Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Barátnőt keresek, Miskolcról, 23 éves nő vagyok fórum

Barátnőt keresek, Miskolcról, 23 éves nő vagyok (beszélgetős fórum)

11. 973d9d6ecf (válaszként erre: 8. - Af5393007b)
2013. jan. 16. 18:26
Akkor nem értem miért nem találkoztok ,kávéztok stb együtt.
2013. jan. 16. 15:52
régebben..
9. ebe5acb8e6 (válaszként erre: 3. - Af5393007b)
2013. jan. 16. 14:00

23 éves kor éppen a legalkalmasabb erre.

Sőt régebben ez már vénlánynak számított.

2013. jan. 16. 13:53
Nem, egyiknek sincs gyereke egyébként :)
7. 973d9d6ecf (válaszként erre: 1. - Af5393007b)
2013. jan. 16. 13:48
Ha jól értem neked nincs gyermeked,nekik van.Toleránsnak kell lenned mert kisgyermek mellől nem igazán lehet bulizni , plázázni. Azon kívül más is lett az érdeklődési körük.Nincs mese ki kell várni őket.Vagy új barátok kellenek Ilyen fiatalon simán lehet barátnőket összeszedni.Munkahely,suli,szórakozóhely,stb.
6. adfa0d8bdb (válaszként erre: 1. - Af5393007b)
2013. jan. 16. 12:28
Igen, szokott lenni egy átmeneti űr, de ha megszületik az első gyerek, jön a férjjel az első válságidőszak, általában újra egymásra találnak az igaz barátok! :)
2013. jan. 16. 12:26
Szerintem attól, hogy nincs gyerekem nem vagyok rossz ember, nem mindenki vágyik gyerekre ilyen fiatalon, nekem ez még bőven rá ér olyan 30 éves koromig max., nyilván ha családod van minden másképp működik és a család az első a gyerek a férjed stb...én ezt alá is írom, és én is így fogom tenni ha majd elérek odáig...és akkor tényleg nem érsz rá sok mindenre..és majd akkor bőven ráérek rájönni, de erre már most is rájöttem,tisztában vagyok a dolgok rendjével..de közel sem tartok itt
4. Krisz42 (válaszként erre: 1. - Af5393007b)
2013. jan. 16. 12:14
Majd ha lesz gyereked is,akkor rájössz,h nincs időd mindenre.Szerintem hetente,kéthetente egy2-3órás beszélgetés beleférne,de egész napos programok màr nem biztos.Tudod van olyan,aki tényleg megtalálja élete pàrját és sokat szeretne együtt lenni vele.Régi barátokkal én kb.ha kéthavonta talâlkozom.
2013. jan. 16. 12:13
Igen..valóban.., valaki már úgy érzi érett erre,vagy megtalálja azt akivel családot tud alapítani, vagy van hozzá elég pénze hogy ezt meg is tegye, mert gyereket vállalni külön életet kezdeni manapság nem túl egyszerű...
2. ebe5acb8e6 (válaszként erre: 1. - Af5393007b)
2013. jan. 16. 12:08

Ez mindenkivel így van a barátok felnőttként családot alapítanak.

Neked is ezt kéne!

2013. jan. 16. 12:05
Egy éve "vesztettem" el a legjobb bnőmet, egy elég komoly incidens miatt, olyanok voltunk mint két testvér, állandóan röhögtünk mindenen, még a semmiről is tökéletesen eltudtunk beszélgetni, mindent tudtunk egymásról,nem volt olyan nap hogy ne beszéltünk volna..szóval igazi barátnők voltunk! Édesanyám már régebben megmondta, hogy ahogy felnő az ember, munkályalesz, párja, férje gyereke...úgyszépen lassan elmúlnak ezek a dolgok..sosem akartam elhinni, de igaza lett, a régi társasággal mnegszakadtak a kapcsolatok, én hiába próbálkoztam kerestem őket, mondogattam , hogy olyan jó lenne összefutni beszélgetni, beülni valahova...de mindig csak az ígéretek maradtak és feladtam , hogy én tegyem meg az első lépést és persze úgy éreztem én nem is vagyok fotnos mivel utánna a megbeszéltekhez képest nem is kerestek..hát most itthon bulizok egyedül.. :DD van barátom de szerintem ez nem kifogás arra , hogy egy nőnek ugyanúgy legyen "magán élete" amit a csajokkal oszt meg ..a barátnőkkel..nem kifogás arra , hogy összeüljünk megigyunk egy üveg pezsgőt nagyokat beszélgessünk ,kocsikázunk..elmenjünk vásárolni...ide oda..amit persze a barátommal is megtudok tenni de mindenki tudja , hogy az azért másabb:))

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook