Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Barátnőt keresek fórum

Barátnőt keresek (beszélgetős fórum)


2014. okt. 23. 10:21

Sziasztok!

Negyvenes vidám természetű nyitott nő vagyok.

200km-ről költöztem Pest megyébe,és szeretnék találni,egy negyvenes,életvidám jó fej :)barátnőt...barátnőket,közös programokra.Mozi,vásárlás,kirándulás,beszélgetés,buli.

21. Vaness
2014. aug. 6. 12:43

Sziasztok!

Barátnőt keresek kisgyermekes programokhoz Pest megye keleti részéről. Ha van kedved írj!

2014. ápr. 30. 14:55

Székesfehérvári, 35 éves, igényes, vékony nő vagyok. Van egy 5 éves "beteg" kislányom, akit egyedül nevelek. Van apja is, csak éppen nem lehet rá számítani semmiben.

Munkát mellette nem igazán tudok vállalni.

Néha szükségem volna kikapcsolódásra, szeretnék egy lelki barátnőt (leszbikusak kíméljetek!), akivel néhány órát elhülyéskedhetünk, megbeszélhetünk mindent.

Csak a délelőtti/délutáni időpontok jók (a gyermekem miatt). Imádok vásárolgatni, boltról boltra járni, beszélgetni, viccelődni, kávézni.

Megbízható, lelki barátnőre vágyok, aki nem érdekből szeretne bármit is.

Kölcsön nem adok senkinek, és nem is kérek! Ez számomra nem barátság!

Amennyiben úgy érzed, hasonló vagy te is, és pont erre vágynál, írj egy levelet ide: aemitgyan21@gmail.com

19. pipacs 81. (válaszként erre: 18. - Cicus1208)
2014. jan. 5. 11:26

Szia!

Én 30 éves lány vagyok és ugyanugy barátnőket keresek.Várom válaszod.

2013. dec. 4. 09:40
Sziasztok! Én 29 éves Szolnoki lány vagyok. Barátnőt illetve barátnőket keresek!
17. Vaness
2013. okt. 26. 21:36
Sziasztok! Én is barátnőt keresek Pest megyéből. Van egy 2 éves kislányom, és szívesen barátkoznék kisgyermekes anyukákkal, akikkel lehet közös babás programot csinálni. Ha nincs gyermeked akkor is szívesen barátkoznék, jó lenne valakivel jókat beszélgetni.
2013. okt. 12. 01:55
Sziasztok! Én is barátnőt keresek. Pesten, vagy környékén.
2013. júl. 29. 13:05
Sziasztok! Én is barátnőt keresnék,de reménytelen 1 probálkozás
2013. júl. 22. 16:07
hello pesti lány vagyok és barátnőt keressek
2011. dec. 20. 02:20
Hmm én is barátnőt keresnék de ennek kicsi az esélye hogy itt találok :(
12. Kriwy (válaszként erre: 1. - Cathyca)
2011. nov. 4. 18:11
Lennék a barátnőd csak én hozzám igen messze laksz.:-)
11. kati19510129 (válaszként erre: 10. - Berna83)
2011. nov. 4. 17:42

Nagyon igazad van,az a legnagyobb baj,hogy későn

jön rá az ember.

2011. jan. 30. 21:17
Egyébként, ahogy mostanában bújom a fórumokat, egyre nyilvánvalóbb számomra, hogy mennyi magányos (köztük én is) ember él körülöttünk, akikről szerintem az ember nem is tudja, hogy magányos. Szerintem mindenki életében kell lennie legalább egy embernek, akire számíthat, akivel megbeszéli a dolgait. Sok ember beleesik abba a hibába, hogy ha már van párja, akkor elhanyagolja a barátnőit, barátait, köztük én is ilyen voltam, és mikor rájön, hogy nem kellett volna, már nincs senki akivel elmehetne valahova, akivel programot csinálhatna.
9. cathyca (válaszként erre: 5. - Gica66)
2011. jan. 30. 17:55
Szia! Én is szívesen leveleznék,írtam privit.
8. cathyca (válaszként erre: 7. - Berna83)
2011. jan. 30. 17:16
Szia. Örülök, hogy írtál. Nem egyáltalán nem baj, hogy fiatalabb vagy, én sem érzem magam ennyi idősnek:) Üzletkötő vagyok, egyébként az időbeosztásom teljesen rugalmas. Gondoltam,hogy nem vagyok egyedül ezzel a helyzettel. Írok privit és a többit megbeszéljük.
7. berna83 (válaszként erre: 6. - Berna83)
2011. jan. 30. 16:49
Bocsi, látom már, hogy Budapesten, most olvastam az adatlapodat. Nekem van párom, de ennek ellenére én is magányos vagyok és sokszor érzem, hogy megőrülök már az unalomtól. Szívesen eljárnék valahova én is valakivel kikapcsolódni egy kicsit. Te egyébként mivel foglalkozol?
6. berna83 (válaszként erre: 1. - Cathyca)
2011. jan. 30. 16:45
Szia! Én is szívesen barátkoznék veled. Nekem is ez a problémám, az összes régi barátnőm már eltávolodott tőlem, mert már mindenkinek férje, gyereke van. Én Esztergom mellett lakom, de gyakran járok Pestre is, 28 éves vagyok, picit fiatalabb, de remélem ez nem baj. Pontosan hol laksz Pest megyén belül?
2011. jan. 30. 16:36
Semmit nemlehet megtudni rollad.Szivessen leveleznék veled,lehet van közös bennünk,ha gondolod irjál.e-amail,vagy ide,{a bordo fesös vagyok}
2011. jan. 30. 14:04
:)
2011. jan. 30. 13:47
Sajnálom:(.De azért, ari vagy :)
2011. jan. 30. 13:10
Én benne lennék, csak az a baj hogy nagyon messze laksz. :(
2011. jan. 30. 12:50

Sziasztok!

Barátnőt,barátnőket keresek közös programok szervezéséhez pl.(mozi, beülni v.hová dumcsizni,esetleg elmenni szórakozni).Én 35 éves vagyok,Pest megyében lakom,nem nagyon járok sehová és már lassan megőrülők:). A régi barátaimnál család, gyerekek... ami természetes is ennyi idősen. Biztos ,hogy vagyunk egy páran akik hasonló cipőben járunk.Írjatok csajok, és számoljuk fel a magányos hétvégéket:) Üdv.Cathyca.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook