Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Bárányhimlő szoptatott babánál tényleg enyhébb lefolyású? Kislányom 9 hós tejcsis, bátyus hozta az oviból, 2 hetes csúszással jött ki! fórum

Bárányhimlő szoptatott babánál tényleg enyhébb lefolyású? Kislányom 9 hós tejcsis, bátyus hozta az oviból, 2 hetes csúszással jött ki! (tudásbázis kérdés)


8. Ezti
2012. jún. 28. 06:37
Köszönöm
7. evamaria0803 (válaszként erre: 4. - Ezti)
2012. jún. 27. 13:15
a lefolyása alatt nem szopizott, mert az óvodában kapta el!
2012. jún. 27. 11:47

Szia.nÁLUNK PONT UGYANÍGY VOLT 3 ÉVE:A NŐVÉR HOZTA HAZA,AKINEK NEM VOLT DURVA,DE A PICI 3 HÓS VOLT AKKOR SZOPIZOTT Ő IS,NA AZ MÁR NÁLUNK NAGYON DURVA VOLT.sZEGÉNYT ELEPTÉK A PÖTTYÖK,A TÖRZSÉN ÉS A KIS FEJÉN VOLT A LEGTÖBB...VETTEM RÁ AKKOR VALAMILYEN HABOT A PATIKÁBAN KAPHATÓ.eZZEL KENEGETTEM,JÓ 3 HÉT VOLT MIRE AZ UTOLSÓ ELMÚLT.A DOKI KORHÁZBA AKART UTALNI MERT MÉG PICI A BABÁM,DE ÉN NEM MENTEM.ÍGY SZINTE MINDEN NAP JÖTT HOZZÁNK A DOKIM ELLENŐRIZNI.AMUGY AKKOR VOLT PONT H1N1 IS ,UGYHOGY EZÉRT SEM MENTEM VOLNA KÓRHÁZBA.

rEMÉLEM TI IS MEGUSSZÁTOK.

5. pepitaofélia (válaszként erre: 1. - Ezti)
2012. jún. 27. 11:14
Amúgy a alappangási idő pont annyi.
4. Ezti (válaszként erre: 3. - Evamaria0803)
2012. jún. 27. 11:09
De a bárányhimlő lefolyása közben is szopizott? Mert az a mérvadó! Nekem most is szopizik!
3. evamaria0803 (válaszként erre: 1. - Ezti)
2012. jún. 27. 11:03
Sajnos az unokámnál ezt nem tapasztaltuk. Több mint egy évig szopott, mégis iszonyatosan sok és nagy kiütése volt. Hónapok múlva is tele a nyomával az egész teste. Három gyermekem van (már nagyok), de ennyi pöttyöt egyiken sem láttam, pedig az enyémek nem szoptak, sajnos.
2012. jún. 27. 11:01
Mivel ha Te kiálltad, van ellenanyagod, ami átmegy a tejcsibe, enyhébb kellene legyen. De elmondhatom azt is, hogy a fertőző betegségek nemigen hallgatnak a papírformára, a könyvekre. Én 12 évesen kaptam el, borzasztó volt. A fiam másfél évesen, és nem viselte meg.
1. Ezti
2012. jún. 27. 10:58
Bárányhimlő szoptatott babánál tényleg enyhébb lefolyású? Kislányom 9 hós tejcsis, bátyus hozta az oviból, 2 hetes csúszással jött ki!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook