Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Barátcserje kapszulát bevonták? Hol lehet kapni? fórum

Barátcserje kapszulát bevonták? Hol lehet kapni? (beszélgetős fórum)


2012. febr. 21. 16:38

PreMens néven kapható a patikában..OGYI engedéllyel,és akár egészségkártyára is!!

Inkább,mint a "sufniban"összeállított.

2012. febr. 14. 23:59

sziasztok

én tegnap vettem Zafírt a Lehel téri csarnokban, alsó szint, a liftnél. volt még jópár dobozzal, 2990 Ft volt. úgyhogy lehet kapni újra...

28. janeo
2011. ápr. 12. 14:58

sziasztok, én azért láttam ég egy két helyet a neten ahol lehet zafír barátcserjét rendelni, volt már vki aki rendelt mostanában? nemtudom mennyire aktuális ezek a honlapok. ...

a bioboltos hölgy is mondta a házibarátban nincs semmi, elég szégyen, viszont ajánlott vmi lilarózsa kapszulát, de nemtudom jól halottam e a nevét a telefonban a héten veszek és kiderül mien.

de ha vki még tud zafírt vhonan jó lenne! köszi!

2011. febr. 13. 13:40

Sziasztok!


Én Házi barátot szedtem januárban. Miután megvettem írtátok, hogy nincs benne barátcserje, de úgy gondoltam, hogy nem árthat. Nem tudom, hogy mennyit segített (rövidebb nem lett a ciklusom), de pénteken pozitívat teszteltem (valószinű egy 24. napi pé-t kaptunk el)

2011. febr. 10. 09:43

Valaki szed/szedett itt Vitex Fruit 400mg-os Barátcserje kapszulát?(Healthy America )

Tapasztalatok?Hol lehet beszerezni?

25. Annnnnn (válaszként erre: 24. - Tucsike)
2011. febr. 6. 18:52
Mekkora szemétség!
2011. febr. 4. 11:27
sziasztok, ma azt a tájékoztatást kaptam, hogy a barátcserje kapszula a jövőben nem elsz kapható, mivel egy EU-s szabály szerint próbálják kiküszöbölni azt, hogy az emberek gyógynövénykészítményekkel "kúrálják" magukat. Ezért levetették ezt a készítmény a bioboltok polcairól. Mekkora hülyeség!!!
2011. jan. 20. 09:04

Én az Agnucastont kezdtem el szedni,az is barátcserje,de igaz,h nincs benne annyi hatóanyag,mint a Zafírban.

Szerintem beszedheted azt a port is,amit megvettél,én úgy tudom,h az erősíti a női szerveket,ártani szerintem nem fogsz vele,de így a teákat hagyd el!

Ja és a babatervezok pont otthona pont net -en szerintem tudsz rendelni,igaz Németből jön és nem Zafír,de nézd meg!:-)

22. Annnnnn (válaszként erre: 21. - Mandulacska2)
2011. jan. 18. 19:32

Több gyógyszertárat is megkérdeztem itt Pesten. DE sajnos egyik sem tudta beszerezni. Ennyit mondtak, hogy "nincs a nagykerben.":-(

De egyik ismim szerzett nekem egy dobozzal egy bioboltból , és így holnaptól már elkezdem szedni. :-))))

21. mandulacska2 (válaszként erre: 20. - Annnnnn)
2011. jan. 18. 16:20
És mit mondott miért nem? Akkor most mit lehet csinálni? Mert van még a PreMens, de abba nem tudom, mennyi barátcserje van, ill. hogy elegendő e.
2011. jan. 18. 08:51
Sajnos, nem kaptam, hiába ígérték be a gyószertáros!:-((((
19. Annnnnn (válaszként erre: 16. - Mandulacska2)
2011. jan. 17. 16:04
Én ma érdeklődtem meg 2 gyógyszertárban is. Mind a két helyen azt mondták, hogy betudják szerezni! Így ha minden ok, akkor holnapra meg is kapom. 60 szem, és 3200Ft lesz.
18. Bea0124 (válaszként erre: 17. - Mandulacska2)
2011. jan. 17. 11:48

Szia nekem ciklus beállításra kellett,mert volt egy missed.ab-m és utána össze vissza volt meg!

És segített hogy legalább legyen és be is állította igaz 42napra,de nem baj mert már 14hetes terhes vagyok!

A harmadik hónap kezdtem el szedni mire pozitívat teszteltem!

17. mandulacska2 (válaszként erre: 14. - Bea0124)
2011. jan. 16. 19:28
Én is megpróbálom majd ezt, remélem, ugyanolyan hatékony, mint a kapszula. Te mire használtad? Pco, vagy premenstruális problémák, vagy menstruáció beállítása? Nekem az lenne a fontos, hogy pontosan mindig kb. 28-29 nap legyen a ciklus, ill. hogy legyen peteérésem. Nem tudom, van e, de PCO-s vagyok, és annál ez gyakori.
16. mandulacska2 (válaszként erre: 15. - Annnnnn)
2011. jan. 16. 19:26
Nekem gyógynövény boltban mondták, hogy 2 hete bevonták.
2011. jan. 16. 17:18
nem lehet kapni a barátcserje kapszulát????
2011. jan. 16. 17:09
Nekem a PreMens segített!
2011. jan. 13. 19:25
?
12. mandulacska2 (válaszként erre: 10. - 4327a8e017)
2011. jan. 13. 19:25
november végén vagy dec. elején még volt. Pont egy hónapig szedtem, kb. múlt héten fogyott el.
11. mandulacska2 (válaszként erre: 9. - Rinike)
2011. jan. 13. 19:24
Én is néztem, de latinul van a dobozon. Boltba én nem tudtam megnézni , hogy most az magyarul mit jelent. Itthon kerestem rá a neten.
2011. jan. 13. 19:23
én úgy tudom, h már rég bevonták. amúgy az ismerőseim pont a menstruáció lerövidítésére szedik... (és külföldről veszik a gyógynövényt)
2011. jan. 13. 19:22
Szerencsére én előre megnéztem a Házibarát összetételét, és nem vettem meg. Én csak a palástfüvet iszom a ciklus második felében, és ma kezdtem a barátcserjét a Premens formájában.
8. mandulacska2 (válaszként erre: 5. - Rinike)
2011. jan. 13. 19:21
Erre én is gondoltam, csak azt olvastam, hogy mennyiségre kevesebb benne a barátcserje. De megpróbálom. Csak most nem tudom, beszedjem e ezeket a kapszulákat. Végülis tea formában ittam a cickát, palástfűt, citromfűt, de a palástfűt és a cickafarkot felváltva kell. Úgyhogy nagy kalap szar.
7. rinike (válaszként erre: 3. - Mandulacska2)
2011. jan. 13. 19:20
A gyakorikerdesek.hu-n valaki azt írta, hogy azért vonták be, mert nem rendelkezett a szükséges engedélyekkel, és nem volt meg megfelelően az összetétele. Bízzunk benne, hogy csak az engedélyeztetési eljárás idejére vonták be.
6. mandulacska2 (válaszként erre: 4. - 0d717b184a)
2011. jan. 13. 19:19
Én is ott próbáltam ma, és ezt a Házibarátot adta. Amibe nincs barátcserje. Ő is azt mondta, hogy visszavonták, és most ez van helyette. Ugyanúgy Zafír márkaként megy. De a lényeg nincs benne.
2011. jan. 13. 19:18

Képzeld éppen ma mentem át ezen. Premens nevű

gyógyhatású készítmény gyógyszertárban kapható és barátcserjéből van. A gyógyszerész nem arra fogja ajánlani, amire nekünk kell, de attól még barátcserjéből van. Én megvettem.

2011. jan. 13. 19:18

én herba boltba szoktam venni

eddig mindig volt

2011. jan. 13. 19:18
Hát ez az, pedig sokan mondták, hogy milyen jó, és én ebben bíztam, mert babát szeretnénk. PCO-s a petefészkem, és ez elvileg nehezíti a teherbeesést. Nem értem, ami jó, azt miért vonják be?
2011. jan. 13. 19:16

zafír barátcserje kapszula rendelése


írd be a googleba

az első 5 találatot nyitottam meg és vagy azt írja, hogy a termék nem rendelhető, vagy hogy nincs ilyen termék

2011. jan. 13. 19:10
Sziasztok. Én az ügyben érdeklődnék, hogy kb 1 hónapja szedtem a barátcserjét. Most szerettem volna venni megint, mert elfogyott. Viszont a gyógynövényboltba azt mondták, hogy bevonták, és már csak gyógyszertárban lehet kapni. De a gyógyszertárosok azt mondták, nekik ilyen nincs. Utána átmentem másik gyógynövényboltba, ott egy másikat adtak, ami elvileg helyette van: Házibarát porkapszula. Meg is vettem, itthon megnéztem a tájékoztatóját, és barátcserje abszolút nincs benne. Helyette: cickafark, palástfű, pásztorfű, citromfű és pásztorfű. Most én baromira be vagyok rágva, mert pont az nincs benne, ami kellene. A másik, hogy én úgy tudom, hogy a cickafarkfüvet és palástfüvet felváltva kell inni. Ciklus első felében cicka, majd palást. Ti tudtok elről valamit, hogy most mit lehet tenni? Több mint 3000 Ft-t kidobtam, és még azt se tudom, hogy mennyire hatékony.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook