Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Barátok közt - így látjuk mi fórum

Barátok közt - így látjuk mi (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 ... ❯❯
232772. Kicsi Fecske
2021. máj. 7. 16:21

Én is megsajnáltam Vili bácsit a héten! Valóban azt sugallták az előzetesben, hogy Bözsi mama tényleg meghalt. Ebben a tudatban hagyták a jónépet másfél napig. Igaz nem kedveltem Bözsi mamát, ezt a mérnyákolós karaktert, de felháborított, hogy meg akarják halasztani a forgik. Én nem hittem el! Azt gondoltam, hogy Bözsi mama a nagy utazgatásuk során a lányánál Orsinál maradt Új-Zélandon egy kis időre még. (Dr. Ferenczi Orsolya - alias Lóránt Kriszta - aki Bözsi mama lánya és Tünde testvére.) De ez az egész válási hercehurca arra volt jó, hogy Vili bácsi és Laci sírós, rívós, ivós, panaszkodós jelenetei kitöltsék a műsoridőt?! Node megérkezett Bözsi mama! Sőt, láthattuk is a nagy belépőjét és számonkérő kiáltását, hogy hol van ez a Vili?! Szegény, szegény Vili bácsi! :) Nem úgy néz ki, hogy Bözsi költözni akar. Remélem, ha mégis, akkor nem Vili bácsinak kell költözni a saját lakásából, hanem a Bözsi pereputtya, a Fekete lányok költöznek. Így is sokáig voltak Vili bácsi nyakán, aki állandóan finanszírozta pille agyú Alíz pénzügyleteit, holott más már kivágta volna őket, mint macskát kakkantani. De a legvalószínűbb, hogy mindez a válási hercehurcának álcázott valami csak "egy-két hét. időhúzás" címen vonul be a sorozat történetében. És Vili bácsiék csóközön közepette zárják majd a sorozatot?!

Én kis naív pedig már drukkoltam Vili bácsinak, hogy hurrá, de jó, végre a sarkára állt?! Hogy végre sikerül levakarni magáról a mindig kioktató, lehurrogó, semmibevevő, jajjjj Vilmos bekiabálásokat, azaz Bözsi mamát. Sokkal jobb lenne neki egyedül. Mert eddig is úgy élt együtt a négy generáció, mint egy török familia! Vili bácsinak szava sem volt a saját lakásában!

Kiváncsi vagyok arra, hogy fogják a hetet lezárni ma azaz péntek délután?! :)

232771. Banános Zselé (válaszként erre: 232770. - Auróra2010)
2021. máj. 6. 19:30
én Tündére gondoltam, hiszen Bözsi Vilivel volt
232770. Auróra2010 (válaszként erre: 232769. - Banános Zselé)
2021. máj. 6. 19:11

elvileg a férjt értesithették, a h.társ közelebbi mint a szülő

amikor én súlyosan karamboloztam, a férjemet értsitették, nm a szüleimet

232769. Banános Zselé (válaszként erre: 232768. - Papája)
2021. máj. 6. 18:41
azért furcsa lett volna hogy nem értesítik, a lányát
232768. papája
2021. máj. 6. 18:38
Jól átvert bennünket Vili bácsi...
2021. máj. 6. 18:35

19:32-nél esküszöm, nem értem, mit hadar Dorka a "menjél, Hédike, menjél menjél menjél" után. Valaki? Szörnyű, ahogy ez a lány beszél.

[link]

2021. máj. 6. 18:26
logikus hogy nem halt meg Bözsi, hiszen akkor szóltak volna Tündének
232765. Banános Zselé (válaszként erre: 232763. - Krinya5)
2021. máj. 6. 16:06
Gabesz biztos nem kapott olyan nagy összeget, pár ezret kaphatott, de érdekes hogy tudják kicserélni a kávégépet
232764. Auróra2010 (válaszként erre: 232762. - Papája)
2021. máj. 6. 16:06
én tényleg nem szeretem Alizt, de hogy fél éven belül meghal a makkegészséges fiatal férje és a magát jól tartó nagyanyja, azért ez durva. vsz a forgik sem szeretik .....
232763. krinya5 (válaszként erre: 232762. - Papája)
2021. máj. 6. 15:52

Szemetek Vilivel.

De az átok, meg a Dorkával is titokzatos lány, ahogy kiönti a szívét Gizinek...

Tiszta agyatlanok. Ha már beengedte Zsoltot az ágyába, fizetheti Luca suliját, Gabi vigaszdíját, akkor mitől megy annyira rosszul a Rózsa? És mi lett, a be nem fektetett 15 millióval?

232762. papája
2021. máj. 5. 19:45

Ezt nem kellett volna ! Meghalasztották Bözsi mamát. Szegény Vili bácsi, megszakad a szívem, ahogy sírni látom. Miért kellett 2x is özveggyé tenni!

Most menjen a fenébe az egész stáb !

232761. papája
2021. máj. 5. 14:01

Csatlakozom az előttem szólókhoz.

Annyira lehetetlenül taszító már minden jelenet és történés, hogy ember nem lesz, aki visszasírja a Barátokat.


A Bátrak földjét olyan szépen le tudták zárni az írók, hogy sokszor még most is fantáziálok a sorozaton. Tudom nem folytatják, nem is akarják és én sem és ez így szép és jó befejezés.


Bezzeg a barátok ! Itt mindent elkövetnek, hogy ne hullassunk könnyeket, ne is akarjunk nosztalgiázni, sőt számoljuk a napokat, amikor végre vége lesz.

Mégis milyen jó lenne egy szép befejezés, ha már együtt voltunk évtizedekig.

2021. máj. 5. 13:27
kár hogy a Nóra most találta ezt a munkát, mert érdekes
232759. Auróra2010 (válaszként erre: 232754. - Regin_a)
2021. máj. 4. 23:55

Tényleg nm tudom, hogY élnek meg a bringa műhely bevételeiből. Élesben a valóvilágbn egy defektes gumi csere pl 8000 ft, de ügyes ffi otthon megcsinálja.

AZért olyan sűrűn nem vesZ a nép új biciklit

232758. Banános Zselé (válaszként erre: 232757. - Arany52)
2021. máj. 4. 22:44
mondjuk ő Bertára példaképként tekint, és nem akarja meglátni benne rosszat, én is szeretem a sorozatot
232757. arany52
2021. máj. 4. 22:02
Nekem nagy kedvencem a Barátok közt, de ma szinte mindenki elviselhetetlen volt. Nórát se hagyjuk ki, akinek a naivításától lehet idegbajt kapni.
232756. Piroska52 (válaszként erre: 232755. - Kicsi Fecske)
2021. máj. 4. 21:48

Csatlakozom az előttem szólóhoz.

Ez a Hédi,nagyon kicsapta nálam a biztosítékot, na még Kornél is.

232755. Kicsi Fecske
2021. máj. 4. 21:12

Jöhet a kőzápor, de azt mondom, ma olyan "szívlapátos" hangulat volt!))

- A Hédi karaktertől megrémültem. Olyan ijesztő a nézése, és borzalmas a mimikája. Szemeit akkorára tudja mereszteni, mint a hold távolról.Remélem nem csak Dorka anyja ábrándult ki belőle, hanem Dorka is?!

- Adnék a lapáttal ma Giginek is! Bunkó módon támadta le Vincét. És külön lapát díjas is lehetne, amiért beleavatkozott abba, amihez köze sincs! Jobban tenné, ha inkább az Ő "sosemfőzőszakácsának" Olivérnek vallaná be, hogy miért is futott olyan gyorsan haza a spanyol tanfolyamról?! (Az arca valami titkot takart anno miután hazaért. Vajon kiderül az oka?! Vagy elfelejtik, mint Dzsenifert a börtönben?! Még Levente sem érdeklődik már a lány után.)

- Ha már "lapát szindrómám" van, akkor kap egy ütést Kornél is. Amit Vincével művel két napja, azt még a forgik sem gondolhatják komolyan?! És de! Akkor viszont a forgik is kapnak a szívlapáttal! Sőt, még egyet! Miért?! Azért mert kitalálták ezt a Dorka-Anyuka-Hédi háromszöget, amely a cselekmény szempontjából egy töltelék, de még annak is az alja!

- Sajnos az előzetes alapján egy hétig nézheti a néző a "Három Fekete Grácia" (Bözsi, Tünde, Alíz) kínlódását egymással, gondolom Zsolttal megspékele?! Na, ezért még egy "simogatást" mérek a forgik fejére! :))

(Mindenesetre ma jól "kiverekedtem" magam! Mint anno a bábfigura,azaz"Vitéz László" a palacsintasütőjével! :)))

232754. Regin_a
2021. máj. 4. 20:47

Szörnyű egy csaj ez a Hédi/vagyki/ Dorka barátnője. Ne mondja senki hogy jó szinésznő, jól játsza a szerepét

Dorkára ráférne egy kiadós "lepedőakrobatika", mert ezzel a csajjal semmire sem jut


Bicikli műhelyben Levi és Simon egyszerre dolgoznak egy biciklin. Vicc! Hogy élnek meg ebböl ketten?

Simon hol is lakik most?


Mi a helyzet Oszkár rendőr iskolájával, sose végzi el?


Nóra időnként jár Miklós betegágyához. Ezt a mondatot kár volt beletenni

232753. Banános Zselé (válaszként erre: 232752. - Napsugár8)
2021. máj. 4. 16:18
nyáron lesz még, és jönnek régi szereplők is
232752. Napsugár8 (válaszként erre: 232747. - Regin_a)
2021. máj. 4. 14:29

Most éppen a szakács fiú viszi a Rózsát, majd a végén totál egyedül marad, és viszi mindenestül. :))

És ha Klau és Egon ismét összegabalyodnak, és elmennek egy nászútra, akkor már Klau is eltűnt a színről.

Aztán már gyakorlatilag csak Nóra, és Levi, akiket el kell tüntetni a sorozatból.

Ha jól emlékszem arról volt szó, hogy május végére totál lehúzzák a rolót... ahhoz képest vannak még itt szereplők jócskán.

232751. Troppauer Hümér (válaszként erre: 232747. - Regin_a)
2021. máj. 4. 09:54
Nem Ede, hanem Egon!
232750. Regin_a (válaszként erre: 232748. - Banános Zselé)
2021. máj. 3. 21:02

Tudtom nélkül? :)

Köszi!

232749. krinya5 (válaszként erre: 232748. - Banános Zselé)
2021. máj. 3. 20:41
Mégis ő a megmondó ember...
232748. Banános Zselé (válaszként erre: 232747. - Regin_a)
2021. máj. 3. 19:38
a két cég egyesült, Kornél csendes társ
232747. Regin_a
2021. máj. 3. 19:36

Jaaaj, Ede utálja a gazdagokat. Ede egy hülye!

Ki van a Rózsában ha Tündi ott sertepertél Klau villájában


Dorka mama a másik szobában, de ezek valami sufniban susorognak


Vince helyében nem kértem volna bocsánatot, hanem amikor átment gúnyosba Kornél, kapott volna egy orrbanyomást

Minden utcasarkon van épitészmérnökökre kereslet

Viszont ha jól emlékszem, Klau cége és a Berényi kft nem egyesült. Szonja a Berényinél, Vince Klaunál volt

Akkormost ki kivel van? :)

232746. Banános Zselé (válaszként erre: 232745. - Troppauer Hümér)
2021. máj. 3. 11:58
ja Júli
232745. Troppauer Hümér (válaszként erre: 232741. - Banános Zselé)
2021. máj. 3. 10:38

Öcsém! Ha legalább egy részt láttál a Linda című sorozatból, akkor tudnod kell, hogy abban Szerednyei művész úr egy taxisofőrt játszott, akit Tominak hítak!!!!!!

Juliska Claudia lánya!!!!! Így már világos???????

232744. Kicsi Fecske (válaszként erre: 232743. - Kicsi Fecske)
2021. máj. 2. 19:11

Visszanézve az elmúlt pár adást, azt gondolom, hogy:

- Vincének még Maja is jobb lenne, mint Szonja! :) A hisztis, búvalbélelt, besavanyosott Szonja maradjon csak Claudia "fityfax kft"-jénél! Aki, úgysem hagyja majd jóvá Kornél intézkedését.

- Kornél pedig ne jöjjön össze Lucával! Miért? Azért mert, Luca mellé Bandit preferálom! :) De Bandinak bizonyára Angliában rabolták el a szívét és ott fog maradni?! Ha van esze nem is jön vissza a Mk téri bolondokházába.

- Máté jelenetei bántóan erőltetettek! A "művér" is egy slendrián munka volt! Bizonyára a sminkesnek, fodrásznak, kellékesnek már hűlt helye a stábnál?! :) Ezért állt úgy Juli haja is, mint akit a padlásról szalasztottak, mint egy futó bolondot. És azzal hajjal és svunggal rohant is az anyjához tovább.:)

232743. Kicsi Fecske
2021. máj. 2. 19:09

Továbbá:

- A debil Nórát a "zseni ügyvédnőt" pedig Berta úgy vágja át, mint azt a bizonyost a palánkon! És! Ő zsebeli be a dicsőséget a bírónál! Mert Nóra olyan hüllle, hogy még azt is elárulta Bertának, hogy mi a véleménye róla Leventének! :( Normááális?! Azt hiszi, hogy Berta beveszi őt cégtársának?! Nem! Csak eteti, mint a halat, elvégezteti vele a piszkos munkát. Pontosan, úgy ahogy azt Levente megjósolta! De hiába lebegteti az igazság fátylát Nóra szeme előtt, mint matador a vásznát a bika előtt, Nóra vak és ügyvédként naív. Szerencsére Levente és Attila addig fog nyomozni, amíg ki nem nyílik a "zseni ügyvédnő" szeme.:)

- Claudiának és Egonnak írhattak volna egy szép szerelmi történetet. (Búcsúnak is szép lett volna így a végére.)

De "jó" Bk-s szokás szerint csak hazugság cunamira, bosszúállásra telt a forgiknak. Méghogy klumpás Claudia Tünde parancsára kiviszi a szemetet, majd kötényt köt és pincért játszik, szürreális! Hogy képzelték?! Ez nem tűnik majd fel a lakóknak?! Én, örülök, hogy Claudia lebukott, mint keszeg az új stég alatt! Egon jól teszi, hogy megleckézteti a naccsságát! Szerintem.

❮❮ ... 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook