Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Barátnőmet elcsábította egy afrikai néger pasi fórum

Barátnőmet elcsábította egy afrikai néger pasi (beszélgetős fórum)


❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
260. gribedli*** (válaszként erre: 255. - Pakung)
2017. febr. 15. 18:09
Azt is írtad,hogy a barátnődnek nincs pénze,még saját lakása sincs, úgyhogy nem tud róla lehúzni semmit.
259. csikil4ny (válaszként erre: 256. - Pakung)
2017. febr. 15. 18:08

Ha menni akar úgysem állíthatod meg. Főleg úgy, hogy neki nem is szóltál a kétségeidről.


Általános ez a hiszékenység, nem német jellemvonás. :)

258. 9c485f67e8 (válaszként erre: 256. - Pakung)
2017. febr. 15. 17:57
A németek naívak?
257. pakung
2017. febr. 15. 17:56

meg az is ahogy megismerkedtek , egy szállodába szálltak me , és reggelinél taálkoztak, ot bezsélgetni kezdtek kb 3 mondatot , majd a srác elkérte a mobilszámát hogy legközelebb is együtt reggelizzenek, aztán megérkezett a barátnőm ismerőse és már nem is foglalkozott a mi kenyai csődörünkkel erre a pasi 3mondat után már este irt neki egy SMSt hogyegyütt töltené e vele az éjszakát??

barátnőm lepattintota majd mikor visszajötnémetországa akkor a pasi vadul üzengetett neki wats appon vagy min már nem tudom addig hogy egy hónap után állt vele szóba a barátnőm . szoval3mondat után az afrikai srá örök és kitartó szerelembe esett ,

van ilyen ?

256. pakung (válaszként erre: 254. - Csikil4ny)
2017. febr. 15. 17:49
nem párhuzamot vonok , csak azt mondom , hogy az itteni németek nagyon naivak. legalábbis én így látom. ezért is féltem a barátnőmet
255. pakung (válaszként erre: 253. - Gribedli***)
2017. febr. 15. 17:33

az hogy valami hátsó szándéka van vele, és korábban is leirtam hogy szerintem csak az állampolgársága meg a pénze kell neki.

azt irtam korábban hogy a barátnőm mond olyanokat hogy elmegy vele kenyába, tehát a barátnőm nem csak egy egyéjszakás kalandra számit. ezt irtam.

254. csikil4ny (válaszként erre: 245. - Pakung)
2017. febr. 15. 15:51
Azért elég fura párhuzamot vonni az egyetemista kenyai és a koldulásból élő romák között.
253. gribedli*** (válaszként erre: 250. - Pakung)
2017. febr. 15. 14:45

Pár oldallal lejjebb még attól féltél, hogy hát istenem, visszamegy Kenyába és viszi a barátnődet és istenem mi lesz ott velük? Most meg már ùgy vagy vele, hogy mese, meg nem is megy vissza, akkor most ez a baj?


Valójában mi a bajod? Ha Kenyába mennek, az is baj, ha meg nem mennek, az is? Kíváncsi lennék, hogy mi a VALÓDI aggodalmad, talán sosem fogod elárulni. De összevissza beszélsz.

252. gribedli*** (válaszként erre: 248. - Pakung)
2017. febr. 15. 14:42

Nem tudom, hogy milyenek a szlovák vagy ukrán vagy román romák körülményei. Az olaszoknál nem jöhetnek be a városba, hanem csak a vàros szélén lakókocsistól maradhatnak, szòval hozzájuk képest a magyar romák jól vannak és dönthetnek. Az itteniekről nehezen tudom elképzelni, hogy a városszèli romák egyáltalán tudnak-e olvasni, de otthon meg végülis járhatnak iskolába stb,szóval dönthetnek, hogy tanulnak vagy sem. Ezért nem lehet összehasonlìtani. Egy nyugateuròpai roma NEM TUD kitörni, tehát tényleg valahol megbélyegzi őket a tàrsadalom (ismétlem, a gyerekeiket nagyon sajnálom), míg otthon meg ehhez képest választhatnak több opció közül.


De ne keverd össze a menekülteket a romákkal mert nem ugyanaz, a menekülteknek van hazájuk, ahova vissza szeretne menni a többség,a romák viszont apolidek, nincs olyan ország, ami az ő országuk, így teljesen más tészta.

251. Lonna4 (válaszként erre: 1. - Pakung)
2017. febr. 15. 14:20
Nem mindegy miért? Had legyen boldog, ha egy rövid időre is.
250. pakung
2017. febr. 15. 14:17

szerintem csak mese hogy vissza akar menni kenyába,

az egyik afrikai önkéntes fiú , sok közös ismerősünk van és többször összefutottunk már jotékonysági esteken, bejelölt a facebookon , csodálkoztam is mert sosem beszélgettünk csak max egy hello volt , erre rámir hogy szi ismerkednék veled te ugye német vagy, mondom nem, erre ő ja akkor semmi .

szoval nem is tudta hogy ki vagyok mármint a közös munkahelyet csak látta hogy fiatal lány és németes a nevem, jah és ő sem akar itt maradni de csak kifejezetten német lányokkal akar ismerkedni.

meg sem nézte hogy férjnél vagyok

249. 2e137fbcc7 (válaszként erre: 247. - Gribedli***)
2017. febr. 15. 14:13
2000-ben voltam Olaszorszagban, akkor sajat szememmel lattam a Roma koruli dzsipo "favellakat", megvan meg? De nem csak ott, mas kisebb telepuleseken kivulre paterolva is ott voltak a kalyibaikban. Akkor azt mondtak, az olaszok igy oldjak meg. :)
248. pakung (válaszként erre: 247. - Gribedli***)
2017. febr. 15. 13:57

hát tőlem egyszer azt kérdezték hogy a cigány tényleg létezik ? az nem olyan mint a törpe meg a manó :D

és volt olyan német aki azt mondta hogy a mi hibánk hogy a cigányok nyomorognak és hogy azt ahogy a magyarok bánnak velük nem lenne szabad megengedni...

nem tudom melyik nyugati országban élnek bódékban város szélén , mert a dánok pl azt sem tudják hogy mi az a gipsy. egy dán csaj kinevetett mert azt mondta ő sem a boszorkányokban sem a cigányokban nem hisz.

igy van , az hogy te a szlovákiai , romániai vagy az ukrajnai cigányokról bezsélsz az egy dolog de én most némeorzági és nyugateurópai ismerőseimről beszélek

247. gribedli*** (válaszként erre: 245. - Pakung)
2017. febr. 15. 12:49

Na látod, a barátnőd pasija pont hogy vissza akar menni Kenyába, ezért ő pont nem az a kategória, aki csak élősködni jön Európába, hanem olyan ember, aki tanulni akar (a cigókkal példáloztál, hogy azok nem akarnak, de a barinőd pasija meg igen), és nem itt új életet kezdeni, hanem gyarapítani az anyaországát azzal, amit itt tanult.


Mellesleg egy csomóan vissza is mentek oda is, ahol háborúk vannak, a romos házakba is, csak azóta már megölték őket. Ilyen egyszerű ez. Amíg nem bombáztak rád, sose fogod felfogni, hogy milyen is az.


A romákkal kapcsolatban félig meddig egyetértek, mert Magyarországon annyi esèlyt, juttatást kapnak, hogy tényleg kiverekszi magát, aki akarja, tehát dönthet, hogy mivel szerzi a kenyerét, ezzel szemben más országokban meg a város szélén budifalvakban laknak, így nem igaz, hogy más országok szentnek látják őket, mert különben nem hagynák őket ott rohadni, sem azt, hogy kislányoknak már több gyerekük is legyen, stb. És külföldön az sem igaz, hogy ha akarnànak, tanulhatnának, dolgozhatnának. Magyarországon igen, tehetnék, de van aki ùgy dönt, hogy nem teszi. Nem ugyanaz.


Szóval egy kicsit figyelmetlen is vagy, meg előítéletes is. És senki nem mondta, hogy bármilyen színű ember ne lehetne bűnöző, van egy rakás olyan is, aki öltönyt visel. Igen, van bódévárosi bűnöző is, több is. De ne mind.

246. 9c485f67e8 (válaszként erre: 245. - Pakung)
2017. febr. 15. 10:41

Ki itt a nyugat-európai?

Itt csak egy lökött-kapuzárásos nô van, aki nem tud gondolkodni a fejével.

245. pakung (válaszként erre: 243. - 9c485f67e8)
2017. febr. 15. 10:27

Nem a pasikrol tudok többet csak külsőskènt làtom a dolgot. Valamièrt ezek a nyugateurópaiak azt hiszik hogy a menekültek meg a nègerek szentek ès minden csak előitèleten múlik. Arról is meg vannak győződve hogy az a cigàny aki a tàborban lakik tàkolmàny hàzba az is dolgoznameg becsületes csak a tàrsadalom megbèlyegzi.

Ugyèrzem amelyik cigàny ki akart törni az meg is tette ès tovàbb tanult. Vagy legalàbb szakmàt szerzett

244. Miss Angel (válaszként erre: 240. - Csikil4ny)
2017. febr. 13. 22:11
én is mindig magam döntök,csak egyszerűen meghallgatok olyan embert aki fontos nekem,ennyi.
2017. febr. 13. 18:18
Azért szeretném tudni, hogy mit újat tud a 26 éves a pasikról, amit az 50 éves nem.
242. e36c6ad80e (válaszként erre: 238. - Miss Angel)
2017. febr. 13. 18:01

Egyetértek. Akkor, ha minden teljesül, amit leírtál, ha valóban nem tolakodó és nagyon jószándékú, és közben nem kritizál.

Ilyen dolgokat csak az igazi barátaim mondanak, és tőlük nagyon szívesen fogadom, mert tudom, hogy jót akarnak, és nagyon tapintatosak.

2017. febr. 13. 13:52

Valamelyik pszichológus azt mondta, hogy az egyik legrosszabb szöveg az, hogy "ha én a te helyedben lennék"... de nem vagyok, tehát nem adhatok teljesen megbízható véleményt.

Az én életem, az én döntésem, az én jó vagy rossz tapasztalatom.

Amúgy meg a nô- és bôrgyógyásznak, meg a trópusi betegségek szakértôjenek is meg kell élnie valamibôl.

240. csikil4ny (válaszként erre: 238. - Miss Angel)
2017. febr. 13. 13:29

Nem értek egyet, de ez csak rólam szól. Bármilyen kérdésben magam döntök, arról is hogy kérek tanácsot vagy sem.


Milyen jogon akarja megmondandani egyik ember egy másik felnőtt embernek, hogy mi a helyes út? Honnan tudja, hogy a másiknak is az a jó ami szerinte a megfelelő?


Nem vagyunk egyformák, nem döntünk egyformán. Aztán az élet igazol vagy cáfol, de a tévedéseink is a sajátunk, nem a szomszéd Bözsike nénié, aki meg akarja mondani a tutit, mert ő aztán tudja. A pokolba vezető út is jószándékból van kikövezve - ahogyan a mondás tartja. Pl. ezért (is) van nagyon sok rossz szülő-felnőtt gyermek kapcsolat, mert meg akarják mondani, hogy szerintük a másik nem jól csinál dolgokat. Vagy mennek Amerikáig, hogy elég nagy legyen a távolság....

239. Miss Angel (válaszként erre: 234. - Csikil4ny)
2017. febr. 13. 11:46
:))
238. Miss Angel (válaszként erre: 224. - Csikil4ny)
2017. febr. 13. 11:45
nincs baj a kéretlen tanáccsal,ha az őszinte,és nem tolakodó+ha érzed a másikon,hogy azért adja mert jót akarna neked.Ha ebből bármelyik hiányzik,akkor persze hogy tolakodásnak veszed,vagy nem fogadod szívesen,nem?
237. pakung (válaszként erre: 236. - 8a65af67ce)
2017. febr. 12. 16:17
Remèlem igazad van
236. 8a65af67ce (válaszként erre: 232. - Pakung)
2017. febr. 12. 13:46
Ennyi idő alatt már elszólta volna magát, ha rosszban sántikál. Nem gondolod? Nem tudnak igazán kibújni a bőrükből, nem elég rafináltak. :D Volt már szerencsém egy afrikaihoz. Orvosnak tanult Magyarországon, elsőre teljesen normális. Aztán egyszer, még az elején finoman megjegyezte, hogy náluk a prostik öltöznek úgy, ahogy én. :D Pedig nem volt kinn a mellem, sem a hasam, sem a fenekem. Ezzel azt akarom mondani, hogy a barátnőd már rájött volna, hogy nem normális, hiszen már hónapok óta leveleznek, ha jól értem.
235. e36c6ad80e (válaszként erre: 224. - Csikil4ny)
2017. febr. 12. 09:31
Véleményem szerint is. Mások vagyunk. Barátságban is megtalálja zsák a foltját (remélhetőleg.) Igen, van akinek belefér valami, a másiknak meg nem. De ez mindennel így van, az élet minden területén.
234. csikil4ny (válaszként erre: 233. - Panna.33)
2017. febr. 12. 08:10
Az ő érdekében reméljük, hogy az európai nők megtanították a jó szexre, mert ha a hagyományokat követi....
233. Panna.33 (válaszként erre: 34. - Simple)
2017. febr. 12. 07:49

Nem csak. Esetleg pénzt mosnak ezeknek a sudár afrikai uraknak.

"Figyelj Jolánka, erről a számláról leveszed, erre a másikra átutalod. Semmi az egész."

Ezt Jolánka vagy egy egészséges dugásért, vagy pl. száz euróért ngyon szívesen megteszi párszor havonta.

232. pakung (válaszként erre: 230. - Csikil4ny)
2017. febr. 12. 07:36
Igy van az anyagiakat csak azert irtam hogy lassàtok nem egy pènzes nő aki szivesen elhalmoz egy pasit a sexèrt
231. pakung (válaszként erre: 229. - 9c485f67e8)
2017. febr. 12. 07:34

Urtam pozitiv dolgokat is csak te nen vastad. Èzt a firumot nem azert kezdtem hogy eldicsekedjem milyen jófej a baratnőm. Nem ezzel a forummal akarom baràtsàgunk oltàràt csiszolgatni. Mièrt lenne jelentős a tema szempobtjabol ha ezejwt leurom.

A kenyai pasai sem tudott rola többet csak egy ètkezőben reggeliztek mikor köszönt neki es felajanlitta hogyeytatja jenyat igy mobilszamit cserèltek de utana nem talàlkoztak.

Utàna wats apon irogatott a varàtnőmnek

❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook