Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Barát vagy szerelem? fórum

Barát vagy szerelem? (beszélgetős fórum)


2008. dec. 23. 00:20
SEGITSEG!! ossze vagyok zavarodva! nem tudom mit tegyek! elbatortalanodtam! van egy srac akit egy fel eve ismerek. az elejen tobbet vart tolem mint baratsagot. nem beszeltunk konkretan a dologrol (csak celozgattunk) de a tudtara adtam hogy nem lehet semmi koztunk. viszont nem tartottuk a tavolsagot. sot! nagyon kozeli baratsag alakult ki koztunk. legalabbis a reszemrol biztos. kozel engedtem magamhoz. mindenrol nyiltan felszabadultan tudtam beszelni vele. surun jartunk el szorakozni egyutt. annyira hogy mar a kozos ismeroseink mind azt hittek talan egyutt vagyunk! habar semmi nem tortent soha koztunk. a srac azota nem hozta fel a temat hogy esetleg meg tervei volnanak velem. viszont erzem rajta. . . nem tudom mit tegyek. tegnap talalkoztunk. ugy ereztem beszelnunk kell. elterelte a szot. azonnal temat valtott! en nem vonzodom hozza. viszont fontos nekem. nehany honapja szingli vagyok. de mostanaban egyre gyakrabban tortenik meg velem hogy megakad a szemem egy-ket jokepu pasin es talan meguntam az egyedulletet. viszont tartok attol hogy elveszitek egy jo baratot. ezt a sracot. nagyon osszeszoktunk. es nem tudom hogy reagalna ha meglatna egy masik pasival. meg baratok volnank? nem szeretnem elvesziteni! mihez kezdjek? beszeljek vele? mit mondjak neki? tudniillik a baratai szerint kihasznalom. es arulonak tekintenenek ha valakivel osszeszurnem most a levet. kihasznalas az hogy szuksegem van ra? no es ferfi miert nem lehetnek baratok? hibat kovettem el azzal hogy magam mellett tartottam? segitsetek!
2008. dec. 23. 00:13

Hello.


Van egy lany joban vagyok vele elehet beszelgetni vele(regebben volt ez).Vagyis mikor vele beszeltem nem volt az a felelem erzes mikor mas lannyal beszeltem.Mellesleg nagyon bejott.

Mostanaban nem beszeltem vele szinte egyszersem es koszonni hat ritkan talalkozunk.De ha megint eljutnek arra a szintre h beszelgetnek vele hogyan tegyem?es tovabb hogy legyen?Fiukkal sosem latom es nem akarok leegni vagy iesmi.Mas lanynal meg ezt sosem ereztem mellette nyugodt vagyok orom ra nezni azt, hogy hogyan mosolyog az elmondhatatlan.

7. bc445a8c77 (válaszként erre: 2. - Katácskák)
2008. okt. 13. 22:16
Bizonyos helyzetben igen,de már a többiek le beszéltek róla:-)))
2008. okt. 13. 22:13
Köszi csajszik!!!Igazatok van!
2008. okt. 13. 21:10
Egyetértek. Szerintem se mondd el, azzal lehet hogy a barátságotoknak is vége lenne, mert nem tudna utána ugyanúgy nézni rád.
2008. okt. 13. 20:59

Kiszemelnék egy másik srácot....ezzel a sráccal meg maradnánk jó haverok.

Ha a srác is akarna valamit,az már biztos kiderült volna...

3. csacsa (válaszként erre: 1. - Bc445a8c77)
2008. okt. 13. 20:57
Ha nem veszi a lapot akkor tenyleg csak baratnak tart, igy nemhiszem hogy szerelem lehet belole.
2. katácskák (válaszként erre: 1. - Bc445a8c77)
2008. okt. 13. 20:56
Meg mernéd mondani Neki?
2008. okt. 13. 20:53
Ti mit csinálnátok,ha a kiszemelt srác nem veszi észre,hogy tettszik neked?Ha nem veszi a lapot,és ráadásul jó haverok vagytok.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook