Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Barátnő fórum

Barátnő (beszélgetős fórum)

2009. máj. 8. 16:14
nekem nincs barátnőm és nem is kell hogy legyen...inkább fiúkkal haverkodom
2008. aug. 21. 19:51
Persze, így van. Köszi. Azóta már túltettem magam rajta. Azért köszi, hogy írtál, nagyon, hogy mondjam, megnyugtató. :)
15. Sirga
2008. aug. 4. 21:43
Szerintem légy Önmagad! Engem is utáltak általánosban. Sokáig kínlódtam, hogy rájöjjek, miért - hiába. Vagy 15 év eltelt, amikor rádöbbentem egy lehetséges okra - de akkor már mit érdekelt engem az az osztály?! Nekem akkor, 11 és 14 éves korom között volt pocsék! Tényleg mindenki utált. Az ofőm - PEDAGÓGUS, így, csupa nagybetűvel - sem értette, miért. Talán, mert szegények voltunk. Vagy, mert túlérzékeny voltam. Meg engem más érdekelt: a művészetek. Nem értettek meg, hát utáltak - ez az egyszerűbb út! Szerintem "külsős" barátokat próbálj szerezni! Iskolától függetleneket. Komoly támaszt jelenthetnek, és nem áll fenn a veszély, hogy "átállnak" a "barátnőd" oldalára!(Bocs, de azt hiszem, megérdemli az idézőjelet! Nem nevezném barátnak a leírtak alapján.) Minden jót Neked! :)
14. o.andi
2008. jún. 22. 21:27
drága kincs...vigyázz rá!!
2008. máj. 25. 21:02
Amúgy köszi mindenkinek!
12. Devergogirl (válaszként erre: 10. - 46fb572284)
2008. máj. 25. 21:02
Áhh, ő nem fog utánam szaladgálni, az tuti. Már ismerrem annyira.
2008. máj. 25. 21:01
Igen, igazad van. Már próbálkozok! :))
2008. máj. 25. 07:54
próbálj meg te is mással barátkozni,szerintem ha azt látni fogja majd ő fog téged keresni egyfolytába.de akkor meg már téged nem fog érdekelni:)
9. smudlaagi54 (válaszként erre: 8. - Devergogirl)
2008. máj. 25. 07:51
Az ilyen " barátnőért" ne bánkódj ő csak kihasznál.Fiatal vagy próbáld magad lefoglalni mással,olvasás,sport, stb.Nem vagy elkésve semmiről.
2008. máj. 24. 20:38

Kort nem szeretnék mondani, de még általánosban vagyok. Azt én is tudom, hogy fájdalmat nem szabad kimutatni, de nehéz. Próbálom, mostanában sikerül.

Megtudtam olyan dolgokat, hogy ő azért nem foglalkozik velem, mert én nem vagánykodok stb. De tudom, hogyha hirtelen elkezdenék úgy viselkedni mint "egyesek" akkor nem történne semmi, csak kiröhögnének. Na mindegy. Köszi hogy írtál.

2008. máj. 21. 12:09

Nehéz helyzet, én is jártam így ált iskoláskoromban, volt egy pár hónap mikor úgy éreztem engem mindenki utál az osztályban, aztán valahogy minden helyre jött, nincsen rá jó módszer, nem szabad fájdalmat kimutatni (még ha nehéz akkos sem). Azt tudod, hogy miért nem kedvelnek az osztálytársaid? Csak mert (nem tudom szépen megfogalmazni!!) ha valami olyan amin tudsz változtatni (és akarsz is) talán próbálni kéne. Ha látják, hogy változól, ők is változni fognak.

Lehet egy próbát megér. Tudom, hogy a korodat véded, de mégis hány éves vagy???? Az elballagás egyébként sokat segít, sőt...! Ha addig esetleg nem változik a helyzet.

Manon

2008. máj. 20. 18:45
Köszi! Csak tudod az a helyzet, hogy az osztályom "nőtt", és a hülyesége is. Szóval már is nem állnak mellettem annyian....
5. Manon (válaszként erre: 1. - Devergogirl)
2008. máj. 20. 13:32

Szia!

Ha mindenki neked adott igazat - ahogy írtad - akkor máris nem vagy egyedül. Ha nem is a többi osztálytárs a legjobb barátot, lehetnek azok. A hűtlen barátnőt hanyagold, ha ő is úgy tekint rád mint te rá akkor visszafog térni hozzád. Ha nem, akkor nem is volt igazi barátnő.

Tudom, most rossz érzés, de jobb lesz.

Fel a fejjel. Manon

2008. máj. 20. 12:59
Áh, muszály megmondani? :)) emily: köszi! Majd igyekszek, de nagyon nehéz!
3. emily (válaszként erre: 1. - Devergogirl)
2008. máj. 17. 22:40

Olvasd vissza úgy 10 év múlva, amit írtál! Olyan jót fogsz rajta nevetni!


Most viszont fel a fejjel, ne foglalkozz a barátnődel, és hidd el, hogy előbb-utóbb ő fogja keresni a társaságod!!!

2. Diorissimo (válaszként erre: 1. - Devergogirl)
2008. máj. 17. 22:36
Szia, Te hány éves vagy?
2008. máj. 17. 22:19

Az egész tavaly kezdődött. Betti (barátnőm) és én a legesleggjobb barátnők voltunk. Mivel eléggé nagy a tudásom - hadd mondjam így - mindig segítek neki dolgozatkor is. Megvédem, ha bántják. Ha lehetne osztályozni a barátságomat, 4-es vagy 5-ös lenne az biztos. Igen ám, de Betti tavaly elkezdett hanyagolni. Nem foglalkozott velem egész egyszerűen. Egy másik osztálytársammal kezdett barátkozni. DE órán viszont várta hogy segítsek neki. Nem tettem. Mi vagyok én, tanulóstárs?! Elfajult a dolog. Megtudta a tanár is, mivel mindenki az én pártomon volt és bepanaszolták őket a tanárnál. Megparancsolta hogy legyünk mindhárman barátnők. Megegyeztünk. Idén, kisebb-nagyobb megszakításokkal végig "boldogok" voltunk barátnőmmel. Ám ma megint összevesztem vele. Ilyen egy barátnő? ha rosszul vagyok otthagy? Ha bántanak röhög rajta? Hát ilyen? Nem elég hogy rosszul voltam egész tesi órán, ő mégis szúrós növényt akar a nyakamba tenni? Aztán mikor levelet írok neki, röhögve megmutatja a másik csajnak? Ilyen egy barátnő? Hát nem. Mostmár "végeztem" vele. Ne várjon tőlem segítségét. Ki mit vet, azt arat. A másik csaj rajzórán levert egy csomó papaírt maga alá. Mit hallok?

- Gyere Betti, szedd össze!

Hát csicska akar ő lenni? Miért jobb neki úgy?

Csak egy baj van: ha ő nincs, nincs senkim az osztályban!

Az összeomlás szélén állok. Ő nem törödik vele. Pedig nagyon szerettem, mint barátot. De ennek úgylátszik örökké vége.



Írjatok valamit hozzá légyszi! Mert az összeomlás végső határán táncolok akaratlanul is...

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook