Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Barátnő kereső:) fórum

Barátnő kereső:) (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯
2020. aug. 14. 12:44

Sziasztok 50 + os Budapestről??

Fiatalos vagyok, mindent szeretek ami szép és jó!!

R

591. csaj85 (válaszként erre: 560. - Csincsi2)
2020. aug. 14. 09:42
szia en is debreceni vagyok 34 eves ha gondolod irj!
2020. aug. 9. 23:13

Sziasztok!

Anett vagyok jövőhónapban leszek 30 éves, és Nagykőrösön élek.

Barátokat keresek akikkel lehet dumcsizni, közös programokat tervezni :) Sajnos az évek során eléggé elkoptak a barátnők.

Várom leveled :)

2020. aug. 8. 19:34

Sziasztok! Évi vagyok. 34 éves Budapesten élek a 13.kerületben.Eredetileg kecskemétről származom. Már majdnem 1 éve élek a fővárosban, elég magányosan. Sajnos nincsenek barátaim, és jó érzés lenne valakivel beszélni néha, esetleg egy komoly baráti kapcsolatot kialakítani. Nagyon szeretem a természetet, az állatokat,ásványokat, sőt minden kis apróságot, amit a természet kínál. Új helyeket felfedezni, meginni egy finom latte-t, naplementét nézni,a komolyzenét, színházat, a színeket és különleges formákat.Csak úgy lenni és átadni magam a pillanatnak.

Mindez oly jó. De egy baráttal még csodásabb lenne.

Ha szeretne valaki ismerkedni, találkozni, akkor ide vagy az email címemre üzenjen:gardenofeve03@gmail.com.

2020. aug. 8. 14:03

Sziasztok!Csongrád megyèben èlő baràtnőt keresek.Akivel lehet nagyokat beszèlgetni,sétàlni,kirádulni,bulizni,táncolni,mozi stb...Magamról röviden:Marcsinak hívnak.32 èves vagyok.Hasonló korosztàlyú barátnőt keresek.Freemail címem:marymixer@freemail.hu

Legyen szèp napotok:)Üdv:Marcsi

2020. aug. 8. 11:54

Egy ital ma este Veszprémben?



membranmembran@gmail.com

2020. aug. 7. 18:20

Sziasztok Membran vagyok 47

membranmembran@gmail.com


Barátnőm keresem


A Királynék Városából

2020. aug. 5. 14:06

Sziasztok,

Anita vagyok 17 éves. Németországba élek lassan 6 éve, itt barátkozni elég nehéz ha külföldi vagy, akik voltak is mind felszínes volt és egy idő után más barátnőt kerestek. Volt egy legjobb barátnőm, lassan 2 éve már nem beszélünk, (nagyon össze vesztünk, probáltam vele kibékülni de azota is semmi). Szeretnék egy barátnőt akivel mindent meg tudnél beszélni, és ne csak én írjak rád. Ha te is igy vagy ezzel nyugodtan írj. Köszi mindenkinek.

584. Melus3 (válaszként erre: 583. - Szofi43)
2020. aug. 2. 17:22

Szia Szofi!

Köszönöm a választ, de sajnos tőllem távol.

583. szofi43 (válaszként erre: 581. - Melus3)
2020. júl. 31. 20:34
Szia Pomázon, Pest megye
582. Melus3 (válaszként erre: 515. - 332aa000f2)
2020. júl. 31. 17:53
Szia! Merre laksz?
581. Melus3 (válaszként erre: 571. - Szofi43)
2020. júl. 31. 17:43
Szia, merre laksz pontosan?
580. Melus3
2020. júl. 31. 17:42

Sziasztok! 43 éves fiatalos gondolkodású nő vagyok Nyiregyháza közelében lakom, nemrég költöztem ide és szeretnék új korban hozzám hasonló barátnőt találni közös programokhoz, mert itt sajnos nincs barátnőm és nagyon nagyon hiányzik.

Irjatok...😗

579. Haha
2020. júl. 23. 17:07

Sziasztok!


25 éves srác vagyok, és nem barátnőt keresek, hanem olyan barátokat, haverokat (nemtők, kortól függetlenül), akikkel néha-néha el lehet menni szórakozóhelyre, iszogatni, dumálni vagy bármi egyéb programra (sportos programok előnyben). A baráti köröm tagjai sajnos nem igen vevők az ilyen dolgokra, és elég elfoglaltak is jelenleg. Aki szeretne, írjon :)

578. Tami21 (válaszként erre: 577. - Franc22)
2020. júl. 22. 10:13

Szia.


Szívesen megismernélek.

Megadod az email címedet?

577. Franc22 (válaszként erre: 561. - Tami21)
2020. júl. 21. 22:09

szia

Én is Fejér megyei vagyok

Móri pontosan

576. Tami21
2020. júl. 21. 21:30

Sziasztok.


38 éves nő vagyok. Székesfehérváron élek, dolgozom.

Barátnőt/barátnőket keresek.

Szeretek sétálni, kirándulni,filmet nézni,koncertekre járni.


Szívesen ismerek meg új embereket. Nyitott vagyok mindenre.

575. szofi43 (válaszként erre: 574. - Emi000)
2020. júl. 21. 11:42
Én is sajnálom.
574. Emi000 (válaszként erre: 573. - Szofi43)
2020. júl. 21. 10:44

Sajnálom,nagyon távol élünk egymástól.

Én borsodi vagyok.

573. szofi43 (válaszként erre: 572. - Emi000)
2020. júl. 21. 09:31
Szia, Pomázon az Pest mellett van.
572. Emi000 (válaszként erre: 571. - Szofi43)
2020. júl. 21. 08:59

Szia Szofi!

Nem írtad,hogy hol élsz. :)

571. szofi43
2020. júl. 20. 10:06
Keresem barátnőmet akivel lehet jókat beszélgetni vagy esetleg néha találkozni. 49 éves vagyok.
2020. júl. 11. 13:05

Sziasztok! :)


Barátokat keresek Budapesten! Pár éve költöztem ide Debrecenbenből, de sajnos az összes rokonom és barátom ott maradt vagy teljesen máshová sodorta az élet. :( Jó lenne, ha lenne valaki, akivel időnként ki lehet mozdulni. :)


Röviden rólam: Egy 30 éves, társaságkedvelő, őszinte, megbízható lány vagyok. A vőlegényemmel együtt élek (aki miatt nem hanyagolom a barátaimat :P), lassan esküvőt is tervezgetünk, de gyereket nem szeretnénk. (Nem, nem azért, mert utáljuk őket, csak egyszerűen nem vágyunk rá, más elképzeléseink vannak a jövőt illetően.) A szabadidőmet leginkább ilyen kocka dolgokkal szeretem tölteni (társas-, kártya-, videójátékok), de imádom például a kerti partikat, a filmnézős estéket, a vásárlást (kivéve, ha ruhát kell venni :D), meg még sok más dolgot is. Főként a rock és metal zenéket szeretem, de azért mást is meghallgatok. Na jó... Kivéve a mulatóst. :D Imádom az állatokat, főként a kutyákat. ^^


Ha úgy gondolod, hogy szimpatikus voltam, örülnék, ha megkeresnél! :) Email-címem: salemiboszi@gmail.com

2020. júl. 10. 23:14

Sziasztok!


27 éves nő vagyok, Budapesten élek, dolgozok, tanulok (több-kevesebb lelkesedéssel és sikerrel), összességében még keresem a helyem a világban.

Abban a helyzetben vagyok, hogy a barátaimnak jelenleg a párkapcsolat és családalapítás mellett már nem sok ideje jut közös programokra. Nagyon szeretek beszélgetni, kirándulni, jókat enni-inni, szeretem a sportosabb programokat is és néha szívesen belevetem magam az éjszakába is, szeretek bulizni, koncertekre menni. És persze az új dolgokra is nyitott vagyok. Nekem a tartalmas, mély beszélgetések és a közös szórakozás is fontos.

Nagyon fontos, hogy nem csak online kapcsolattartásra keresek új barátokat, hanem valódi közös élményekben szeretnék osztozni Veled. Olyan barátot keresek, akivel részese lehetünk egymás mindennapjainak.


Kérlek akkor írj, ha

- van saját személyiséged, gondolataid, véleményed és szívesen el is mondod, de nem akarod rákényszeríteni másokra. Nagyon szeretek beszélgetni, akkor is ha nem egyezik a véleményünk.

- nem csak addig szeretnél baráti kapcsolatot fenntartani amíg éppen szingli napjaidat éled és amint belovagol a herceg(nő) az életedbe már el is felejtesz mindenki mást.

- te is őszinte barátságra vágysz, együtt örülhetünk egymás boldogságának és a bajban is mindig számíthatunk a másikra.


Szívesen ismerkednék új emberekkel, korra és nemre való tekintet nélkül, de fontos, hogy ”csak” baráti kapcsolatot keresek. A páromat már megtaláltam.

Ha ez alapján a rövid bemutatkozás alapján szimpatikusnak találsz és úgy érzed van „közös jövőnk” akkor írj a dori.ahnbf@gmail.com címre. Alig várom, hogy megismejelek ;)

568. Tami21 (válaszként erre: 459. - Rbeatrix)
2020. júl. 10. 18:55

Szia.


Én szívesen megismernélek.

Fejér megyében lakom.

Hasonló cipőben járók.

2020. júl. 10. 00:11

Sziasztok! :)

Vivi vagyok, 24 éves és barátnőt keresek.

Gyöngyös környékén élek és Egerben dolgozom. Ingázok a munka miatt és így nem olyan egyszerű sajnos barátnőt találni.

Egyetem miatt Sopronba kerültem, ott éltem 5 évig és tavaly költöztem haza. Akikkel jó barátságba kerültem sajnos nagyon messze laknak és itt nem nagyon ismerek senkit.

Jó lenne valakivel néha beülni kvzni, dumálni vagy bármi közös elfoglaltság. Mindenre nyitott vagyok! :)

Ha te is hasonló cipőben jársz várom leveled!

Az e-mailem : vvvivika4@gmail.com

Üdv: Vivi

566. Emi000
2020. júl. 9. 13:21

Sziasztok!


Miskolc,vagy környékéről keresek barátnőt. Szeretek sétálni,kirándulni,

úszni,napozni,vásárolni,vagy kiűlni egy kellemes kávézóba,és jókat beszélgetni.

54 éves vagyok,de nagyon fiatalos,ezért a kor nem számít.

Írj bátran. :)

2020. júl. 7. 20:29

Sziasztok! Bogi vagyok, barátnőt keresek.


Szolnok megyében élek.


Ha a környékbe laksz vagy csak szeretnél beszélgetni nyugodtan írj! Vagy akár csinalhatunk közös programokat. 😁


jboglarka1226@gmail.com

2020. júl. 7. 19:13

Sziasztok!

50 éves vagyok Budapesten dolgozom gyermekeim rokonaim ide kötnek.Szolnok megyében élek.Érdekel utazás,zene,színház,múzeumok.De akár egy séta beszélgetés is.Keresem hasonló korú érdeklődésű barátnőmet.

email :admaras@citromail.hu

563. Dvoni
2020. júl. 4. 18:24

Sziasztok!


36 éves vagyok Nyíregyházán keresek barátnőt/barátnőket

Nincs sok barátnőm, akik vannak nem itt èlnek.

❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook