Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Barátkozzunk...nem jó Budapesten egyedül 2015! fórum

Barátkozzunk...nem jó Budapesten egyedül 2015! (beszélgetős fórum)


7. MILKA7 (válaszként erre: 6. - Eni991)
2015. jan. 26. 10:44

Lehet azt is, hogy ti nyittok.

Nálunk is volt szomszéd, aki becsöngetett hozzánk, hogy bemutatkozott ő fog itt lakni stb...

De a programokra biztos, hogy olyan emberek mennek, akik valószínű nyitottak és szóba lehet velük elegyedni.

6. Eni991 (válaszként erre: 5. - MILKA7)
2015. jan. 25. 10:17
Igen van lehetőség, főleg akkor ha az emberek nyitnak is, de itt nem ez mutatkozik meg. Szomszédokról annyit hogy itt jönnek-mennek a az utcán de szinte senki sem köszön a másiknak, mert itt az luxusnak számít. ( Kint nyírom a füvet és köszönök a szomszédnak vagy az utcán sétáló embernek, de csak egy csodálkozó tekintet a válasz.... :/ Nagy ritka hogy vissza is köszönnek, tisztelet a kivételnek!
2015. jan. 21. 13:18

8 éve lakom egy Pest megyei kis településen.

Először a szomszédokkal kezdtük a barátkozást.

Azóta már át is járunk egymáshoz hogy gyertek, mert 1 éve, 2 éve, stb. lakunk itt.

Aztán eljárkáltunk a művelődési házban tartott programokra, vásároltunk és szóbaelegyedtünk a helyi kisközértbe járókkal. Vagy a postán, gyógyszertárban, könyvtárban...

Minden faluprogramon részt vettünk, előfordult, hogy még a helyi újság fotojára is felkerültünk. 8 év után is "gyüttment" vagyok, de rengeteg embert megismertünk és nagyon sok barátra szert tettünk.

Annyi lehetőség van szerintem...

4. ca43169457 (válaszként erre: 2. - Eni991)
2015. jan. 19. 10:07
Szia! Az én éveim száma is. Nem vagyunk egy korosztály sajnos... :-(
2015. jan. 18. 19:12
Én szeretnék, de az éveim száma (még) pont az inverze a tiédnek. És itt élek Borsod közepén.
2015. jan. 18. 16:31

:(


Senki nem akar barátkozni? :O

Mondjuk nem erre számítottam.

24 éves vagyok, szeretek sétálni, jókat nevetni, mozizni, színházba járni, csajos napokat tartani.... írjatok bátran. :)


mail címem pedig: brinmetal.eniko@gmail.com

2015. jan. 18. 16:10

Barátkozzunk Budapest illetve Pest megyéből.

Mi a párommal Ecseren élünk, de itt nem igazán ismerünk senkit, ezért szeretnénk nyitni új emberek felé. Jó lenne közös programokat szervezni,kimozdulni együtt,de ha olyan kedvünk van akkor főzhetünk is egy jót. :)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook