Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Barátok közt - így látjuk mi fórum

Barátok közt - így látjuk mi (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 ... ❯❯
233072. papája (válaszként erre: 233067. - Troppauer Hümér)
2021. jún. 29. 15:18
...én is...
233071. papája (válaszként erre: 233070. - D1zsúlika)
2021. jún. 29. 15:17

Nagyon kedves vagy. Soraid jobban felvidítottak, mint valaha.

Remélem "találkozunk" még !

Én ott leszek, ahol Keresztanyu.

233070. D1zsúlika (válaszként erre: 233064. - Papája)
2021. jún. 29. 15:02

" Szuper! Licitálni fogok Magdi anyus seprűjére, hátha velem is elindul. "


Én azt mondanám Papája kedves, hogy sose licitálj Te arra a seprűre! Annak már csak csuma van a végén, elkopott a cirok! :) Aztán ki tudja, hogy mit buverált a botjában ez a banya anyus?! Ki tudja milyen kütyüt szereltetett bele?!

És egyébként se vágjunk semmit meggondolatlanul a lábunk közé, ha repülni akarunk! :) Az is lehet, hogy fordítva van bekötve minden?!

Mondom ezt csupán ismeretlenül is, barátságból!Mindazért is, amiért olyan kedvesen invitáltál anno többször is, hogy ne hagyjam el fórumot már erre a kis időre! Most az én privilégiumom mondani, hogy Te se akarj elrepülni innen a banya bottal! Várjuk meg együtt már ezt a pár napot! :)

(Ja, és úgy emlékszem, hogy elhangzott valahol, hogy Magdi - Fodor Zsóka " anyus-színművésznő" vetett szemet a seprűre?! Szerintem fogja és vigye, repüljön vele az hőn áhított banya-boszi-tanyájára, legyen meg az akarata, a végére meg az ámen!)

233069. Napsugár8 (válaszként erre: 233066. - D1zsúlika)
2021. jún. 29. 14:48
Mivel vannak kislányok is, (elvétve) olyan rövid hajjal, gondolom abban bíztak, hogy nem lesz feltűnő. Csak ezen a kicsin annyira látszott még oldalról is, hogy sosem lesz belőle kislány.
233068. Piroska52 (válaszként erre: 233067. - Troppauer Hümér)
2021. jún. 29. 14:42
Én is, csak el ne rontsák azt is.
233067. Troppauer Hümér (válaszként erre: 233066. - D1zsúlika)
2021. jún. 29. 14:36
Én már csak a Keresztanyuban bízok!
233066. D1zsúlika
2021. jún. 29. 14:32

Bréking! És jól láttuk, Lilike tényleg kisfiú volt tegnap! Index írta: Bartha Lili : Szivák Soma!

Ha-ha-ha, Lili Józsikává avanzsált, a stáb észre sem vette?! :)) Szivák Soma, Vanya Tímea színésznő fia.

Egyébként:

- Gondolták, úgyis mindegy már a nézőnek, hogy jobb híján Lili karakterét kisfiú alakítja?! Gyerek, gyerek nem igaz?!

- Vagy, fel sem tűnt a stábnak, hogy szőke Alíz kivel játszik?

- Vagy, azt gondolták, hogy Lilit egyébként is alig mutogatták, úgysem veszik észre a cserét?! No, de könyörgöm! Ha nincs megfelelő kislány a szerepre, akkor ne mutassák a gyereket! Azaz, ha Alíz csak felemeli a fejét a fotel fölött és úgy mondja azt, hogy " most Lilikével játszom" bizisten elhiszem!( Tiszteségesebb is lett volna a nézőkkel szemben! Mint az, hogy Alíz mondja, hogy "Lilikével" játszik, és a néző meg Józsikát lát!

- Vagy, észre sem vették a jelenetnél eme furcsaságot?

- Vagy, nem látták, hogy Lilike-Józsika melyik helyre megy a mosdóba?!

Nah, ennyire slendrián már ez banda, mondanám, hogy "mongggyyanak le!" De nem kell, mert megteszik maguktól is július 17-én.

233065. Troppauer Hümér (válaszként erre: 233064. - Papája)
2021. jún. 29. 13:00
🤣🤣🤣🤣🤣
233064. papája (válaszként erre: 233063. - Csak néző)
2021. jún. 29. 12:32
Szuper ! Licitálni fogok Magdi anyus seprűjére, hátha velem is elindul. Ilyen melegben és üzemanyagárak mellett kész haszon.
233063. Csak néző
2021. jún. 29. 10:51
233062. Napsugár8 (válaszként erre: 233061. - Troppauer Hümér)
2021. jún. 29. 10:45
Ahogy írod! Képtelenek normális befejezést összehozni, csak húzzák-vonják mint kutya a tollseprűt. :))
233061. Troppauer Hümér (válaszként erre: 233059. - D1zsúlika)
2021. jún. 29. 08:25

Nagyon egyetértek veled!

Hogy ki volt az a nő akit Zsolt az ovi kapuján látott bemenni, arról fogalmam sincs, de Lilikét az alatt a rövid pillanat alatt amíg a Szőke babrált vele, én is fiúnak néztem!


Egyébként több dolgot is leírhatnák, de főleg te és a többiek már szinte mindent leírtak, ami egyezik az én véleményemmel is.


Nem fogok krokodil könnyekkel keseregni, ha vége lesz ennek a teljesen leamortizált sorozatnak!!!!!

233060. Napsugár8 (válaszként erre: 233059. - D1zsúlika)
2021. jún. 29. 06:04
Én is kisfiúnak néztem
233059. D1zsúlika
2021. jún. 28. 19:33

Az utolsó hozzászólásom óta, a mai adást is figyelembe véve a Mk tér életében semmi nem változott!:)

Habár, lenne kérdésem?!

- Zsolt vajon kit ismert fel Lilike dadusában?! Mert nagyon megijedt az illetőtől! Miért nem mondta el Alíznak?! Miért hazudott?! Annyira fontos az ismeretlen (dadus) személye, hogy befolyásolja a sorozat "méltó befejezését?!" Vagy, mi a büdös fityfirittynek az új karakter???

- Alíz játszott Lilikével, akit nagyon rég láttunk már! Nem is igen mutatták a gyereket, inkább csak hátulról!De bizisten mondom, én egy kisfiút láttam! Vagy már erre sem figyelnek? Gyerek-gyerek?!

- Vagy, nem vette észre Alíz, hogy Zsolt egy fiút vitt haza zavarában az oviból?! :))))))))))))))))))))))))

- Vagy, Lilike már elég "nagylány" ahhoz, hogy eldöntse, hogy most Ő lány vagy fiú akar lenni?! :))))))))))))))

(A Bk Univerzumban, és a " rötölö csatornán " is minden előfordulhat??!! )

233058. Piroska52 (válaszként erre: 233057. - Napsugár8)
2021. jún. 28. 19:27
Akinek ilyen betegsége van, az nem gondolkodik reálisan.
233057. Napsugár8
2021. jún. 28. 19:11
Timikének elsősorban egy hatalmas agymosás kellene. Ahogyan letámadta Lucát, ahogy bele sem gondol, hogy mitől is védenék meg... totál lökött csaj.
233056. Csili2
2021. jún. 28. 19:05
A mai rész egy nagy 0 volt. Nem tudom, hogy miért nézem?
233055. D1zsúlika
2021. jún. 26. 20:43

A hét történéseiről az alábbiakat gondolom:

- Hétfői és keddi adáson azaz "anyuska" galacsin miatt eljátszott hattyú halálán már túlvagyunk! Bízom abban, hogy már nem tér vissza anyus, mert akkor sikítani fogok! :)

- Nem tetszett a héten, ahogy Bartha Zsolt viselkedett Gigivel! ( És nem vagyok Gigi fan! ) Furcsa volt már az is, amikor a hosszú szünet után visszatért és jó fiúvá avanzsálta magát?! (Tudjuk, a karaktert alakító színész kérésére tették az írók!) Nekem sosem volt a kedvencem Bartha! Sem alvilági figuraként, sem jó fiúként nem lett a szívem csücske. Talán még az alvilági figura jobban állt neki, mint a mostani "nyálas, bicegős, hízelgős, Szőkézés!"

- És tudjuk, hogy anno Gigi karolta fel Őt, amikor beteg volt hosszú időn keresztül. ( Csak ezt már Bartha és az írók, elfelejtették??!! ) Gigi pénzelte, amikor hajléktalanként a parkban lézengett. Minden orvosi segítséget megadott, fizette a borsos zámlákat, a gyógyíttatását. Holott Zsolt nemegyszer hazudott, átvágta a pénzzel és a kitalált külföldi orvosokkal. Szép lassan lenullázta Gigi számláját. Na de már mindegy, úgyis okafogyottá válik az egész katyfasz! Tehát, már tök felesleges ezeken rugózni!

- Alíz legörbülő szájjal történő nyafogása, a Rózsa eladása már nyűglődés a köbön. Bizisten még Krisztián idejében kezdődött ez a pénzügyi sopánkodás, vergődés! És még mindig tart a pille agyú nő pénzügyi őrülete! És! Már tanítani is kellene ezt a "hogyan húzzuk a sorozatokat, mint a rétest "töltelék nélkül", minél unalmasabban" tantárgyat!

- Szonja - Vince - Maja jelenetei az érthetetlenség határát súrolják. ( Micsoda ellentmondás, hogy Szonja végre kidobja Maját, de ez csak addig tartott amíg kimondta, már vissza is szívta és megbocsátott a nőnek. Ez normááális hozzáállás?! Ezt nézzük hetek óta, és még

nézi is fogjuk még!

- Juli egy fogyatékos lány ellen harcol?! Ezek az emberek pont a fogyatékosságuk birtokában a tűpontos, kifinomult csápjukkal veszik az adást! Azt hiszi, ha az orra alatt motyog az már smafu?! Vagy ha elmezavarodottan vigyorog kínjában?! Tényleg úgy viselkedett, mint egy mostoha. De közben Nórának meg osztja az észt, ész nélkül! Julikám, ugye milyen könnyű a pálya széléről belevauvauzni mindenbe?! Csak a magad bajára nincs orvosság?! Ráadásul a pénteki adásban Juli annyira rosszul játszott, úgy vihorászott, mint akit párzásra visznek, vagy mint Horthy kancája! Roppant zavaró volt és bizisten, én már azt sem bánnám, ha kiderülne, hogy nem is siketnéma ez a kedves leányzó!

- Örültem hogy Levente boldog volt az esküvő miatt! Habár ez csak vihar előtti csend volt! Mert úgy érzem Timi egy időzített bomba, gyanúsan könnyen megadta magát?! De majd kitör még ez a vulkán, csak kivárja a legváratlanabb pillanatot! (Mert most el van foglalva az anorexiájával!)

Leventének én továbbra is csak azt hajtogatom, hogy fuss Levente fuss! Fuss Forrest, Fuss! El innen jó messzire ezektől! (Forrest Gump - Tom Hanks után szabadon! :))

És ne egy kómás beteg irányítsa az életed!

- Apropó anorexia! Timi "ennyi koplalás után" sem fogyott semmit!?:))) Ez a több hetes koplalás, a sorozatok időhúzásának eklatáns példája és punktum! Sajnos, nagyon zavarosan kezelik a témát az írók, ezt a szálat sem járták körbe, mint általában semmit sem a Bk Univerzumban!

- Legszebb öröm a káröröm! Röstellem is, de bevallom a héten az tetszett a legjobban, hogy Zsoltot, Alíz apjának nézték! Ha - ha -ha!

233054. Banános Zselé (válaszként erre: 233053. - Regin_a)
2021. jún. 25. 19:47
igen erre, első részben szerepelt
233053. Regin_a (válaszként erre: 233047. - Banános Zselé)
2021. jún. 25. 19:44

Mint micsoda, pereces lányka? mert a szereplők között se találtam.

Már ha erre gondoltál

[link]


Amúgy biztos vagyok benne hogy nem fog a lábnyoma az Operett elé kerülni

233052. Regin_a
2021. jún. 25. 19:39

Timike miért is nem akar enni?


Julcsa vacsorát ad a "családnak". Minden mondata közben és után heherészik egyet

Mi a heherészés azon hogy van beültethető nagyothalló készülék?


Nekem azért jobban tetszett az álombeli minden megforditása :)

233051. dorydaydreamer (válaszként erre: 233049. - Banános Zselé)
2021. jún. 25. 14:59
Tudom, hogy csak álom volt, de ettől még irritál Fodor Zsóka puffadt, vén feje, már bocsánat. Inkább át is ugrottam ezeket a részeket - ahogy olvastam, nem is veszítettem vele.
233050. papája (válaszként erre: 233045. - D1zsúlika)
2021. jún. 25. 09:47

" Jó, hogy visszajött Anyus" Kizárólag a miatt, hogy leírtad a gondolataidat vele kapcsolatban.

Nagyon-nagyon szeretem az írásaidat, ez is egy gyöngyszem lett.

Nagyon fog hiányozni, ha vége lesz a sorozatnak.

Remélem lesz még közös nézni/látnivalónk és újra olvashatunk Tőled.

233049. Banános Zselé (válaszként erre: 233048. - Dorydaydreamer)
2021. jún. 25. 00:33
ez egy különleges részek voltak hogy Nóra álmodta
2021. jún. 24. 23:35
Én sem szerettem soha Magdi anyust, és ez már ezerszer lerágott csont, hogy újra meg újra visszahozzák valahogy.
233047. Banános Zselé (válaszként erre: 233041. - Regin_a)
2021. jún. 24. 20:09
előtte is szerepelt filmekben, a A helló dokiban is
233046. Regin_a (válaszként erre: 233045. - D1zsúlika)
2021. jún. 24. 19:58

Jaj a Schmuck

Van az a pénz amiért korpás lenne a hajam

233045. D1zsúlika (válaszként erre: 233044. - Regin_a)
2021. jún. 24. 19:22

Ezen már ne múljon! Íme, most ezt gondoltam, tehát leírom! :)

Könnyítve lelkemen - és így a végén már úgyis secko jedno -, hogy mit mond az ember bevallom, hogy én huszonévvel ezelőtt sem kedveltem Magdi anyust! És az évtizedek alatt sem tudtam megkedvelni pedig próbáltam, bizisten! Amikor sikerült volna a "szívembe zárni", mindig szembe jött velem az önmagát naggyá avanzsáló nyilatkozatával a médiában. "Fogadott fiával" Schmuck Andorral (akivel az égvilágon semmi bajom!) járták a világot, utazgattak. Az "útinform jelentkezéseitől" volt hangos a média. Hawaii, dizsi volt minden egy darabig, majd visszajött anyus egy kicsit, "szellemeskedni". Bizonyára "kicsi szellem", "kicsi forint" is volt! De anyus lépett ki a sorozatból önként és dalolva, mert élni akart még és főleg utazgatni. ( Node, legalább annyira nem kedvelem ezért Pásztor Erzsit sem, mert akár csak Fodor Zsóka, szintén örökké dicsekszik?! Ha esetleg szerényebben tennék eme öntelt megjegyzéseket, akkor talán nem is vettem volna észre Őket! Ha nem szerepeltek volna sorozatban, nem is hallottunk volna róluk?! Méghogy a fiatalok is mennyire szeretik Őket?! Sajnos anyuska, már a kétnapos jelenetekben is úgy hatott a többiek között, meg rá is minden olyan hatással volt, mint az öreg keszegnek az új stég! Egyáltalán nem illett a képbe a fiatalok közé! Szerintem. Egyébként Fodor Zsóka a torok hangjával, az állandó tukmálós beszédével mindig nagyon zavart! A kinézetével (amiről ugyan nem tehet!), nem emelkedett ki a tömegből! De színésznőként sem remekelt, szerintem. Sőt! Még jó, hogy nem ácsingózik Kossuth díjra, mint egyesek! Ahogy elmesélte most is a riportban, hogy hogyan került be anno a sorozatba, hááát, mint egy hálivúdi sztár! :(

Ó, tejószagúatyaúristen, de van egója! Bizisten már-már irigylem! Ha nem tért volna vissza most a sorozatba, ha tudott volna nemet mondani, mindezt magamban tartottam volna! És az én mesém is rövidebb lett volna! :)

Egyébként, bizonyára vannak akik kedvelik Magdi anyust és örültek visszatérésének, amit én tiszteletben is tartok. A fent leírtak csakis az én kizárólagos véleményemet tükrözik, tiszteletben tartva mások eltérő véleményét!

233044. Regin_a (válaszként erre: 233043. - D1zsúlika)
2021. jún. 24. 19:11

:)


Egész jó írói vénád van Dzsúlika. miért nem írsz?

[link]

233043. D1zsúlika (válaszként erre: 233041. - Regin_a)
2021. jún. 24. 18:56

Teljesen egyetértek Veled!

(Az én klaviatúrám is ezt írta volna! :)

❮❮ ... 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook