Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Barátainkat keressük fórum

Barátainkat keressük (beszélgetős fórum)


29. eduso1
2011. jan. 12. 20:38
Én általában ha olyan az idő akkor megyünk:játszóházba,Cini-minire-készségfejlesztőre!!Itthon meg bármivel ha unatkozik akkor olvasok mesét vagy odarakom mikor főzők és mesélem,hogy mit csinálok!!Bármi kis apróság felkelti az érdeklődését!!Zsombor is Nagyon-nagyon aktiv:-)))
28. eduso1 (válaszként erre: 27. - Drazsex)
2011. jan. 12. 20:35

Szia!!


Szívesen találkozom veletek,mellettünk van egy szupi játszótér,tavasztól már a fiadnak is jó lesz!!!

27. Drazsex (válaszként erre: 2. - Eduso1)
2011. jan. 12. 09:56
Ott laknak a bátyámék is,van két kislányuk.Ritkán de szoktunk hozzájuk menni,majd ha arra járunk akár össze is futhatnánk :-)
2011. jan. 12. 09:50

Sziasztok,

nagyon örülök hogy válaszoltatok,azt hittem hogy be sem idul ez a fórum!Sajnos nem minden nap tudok a gép elé ülni mert a kisfiam 120% odafigyelést igényel,de igyekszem most már ápolni ezeket a "kapcsolatokat" :-)Próbáltam már utánazézni baba-mama és hasonló kluboknak de a távolsága miatt bkv-közlekedést igényel ami nem is lenne baj,de nagyon nagy és nehéz kocsink van amit nem tudok felemelni a buszra vagy villamosra(nem alacsony padlós a busz ami odavinne minket)valamint a játszótér még korai a Leventének.Majd tavasszal jobb lesz a helyzet amikor már többet lehet sétálni akkor már gyalog is el lehet menni.Egyébként köszi a tippet. Ti mivel és hogyan foglaljátok el a gyerekeket amikor a rossz idő miatt a lakásba vagytok zárva?

25. eduso1 (válaszként erre: 24. - Kis Cidri)
2011. jan. 11. 17:09
Kinőhetik a "betegséget"!Mit mondanak az orvosok!Szeretnétek még Babát?Dolgozol??
24. Kis Cidri (válaszként erre: 21. - Eduso1)
2011. jan. 11. 15:56

Bele sem akarok gondolni mit érezhettél akkor.

Nekem az a szerencsém, hogy jó orvosokat sikerült találnom a gyerekeim mellé, így az állandó kezelések mellett kevés a problémánk.

2011. jan. 11. 10:21

Kedves Eduso!

Kicsi gyermeknek még nagy szüksége van az alvásra főleg a fejlődés szempontjából és jó, ha tud pihenni addig is tudsz otthon nyugodtan ténykedni.

Kívánok neked és a többieknek mindenjót és vigyázzatok ez a vírus. v. a járvány olyan gyorsan elterjedt, hogy ilyenkor a gyerekrendelők tele vannak beteg gyermekekkel. Teljes gyógyulást kíván

sok szeretettel: Ágnes

22. eduso1
2011. jan. 10. 20:02
JÓ ÉJT!!Köszi a csevegést!!
21. eduso1
2011. jan. 10. 20:01
5 hónapos korában 2 napig lázas volt,de semmi baja!!Vettek vizeletet,mikor meg lett az erdmény akkor rögtön be kellett vinni kórházba mert olyan rossz lett!!Ott vért vettek,vizeletet!!Éjszakára kiderült,hogy minden eredménye tökéletes!!Doktornőnk azt mondta,hogy szerinte elcserélték az eredményünket a laborban!!Gondolhatod mit éltünk át!!
2011. jan. 10. 19:59

Mennem kell!!

Máskor folytatjuk,

Jó éjszakát!

19. eduso1
2011. jan. 10. 19:59
Az,hogy a szegcsontjánál ahogy behorpadt úgy ingerelte a gyomorszáját!!
2011. jan. 10. 19:57
A megfázás okozta a hányást is?
17. eduso1
2011. jan. 10. 19:54
Akkor tudod,hogy miről beszélek!Remélem most volt először és utoljára!
16. eduso1
2011. jan. 10. 19:53
Reggel felkelt,jól volt!!Reggeliztünk,játszottunk majd elkezdet hányni,behorpadt a szegcsontjánál!!Alig kapott levegőt!!3 nap múlva kezdet felszakadni a torkában a slejm!!
15. Kis Cidri (válaszként erre: 13. - Eduso1)
2011. jan. 10. 19:49
A nagyobbik fiam asztmás, és a kicsinek is komoly esélye van sajnos. Mitől okozta nálatok a rohamot?
14. eduso1
2011. jan. 10. 19:48
Nagyon megijedtem!Hányt és hányt!!
13. eduso1 (válaszként erre: 12. - Kis Cidri)
2011. jan. 10. 19:47
Hát hála istennek nem ilyen jellegű!!Asztmatikus rohamot kapott a múltkor!!Úgy volt hogy kórházba kell vinni,de a doktornő hozott spray-t és velünk volt vagy 2 órán keresztül!!
2011. jan. 10. 19:41
Nálatok is vannak hasonló problémák?
2011. jan. 10. 19:40
Csak akkor főzök kétfélét, ha másképp nem lehet megoldani. Pl ma lencselevest készítettem muffinnal.
10. eduso1
2011. jan. 10. 19:39
2 féle képen főzöl?Vagy megpróbálsz olyat csinálni amit mindenki megeszik?Vissza mentél már dolgozni??
2011. jan. 10. 19:35

Három hónapos volt amikor még csak én kezdtem a tej, tojás, szója mentes diétát, mert véres volt a széklete. Neki még nem vezettük be az étrendjébe a tejet és a tojást.

Nagyon kell figyelni az étkezésre, és mindennek el kell olvasni az összetételét. Meg kellett tanulnom ezek nélkül sütni-főzni.

2011. jan. 10. 19:31
Mikor derült ez ki-hogy ételérzékeny??Miket ehet??Mit kell máshogy csinálni a hétköznapokban?
7. Kis Cidri (válaszként erre: 5. - Eduso1)
2011. jan. 10. 19:26

A Nagyfiam másodikos, a másik Nagyfiam ovis, de most kicsit szüneteltetjük, mert ő ételérzékeny és nagyon allergiás, ezért sokat beteg.

Szívesen segítek, ha tudok.

6. eduso1 (válaszként erre: 3. - Anyuci91)
2011. jan. 10. 19:22

Szia!!


Köszönöm,tudom,de a fiam még 2x alszik egy nap és ezek mindig abban az időben vannak!!Most próbálunk átállni a napi 1x-i alvásra!!

5. eduso1 (válaszként erre: 4. - Kis Cidri)
2011. jan. 10. 19:20

Köszi,szívesen fogadom Beszélgető partnerem:-)))

Gyermekeid,iskolába és óvodába járnak???Tanácsokat biztos fogok kérni,ha lehet:gyerekneveléssel kapcsolatban!!

2011. jan. 10. 18:51

Szia

Nekem két kisfiam van az egyik 3 a másik 8 éves és nagyon messze lakunk tőletek, de ha szeretnél beszélgethetünk itt.

2011. jan. 10. 18:40

Kedves kismamák!

Vannak ilyen tanfolyamok, programok feltéve, ha van valahol a közeletekben művelődési ház és számos programot, elfoglaltságot kínálnak ott biztosan találnátok olyan anyukát, aki szintén barátkozna szívesen ott adódik ilyen lehetőség. Tudnátok beszélgetni egymással. Üdv.Ágnes

2011. jan. 10. 18:29

Szia!!


18hónapos a kisfiam!XVIII kerben lakunk,tudom nincs túl közel!!Nálunk is ez történt ahogy megszültem lemaradoztak a barátok!!Szívesen beszélgetek veled!

2011. jan. 10. 16:23

Szasztok,


Én és 8 hónapos kisfiam keressük barátainkat.A III.kerületben lakunk.Sajnos úgy alakult hogy a párkapcsolatnak,költözésnek köszönhetően elmaradoztak a barátok valamint kisfiam születése óta én is elhanyagoltam őket.Szóval ha te is hasonló cipőben jársz vagy csak dumálni szeretnél valakivel írj.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook