Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Barátnők nélkül fórum

Barátnők nélkül (beszélgetős fórum)

1 2 3
2013. ápr. 18. 20:04
Sajnos mióta családom van azóta nekem sincs barátnőm :((((
23. mancs97 (válaszként erre: 21. - 8895600139)
2013. ápr. 18. 20:04
Az olyan "csajosnak" mondott dolgok, mint a köröm, frizura meg divat tőlem is távol állnak és felületes dolgok. Nem mondom, hogy néha nem kerülnek szóba, de a mély barátság nem ezeknek a kibeszéléséről szól szerintem.
22. szundika90 (válaszként erre: 20. - Mancs97)
2013. ápr. 18. 20:04

na igen,a héten pont azon gondolkodtam hogy bnőt kell szereznem,de rájöttem hogy itt ahol élek nemlesz senki olyan akivel jóba lennék....messzebről se lesz senkim,ha meg igen akkor az se lesz olyan mintha itt lenne...


Viszont szivesen barátkoznék azért itt a neten.mióta a hoxára járok,megismertem pár tök ari csajt :D

21. 8895600139 (válaszként erre: 12. - Nikletty)
2013. ápr. 18. 20:03
A csajos dolgok engem sem dobnak föl, se a köröm, bár megcsodálom, ha szép, de ott be is fejeztem. se a fodrászkodás, bár érdekelnek a frizurák, de nem tudok órákat csevegni erről.
2013. ápr. 18. 20:01

Nekem nagy mázlim van, mert sikerült két jó barátnőt is találnom, és egyik sincs túl messze. De sokáig nem volt így, vagy csak egyoldalúnak éreztem a kapcsolatokat. Ezeknél viszont nagyon jó, hogy nemcsak ők számíthatnak a segítségemre, hanem én is rájuk.

Hogy találtam rájuk? A közös sors hozott össze minket, aztán a közös habitus. Nem egyszerű olyan barátnőt találni, akinél nyíltan fel mered vállalni a legrosszabb pillanataidat is anélkül, hogy emiatt pl. szégyenkeznél. Lehet ugyan keresgélni, de én abban hiszek, hogy a sors dobja elénk őket, és így találkoznak a rokon lelkek. :)

2013. ápr. 18. 20:00

sziasztok csajok.Sajnos csatlakoznom kell a fórumhoz.nekem sincs igazi bnőm.vannak bnőim de azok csak bnők.jobban mondva csak ismerem őket,volt egy nagyon jó bnőm,de sajnos eltávolodtunk egymástól...


gemella én vidéki vagyok,és itt ahol élek van egy jó pár baráti banda akik sülve főve együtt vannak..sokszor irigylem őket.amúgy város vagy vidék szerintem mindegy....szerintem mindenütt vannak összetartó barátok...

18. zajax90 (válaszként erre: 16. - 8895600139)
2013. ápr. 18. 19:58
Sajnos lassan már én is kezdem ezt gondolni.
17. Maócska1981 (válaszként erre: 13. - Nikletty)
2013. ápr. 18. 19:58
nah, pont az ilyenekért jó, hogy kb. addigra valami menyszerűségem is lesz, mert kisfiam annyival idősebb már:) És édes -kedves gondolkodású menyem lesz, az tuti, mert a többit kidobom :)
2013. ápr. 18. 19:57
Akkor elképzelhető, hogy a mai világban csak virtuális barátságok léteznek?
2013. ápr. 18. 19:55
Sajnos én is hasonlóan érzek,mert mindegyik barátnőm elköltözött,az egyetemen nemrég kezdtem meg a mesterképzést egy barátnőm sem jelentkezett rá,ráadásul mindenki az ország másik felén lakik.Persze a suliban elvagyok másokkal,de őket nem régóta ismerem,inkább ismerősök,mint barátok,meg legtöbbjük szintén elmegy máshova tanulni.A gimis barátnők is külföldön dolgoznak,egy barátnőm maradt a közelben,aki hétvégente jár csak haza,mert másik városban melózik.Sajnos így alakult,nálam ilyen időszak most ez,de bízok benne,hogy előbb-utóbb találok én is egy jó társaságot a közelben,mert nekem is hiányoznak a csajos dolgok,jó lenne gyakrabban csinálni,csak hát az ember mégsem mehet csak úgy oda akárkihez az utcán,hogy legyen a barátja...legalábbis én nem vagyok ilyen :).
14. nikletty (válaszként erre: 9. - 6fb38b7603)
2013. ápr. 18. 19:54
nekem is a párom az legjobb barátom, ami akkor dől meg, ha éppen vele van bajom... mert az is előfordul ugye...
13. nikletty (válaszként erre: 11. - Maócska1981)
2013. ápr. 18. 19:53

azt mondod?

nekem is kislányom van

de én lehet az ő barátnője is de fordítva azért nem igazán, mert pl ha az apjával van gondom amit kibeszélnék, nem zúdíthatom az ő nyakába... pl

2013. ápr. 18. 19:52

sajnos én is így érzem magam... nekem sincs elérhető távolságban senki csajszi akivel akármikor egyet az ember összeröffen és kidumálja ami szívén van vagy csak császkálni együtt egyet valamerre...

én sem értem, én is annyi próbát tettem, de valahogy mindig eltűnnek, az erőltetést az ember meg megunja ill. ézrékelem, hogy csak én próbálkozok

igen, röhej, hogy aki messze van azzal mail-ben évek óta megvan a kapcsolat, de azért az mégsem ugyanaz, vagy itt a hoxán... nem értem, hogy normálisan miért nem jön össze... nem tudom...

de jó lenne...

igazából én magamon azt vettem észre, hogy én nem vagyok elég csajos tán (nem érdekel úgy a smink, körmök meg ilyenek), meg nincs annyi pénzem mint másoknak, hogy annyiszor beüljek valahova, nem cigizem, nem iszok, így már is sokak társaságából kidőlők, pedig nekem nem kizáró ok, ha valaki ezzel ésszel él...

passz

11. Maócska1981 (válaszként erre: 8. - 8895600139)
2013. ápr. 18. 19:51
Nem összetartóbbak...Nálunk is ilyen a helyzet: kell valami-édi-bédi vagy, ha épp nem kell, feléd sem néznek.. Igazán barátom mindig több volt, mint barátnőm, már kislány koromban is, és ez a mai napig nem változott, amit néha nagyon sajnálok. No de sebaj, pár év, és a kislányom nagylány lesz, és addigra menyjelöltem is lesz, és hárman jó barátnők leszünk :) És ez így lesz
10. katie_rose (válaszként erre: 4. - 2fb18d5637)
2013. ápr. 18. 19:49
Na igen, itt jó kis csapatok, klubok vannak. :)
9. 6fb38b7603 (válaszként erre: 1. - 8895600139)
2013. ápr. 18. 19:47

Abszolút megértelek.

Próbálkoztam egy pár emberrel barátkozni, de inkább az lett, hogy csak akkor kerestek ha kellett valami, amikor meg én kerestem őket, akkor meg valahogy sosem volt rám idejük...

Nekem a legjobb barátom a párom, de egy pasival nem lehet csajosan beszélgetni, bár igyekszik a drága, sajna ebben mégsem tud tökéletes lenni :)

8. 8895600139 (válaszként erre: 3. - Cfa6b883d8)
2013. ápr. 18. 19:47
Én Budapesten lakom. Vidéken talán összetartóbbak az emberek.
7. katie_rose (válaszként erre: 6. - Katie_rose)
2013. ápr. 18. 19:47
Mármint én is ilyen vagyok (akart lenni):)
6. katie_rose (válaszként erre: 1. - 8895600139)
2013. ápr. 18. 19:46

Én ilyen vagyok. mármint vágynék igazi barátnőre de szerintem tudat alatt én nem engedem,hogy "túl mély" barátságokat kössek. Nem vagyok elég ragaszkodó ehhez. Annyi minden dolgom,gondom, bajom, feladatom van,hogy nem vagyok biztos abban,hogy még valakire tudnék időt szánni bármikor. Mert egy igazi barátra az ember bármikor szakít időt. De ez nekem nem megy.

Van sok haverom. Nem vagyok magányos. De ha gondom van, én mai napig anyukámat hívom :D

5. 8895600139 (válaszként erre: 2. - Syksy)
2013. ápr. 18. 19:46
Én is így gondolom elég sokszor. Mert azért vígasztal a tudat, hogy van családom, párom és hamarosan gyerkőcöm is lesz.Lehet majd ő lesz az igazi barátnőm?!
2013. ápr. 18. 19:45
Nekem itt a hoxán több barátnőm van,mint a környezetemben:)
3. cfa6b883d8 (válaszként erre: 1. - 8895600139)
2013. ápr. 18. 19:45
Barátnőim nekem sem nagyon vannak...egyébként hol laksz, ha nem titok?:)
2013. ápr. 18. 19:43

Már nekem sincsenek, de őszintén szólva nincs is szükségem barátnőkre.

Elvagyok a családommal, nekem ők elegek.

2013. ápr. 18. 19:41

Sajnos azt kell írnom, hogy nincs barátnőm.Illetve az egyik nagyon távol van, a másik közel lenne, de ha nem áll érdekében, akkor nem keres.

Számomra ez eléggé rémisztő, hogy barátok nélkül élem a mindennapjaimat. Igazából a kollégákon kívül, a családon kívül mással nincs kapcsolatom.

Gondolkoztam már sokat azon, hogy bennem van-e a hiba, hogy nincs igazi barátnőm. Lehetséges, hogy bennem is van hiba, nem vagyok túl közvetlen. A közelben élő barátnőmtől még sosem kaptam semmit se születésnapomra, se semmilyen alkalomra, holott én többször is szívesen ajándékoztam őt meg.Bevallom ez rosszul esik, de nyilván ő tudja, hogy kinek és mit szeretne adni. Sokszor érzem azt, hogy addig vagyok jó az embereknek, amíg tudok segíteni, szívességet kérnek tőlem, majd ha ez megtörénik, akkor szinte el vagyok felejtve.

Én sosem kérek senkitől szívességet, amíg tudom, magam oldom meg a problémáimat. Hiányoznak a csajos beszélgetések, a nevetés. Több alkalommal belémnyilal az a tudat, hogy nincs igazi barátnőm.

Kíváncsi lennék arra, hogy más is érez-e így, mint én, másnak is vannak-e hasonló nehézségei. Kommenteket várok. :)

1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook