Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Baptista keresztelőre milyen ajándékot illik vinni? fórum

Baptista keresztelőre milyen ajándékot illik vinni? (tudásbázis kérdés)


2012. szept. 2. 11:00
Szia! Szerintem nem kell a vallásra,vagy bőrszínre nézve ajándékot választani.Ugyan úgy adhatsz szerintem bármit,ami egy gyermeknek emlék lehet. Múltkor láttam pl egy szép bekeretezett üvegképet,bele volt gravírozva a kicsi arcmása és a keresztelő dátuma. A neten rendelve már nem kell horror összegeket kifizetni egy ilyenért. Ha mégis inkább a vallásosság irányába mennél: Vannak szép,díszített gyertyák is,direkt keresztelőre ajándéknak.Különböző színekben,mintákkal és általában belevésik amit kérsz(név,dátum,jó kívánság,bármi). Ezek is szépek,ráadásul ez is örök emlék marad
8. a14deb9047 (válaszként erre: 6. - Sirga)
2012. aug. 31. 16:26
Anyukám elfelejtette elhozni :)
2012. aug. 31. 16:25
Hány éves a gyermek??
6. Sirga (válaszként erre: 5. - A14deb9047)
2012. aug. 31. 16:21
Ez jó! Betartottad? :)
2012. aug. 31. 16:16

Szentírás?

Én díszdobozban monogramozott kés-villa-kanál garnitúrát kaptam azzal a megjegyzéssel, hogy az esküvőmön ehetek vele először.

4. 2104cc91e8 (válaszként erre: 2. - Prebotka)
2012. aug. 31. 16:14
Google-on nem kerestél rá erre??
2012. aug. 31. 16:13

Hát ez nagyon érdekes kérdés. Itt segíteni én nem tudok, mert biztosan a származás helye, az otthoni szokások is számítanak.

De biztosan tudod, ki a keresztelő lelkész, szerintem őt kérdeztd meg, mi a szokás, vagy ő mit tartana megfelelőnek, hiszen nyilván ismeri a párt.


Ismeretlenül is jó egészséget kívánok a babájuknak és neki kis! Érdekes életútjuk lehet.

2012. aug. 31. 15:52
Sziasztok, elore is koszonom a hozzaszolasokat! Angliaban elek es az egyik ismerosom meghivott a kislanya keresztelojere. Ok Eritreia-bol jottek, feketek, de a baptista vallast gyakoroljak!Akik ismerik ezt a vallast kerem segitsenek!
2012. aug. 31. 15:50
Baptista keresztelore milyen ajandekot illik vinni?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook