Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Barátnő vagy sem? Lehet csak saját maga érdekli? fórum

Barátnő vagy sem? Lehet csak saját maga érdekli? (beszélgetős fórum)


1 2
36. cb82b220ce (válaszként erre: 35. - E3cb7b027d)
2010. febr. 18. 13:46
Én azért nem fogok keresni mert nem akarom hogy az legyen hogy én hibáztam mert egyszerűen nem érzem hogy így lenne.Nem haragudhat azért mert őszinte voltam és csak elmondtam neki mi bánt a barátságunkban.
35. e3cb7b027d (válaszként erre: 34. - Cb82b220ce)
2010. febr. 18. 13:45
Biztos jó az? Nem fogja úgy értékelni, hogy cserben hagytad őt, amikor ilyen mélyponton van? (Bár így ismeretlen nehéz bármi jót is mondani).
34. cb82b220ce (válaszként erre: 32. - E3cb7b027d)
2010. febr. 18. 13:40
Most beszélgettem sógornőmmel és nagyon jó tanácsot adott.Azt mondta várjak,adjak neki időt gondolkodni.Bár lehet fáj neki az igazság mégis jót fog tenni és ha továbbra is egy őszinte barátnőre lesz szüksége akkor keresni fog.Ha pedig nem...akkor így legalább kiderült milyen igaziból.
33. 5e48d37001 (válaszként erre: 28. - Gigi13)
2010. febr. 18. 13:39

Persze,természetesen a véleménycsere az más kérdés,vagy ha kikérjük a másik véleményét,mit gondol,ebben és ebben a szituációban.

Csak az állandó beavatkozás kéretlenül az elég terhes.

32. e3cb7b027d (válaszként erre: 31. - Cb82b220ce)
2010. febr. 18. 13:38
Sziasztok! Jaj éppen ezt akartam kérdezni, hogy mindig is ilyen volt-e... Én sajnálom őt, mert teljesen megkeseredett, besavanyodott, idegesíti minden, nem találja a helyét, stb., én is voltam már így kis ideig, hogy osztogattam az észt, meg beszóltam, még a hóemberbe is belekötöttem.. Erre jó megoldás volt az egy barátnőmnek, hogy nagyon türelmes volt hozzám, végighallgatott, és egyszer aztán eltűnt egy pár hétre. Na akkor kaptam a fejemhez, összeszedtem magam, és minden folytatódott ott, ahol abbahagytuk.
2010. febr. 18. 13:02

Hát én is....

MIelőtt történt volna ez az "összeveszés" már nem olyan volt mint régen...nem is tudom.Pedig annyiszor számíthattam már rá.volt hogy magam alatt voltam és csak úgy felugrott,még sütit is hozott meg ilysmit.De már egy jó pár hónapja annyira más...

30. Gigi13 (válaszként erre: 29. - Cb82b220ce)
2010. febr. 18. 12:56

az szar... jajaj:-(

sajnálom..

29. cb82b220ce (válaszként erre: 28. - Gigi13)
2010. febr. 18. 12:40
Ismerem,semmi bajom nem lenne azzal ha poénból mondta volna.Értem a poént,sőt ált ilyen ugratós emberke vagyok.De az a szomorú hogy ő nem poénból mondta.
28. Gigi13 (válaszként erre: 26. - 5e48d37001)
2010. febr. 18. 12:38

Egy női barátságba ezek a - néha talán túl indiszkrét - beleszólások szerintem beleférnek, ha értitek a benne megbújó humort is.. Pl. miután ecsetelem, hogy milyen balhéim vannak a pasimmal, nyilván értem, hogy ez csak humor lenne... nem tudom érthető -e.. Ezt megint csak szarul elsűlt poénnak tartom a csaj részéről. (mármint a babás dolgot..)

Amúgy, én is ész-osztó típus vagyok, igazi kos..:-), de a barátaim tudják, néha rámszólnak miatta, és kész, vagyis... odafigyelek rá..., attól még nem szar egy barát.., sőt néha nagyon jól jön, más helyzetekben, a probléma megoldó készség..

De valóban, nem hangzik rózsásan ez a barátné.., természetesen.. - nem felmentésként írom..

27. cb82b220ce (válaszként erre: 26. - 5e48d37001)
2010. febr. 18. 12:17
Hát lehet.Nem tudom.Én adok még egy esélyt a dolognak,abban az esetben ha keresni fog.Ha nem fog keresni én se fogom őt...
26. 5e48d37001 (válaszként erre: 11. - Cb82b220ce)
2010. febr. 18. 12:02

Szia,nem egyedi az eseted.Mindig vannak olyan emberek a környezetünkben akik osztják az észt.Nálam is volt ilyen barátnőnek titulált valaki.Én leépítettem a kapcsolatott,mert nem elég,hogy osztogatott,hogy kéne csinálnom,még a saját problémáit is rámzúdította.Szóval energiavápír volt.

Építsd le te is szerintem,semmi köze nincs hozzá,hogy kitől szeretnél babát,ez már gusztustalan.

25. cb82b220ce (válaszként erre: 24. - Gigi13)
2010. febr. 18. 11:35
Köszi.Majd kiderül sor kerül-e még rá egy kiadós beszélgetésre.Én most nem akarom keresni mert azzal az bionyosodna be számára hogy én hibáztam,én próbálom rendbe hozni a dolgokat.Úgy gondolom msot az ő dolga hogy keressen így én addig nem fogok tenni semmit sem :-(
24. Gigi13 (válaszként erre: 17. - Médy-25)
2010. febr. 18. 11:28

egyetértek,

a barátságban vannak ugyanúgy hullámhegyek-völgyek, mint a szerelemben, sztem.

és néha kicsit pihentetni kell, csak hogy új energiákat vigyünk bele. De - úgyanúgy, ahigy a szerelembe sem - aversengés, sztem nem fér bele.. A listás dolog sem rossz ötlet, de húzd ki belőle azt, amivel indokolatlanul megbántanád, mert csak a haragod mondatta veled, és úgysem tudna rajta változtatni..

de szerintem legjobb egy kiadós beszélgetés, de készülj fel arra is, hogy esetleg egy kis mosolyszünetet javasoljatok egymásnak, vagy esetleg a teljes csődre, hogy ő sem érzi jól magát, és nem is akar vált-ni,

ez is előfordulhat, sajna

23. cb82b220ce (válaszként erre: 20. - Médy-25)
2010. febr. 18. 10:45
Nem rossz ötlet de olyan dolgok is vannak benne ami tuti hogy nagyon bántóak lennének,ezt csak magamnak írtam.Nem hiszem hogy örülne neki,nem tudom megoldás lenne-e a dolgokra de én nem tudok úgy tovább lépni hogy ő semmit sem ismer el csak én...
22. cb82b220ce (válaszként erre: 19. - Bettyg)
2010. febr. 18. 10:43

MI lenne a reakciója?Kiakadna mint az állat!!

A jó multkor pl,rossz szokásom tudom de akik ismerik tudják rólam hogy poén mert szoktam használni.És akik tényleg jól ismernek nem sértődnek be,sőt csak olyannak mondom aki veszi a poént de ő nem vette...

Fáj a hasa,lepihent,visszajött kérdeztem, na?döglődsz még? :-) erre lehurrogot hog ykérdezhetek ilyet,hogy lehetek ilyen érzéketlen stb...Nem győztem elnézést kérni.

Ellenkező esetben viszont nem emlékszem olyanra hogy ő bármiért is elnézést kért volna.Vagy csak akkor miután megmondtam neki hogy ezt talán nem kellett volna.

21. cb82b220ce (válaszként erre: 18. - 021a029148)
2010. febr. 18. 10:40

Néha sikerül rávilágítani dolgokra.Pl most nem rég arra sikerült hogy olyan más amikor velem van csak,de amikor a párja is ott van akkor feszült,tartózkodó,pedig pont miatta nem kéne.Erre utána kiderült hogy a párja és így gondolja és ezt megkellene gondolni.Tudja magáról azt is hogy sokszor magába fordul meg minden.Ebben tudtam segíteni.

De addig mígy a többit nem ismeri be saját magának én tehetek akármit...

20. Médy-25 (válaszként erre: 16. - Cb82b220ce)
2010. febr. 18. 10:38
És ha megmutatnád neki azt a papírt,hogy olvassa el,hogy téged mennyi minden zavar..mondjuk egy beszélgetés során! Mikor már úgy érzed,hogy na most jött el a pillanat,hogy nem bírod tovább..és elmondani neki,hogy összeszedted a gondolatodat és ez jött ki belőle..hogy mit szól hozzá! Lehet ennek nem lenne jó vége,de akkor megtudod,hogy ő mit gondol,mert lehet ő is akkor kiönti neked ami őt zavarja..és lehet megoldódna a kérdés,vagy a gond ami kavarog a fejedbe!!? Vagy ez nem jó ötlet? :s
19. Bettyg (válaszként erre: 15. - Cb82b220ce)
2010. febr. 18. 10:38

Ez tiszta sor. Csak én olyanba nem rúgok bele, akármilyen problémám is van, aki sokat jelent nekem. Nem mondom hogy direkt teszi, de fordított esetben ha te így viselkednél vele, mi lenne a reakciója??

"Bármit amit mondok, nem igaz" - na én ebbe belefáradnék.

18. 021a029148 (válaszként erre: 16. - Cb82b220ce)
2010. febr. 18. 10:33

Legalább kiadtad magadból. Már ez is félsiker!

De valóban, lehet, hogy segítségre van szüksége, csak ezt még ő maga sem tudja. Lehet, hogy nem "elhagyni" kéne, hanem valahogy segíteni neki, hogy ez az irigység, féltékenység ne mérgezze meg sem őt, se a bartátáságotokat.

17. Médy-25 (válaszként erre: 12. - Gigi13)
2010. febr. 18. 10:32

Egyetértek veled! Nekem sem tűnt másképp az a mondat,én is arra gondoltam,hogy lehet poénkodott..bár ezt igen..ő tudja!


javasoft: Nekem is volt olyan barátnőm,akivel megszakítottam a kapcsolatot,mert adtam neki három esélyt,és ő eljátszotta..ő neki is elég olyan stílusa volt,hogy hozzá kellett szokni,de mindig megértettük egymást,és még sem ez lett a vesztünk! Bár ez már nagyon régen volt,azóta néha beszélünk..úgy fél évente kétszer max. :D!


A mostani barátnőimmel viszont nagyon jól megvagyunk már elég rég óta és megbeszélünk sok mindent ami mindkettőnket bánt..és nem csak a saját gondjainkat majmoljuk! Ha már úgy érezzük sokat lógunk együtt,és már nem tudunk szinte csak a nyavajgásrol beszélni,akkor valahogy ráérzünk és olyankor szüneteltetjük a beszélgetést..aztán egy két hét és újra össze ülünk megbeszélni,hogy kivel mi történt! Persze beszélünk közbe telón,de hát nem órákat,és amit ott nem tudtunk azt akkor kibeszéljük! És így sosem unjuk meg egymást :)!


Szerintem is ülj le vele,és beszélgess el,hogy mi a baja,mért olyan amilyen, vagy mit tudom én! Mondjuk ezt te érzed,hogy érdemes e vagy sem,de legalább tisztábban látod,hogy van e értelme a barátságotoknak vagy sem! Másképp nem fogod megtudni..mert annak értelme nincs,hogy marcangoljátok egymás mondatát...vagyis ő a tiéd!

:)

Ha meg konkrétat nem mond,és a nagyképűsége nyer,akkor már meg is van a válasz!

2010. febr. 18. 10:26
Azért fura,gondoltam összeírom mi zavar meg ilyesmi.Egy A4-es oldalt sikerült összeírni,köztük egy jó tulajdonságot sem...Lehet most csak hírtelen a haragom és azért de az tény hogy minden amit leírtam zavar.
15. cb82b220ce (válaszként erre: 13. - Bettyg)
2010. febr. 18. 10:18

Én meg olyan vagyok hogyha nem beszélem meg a dolgokat nem tudok csak úgy továb lépni és elfelejteni.Vele pedig erről úgy néz ki nem lehet beszélni mert bármit amit mondok nem igaz.

Nagyon igaz az hogy ha valakinek van valami problémája az még lehet másnak nem probléma de attól még az lehet.

14. cb82b220ce (válaszként erre: 12. - Gigi13)
2010. febr. 18. 10:17

Nem volt poén ő maga mondta komoly kérdésnek szánta.

Megértem hogy csalódott amiért nme jön össze a baba de csak részben.Azért mert évek óta próbálkoznak,őt kivizsgáltál,nála mindent rendben találtak de a párja egyszerűen nem megy orvoshoz,állítólag már beletörődött hogy neki is kikellene vizsgáltatnia magát de még mindig nem tesznek semmit.Nekem kicsit fárasztó hónapról hónapra azt hallgatni hogy terhes vagyok,ilyen meg olyan tünetei vannak és aztán mindig csalódik mert nem az.Akkor könyörgöm próbálja kideríteni az okát.Ezt ő is belátta,mégsem tesz semmit.Ezért tudom átérezni mostmár a fájdalmát csak részben.

Egyszer azt mondja nagyon szeretne gyereket,máskor teszt után meg azt mondja meg is könnyebbül hogy nem az.Vagy csak magának hazudik nem tudom...

13. Bettyg (válaszként erre: 6. - Cb82b220ce)
2010. febr. 18. 10:13

Na látod, nekem ez már nem a "barátnő" kategóriába tartozik. :S

Hozzáteszem én olyan tipus vagyok, aki nem tudja elfelejteni a régi sérelmeket, bennem mindig megmarad az a pici tüske ami fáj. Én tuti nem erőltetném tovább a vele való kontaktust. De dönteni neked kell, ez csak az én véleményem.

12. Gigi13 (válaszként erre: 6. - Cb82b220ce)
2010. febr. 18. 10:13

Szia!

Én a legjobb barátnőimmel nagyon sokat szoktam tréfálni, és előfordul, hogy nagyon ironikus, durva humorom van éppen.ez az "azóta se történt veled túl sok izgi dolog mi?" nekem poénnak tűnik.. nem az volt?? Ezt te tudhatod csak..

más.. Ha egy nőnek nem jön össze a baba, egészen megváltozik a személyiségi, kifordul magából. Személyes tapasztalatból tudom. Irigy mindenkire, nahát, ha még valakinek gyereke is születik, vagy akár csak sikerül teherbe esni.. ezek borzasztó fájdalmat okoznak ilyenkor a szerencsétlen hölgynek.. Tudom, mert a testvéremen láttam, ugyanezen ment keresztül. Szóval, gondolod át a barátságotokat, és ha csak egy ideje változott meg a barátnőd, akkor légy megértőbb, mert ez neki nagyon szar életszakasza lehet. Aki nem jár ebben a cipőben nehezen tudja elképzelni, mert... nagyon pocsék. inkább próbáéj meg vele erről, az ő problémájáról beszélni, hadd öntse ki a szívét, a dühét, a haragját... stb.. a barátnőjének. szerintem.

11. cb82b220ce (válaszként erre: 10. - D81878421d)
2010. febr. 18. 10:10
Hát én nem tudom,de az hogy nem ismer el semmit és engem mond nem normálisnak...Egyszerűen nem bírom felfogni a dolgokat most. pedig ő az aki 9 év után most jött rá hogy párjával megfojtják egymást és mindig megakarnak mások előtt felelni egymásnak.
2010. febr. 18. 10:03
lehet, h a saját életével elégedetlen és így próbálja levezetni az elégedetlenségét, h másokat "megrugdos"...
9. cb82b220ce (válaszként erre: 8. - 021a029148)
2010. febr. 18. 10:03
Na igen,megéri megmenteni de olyan áron hogy csak én próbálkozok nem.Meguntam hogyha netán teszek valamit ami neki nem tetszik azt én beismerem,netán bocsánatot kérek,ő meg fordított esetben észre se veszi magát.
8. 021a029148 (válaszként erre: 6. - Cb82b220ce)
2010. febr. 18. 09:56
Mindenki változik az élete során... Lehet ez átmeneti zavar nála, de ha ez számodra annyira negatív irányú, akkor nem feltétlen kell ezzel neked is együttélni. Nekem is szakadt meg emiatt nagyon régi barátság, mert úgy éreztem, hogy már nem tudok azonosulni a barátnőm új énjével, új gondolkodásmódjával. Mert ez csak kártékony lett volna rám nézve, ezért már nem láttam értelmét. Megér egy próbát a barátság megmentése, de ami nem jó nekünk, nem kell erőltetni.
7. cb82b220ce (válaszként erre: 4. - Bettyg)
2010. febr. 18. 09:53
Ált mindig úgy jött össze hogy éppen akkor mondta ezeket amikor msn-en beszéltünk.
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook