Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Barátkozás fórum

Barátkozás (beszélgetős fórum)


2007. nov. 2. 17:40

jóreggelt :)


én is gondoltam már erre, mert ugye egyedül fogyózni sehogysem kellemes, és az ember "saját" társaságában ritkán adódik, hogy valaki szintén fogyózna.

én nem annyira csak fogyni, inkább életmódot váltani szeretnék, beleértve ebbe valami nem megterhelő sportot, de valami rendszeres mozgást, nekem ez hiányzik leginkább.

de én is szívesen csatlakoznék, tetszik az ötlet. :)

2007. nov. 2. 16:49
Szeretek barátkozni, szeretem az embereket. Nehezen viselem, ha valakinek nem vagyok szimpatikus. Én jóhiszemüen ugy gondolom, ha én mindenkit kedvelek, talán a másik is ugyanigy érez.
4. Melinda73 (válaszként erre: 1. - Ágica20)
2007. aug. 22. 15:46
Szóval részemről a fáklyás menet.
3. Melinda73 (válaszként erre: 1. - Ágica20)
2007. aug. 22. 15:42
Szia! Én folyamatosan fogyózom már egy éve. Azóta van rá szükségem. De valahogy nem igazán megy. Jó ötlet sztem is, bár az igazi barátaid elfogadnak olyannak amilyen vagy. Max nem értik miért jelent problémát a fogyás.
2007. aug. 16. 23:28
Halihó!!! Fogyizók alszotok??????
2007. aug. 16. 13:58
Sziasztok! Keresek fogy zó barátokat, hogy néha-néha össze ülhessünk, beszélgessünk a fogyiról vagy épp minden másról. Aki benne lenne ilyenben, írjon. Sajna nekem nincs fogyózó barátnőim, így jó lenne, ha összejöhetne egy ilyen kis csapat sztem :)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook