt örömmel "hallom".....akkor számomra is van remény :))) mindegy hogy hol ismerkedik az ember,előbb-utóbb lemorzsolódnak azok,akikben nem látunk semmi hasonlóságot...és maradnak azok a kapcsolatok,amikben jól érezzük magunkat,mert megvan a szimpátia...ez így van a való életben és az interneten is...:)
2013. okt. 7. 19:18

Sziasztok!


Én is próbálkoztam már itteni barátkozós fórumon, ahonnan aztán továbbmentünk, és találkozót szerveztünk. 12 főből 4-en mentünk el végülis...ennyire volt fontos a barátkozás. ebben a csoportban ismerkedtem meg egy fiatal nővel (vagy idősebb lánnyal, nem is tudom, hogy írjam...:D), azóta többször találkoztunk, és állítom, hogy jó viszony alakul majd ki közöttünk, szépen lassan, nem erőltetve. Már ezért megérte, mert én nagyon örülök a társaságuknak (van 2 kicsi fia).

Én 24 éves vagyok, és néha kellene egy kis kikapcsolódás (annak ellenére, hogy nem járok buliba, nem iszok és nem dohányzok). :)

2013. okt. 7. 17:10
Igen...ebben van valami...ha nem is igazi, őszinte baràtokat talàlok, , azért mégis örülnék új emberkék ismeretének...az első lépés nálam ez ..a többi meg majd alakul...biztos lesz olyan akivel hasonló az érdeklődési körünk és egy hullámhosszon vagyunk.... :)))))
2. cryy
2013. okt. 7. 16:45
ebben viszont van valami.
2013. okt. 7. 14:09
Huszonéves leanyzók!!! Unatkoztok? Szívesen mennétek sétálni, beülni valahova, bulizni, vagy lenne kedvetek csajos napot tartani, de nincs kivel es egyedül uncsi?...együtt érzek. ...találjunk ki közös programokat, ha neked is kevéske baràtod van és közülük is mindenki elfoglalt.....a mai rohanó világban nehéz ismerkedni bárhol is...marad az internet...remélem itt sikerrel járok :) pussz mindenkinek

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook