Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Bántalmazó kapcsolat fórum

Bántalmazó kapcsolat (beszélgetős fórum)


1 2
44. Channa* (válaszként erre: 43. - Heniii2)
2020. dec. 16. 22:58
Azt amit itt árult?
2020. dec. 16. 22:40

Ő egy kamus p.csa!

vasaroltam tole online, lehuzott 12.000ft-tal.

2020. okt. 14. 20:02
Legalább reggel irt volna mikor benézett, tudnánk róla,bár én már nem is tudom mit higgyek, annyi furaság volt már itt mostanában.
41. df1e1c376c (válaszként erre: 35. - Channa*)
2020. okt. 14. 19:54
És azóta is nagy a csend.
2020. okt. 14. 16:53
Vannak olyanok akik kérik magukra az ostort.
39. Piroska52 (válaszként erre: 38. - Bless the child)
2020. okt. 14. 12:48
Mindig belefutunk egy ilyenbe, próbálunk segiteni, aztán kitudja mi a cél ezzel, eltünt,
38. Bless the child (válaszként erre: 35. - Channa*)
2020. okt. 14. 10:50
Vannak itt fura dolgok, még nem szoktál hozzá?
37. Valakivagyok1984 (válaszként erre: 35. - Channa*)
2020. okt. 14. 09:18
Hú ez érdekes..
36. Valakivagyok1984 (válaszként erre: 17. - Fewin)
2020. okt. 14. 09:17

Ezt én nem értem.Ha például valaki menekülne,mert lelkileg bántalmazzák és nincs hova mert nincs albérletre se pénze,akkor majd ők adnak?Mert szerintem egy kis beszélgetésen ez nem segítene.

Ez csak egy példa volt most.

2020. okt. 13. 21:57

Kíváncsi lennék a fórumindítóra, hogy mit csinál, mert az indító hozzászólása után ezt a 2 hozzászólást írta még:


Profertil-es tapasztalatokra lennék kíváncsi

ma 06:58

Nálunk is maradt meg, privátban írhattok, vagy eviredei79@gmail.com


Lombikprogram 40 felett - nekünk is sikerülni fog!

ma 06:54

Sziasztok, Closti érdekelne valakit?


Húú, ezt vajon miért?

34. Guruljka (válaszként erre: 26. - Secret8)
2020. okt. 13. 20:17
Szerintem a munkahelyén kellene szólnia, hogy a fizetését kp-ben kéri,és elpucolni.
33. df1e1c376c (válaszként erre: 31. - Epresturmix)
2020. okt. 13. 17:01

Mit tudom én. Ennyi jár. Talán a másik ország miatt. Korban nincs sok köztünk. Márciusban meg az előző evit használtam, azota meg még egy napot sem használtam el. Kértem októberre, novemberre, januárra, márciusra, de ideiglenes GM-unk volt, és a végleges, aki egy hete kezdett, vagy még az előző mindent mindenkinek elutasított.

Az októberit először láttam a beoson, de nem volt visszaigazolás. Örültem, mint majom a farkanak,mert a tobbedik hete közel 70 órát töltöttem a melóban, aztán délutánra csirubu-csiriba, új beosztás készült, és a kerelmem elutasítva.

Amúgy az volt a kérés, amennyi szabott csak tudunk, de legalább 60-70 %-ot vegyünk ki idén, de decemberre senki nem kap. Most 3 hétre előre megvan a beosztás, szóval csak utána tudunk bármit kivenni, de egyszerre nem mehet mindenki, szóval ez így kivitelezhetetlen.

32. df1e1c376c (válaszként erre: 28. - Amaunet)
2020. okt. 13. 16:48

Nekem a főnököm tudott segíteni, mert a zaklato ex-aposom bejarkalt a munkahelyekre, azzal fenyegetve, hogy kirugat. Meghallgatta a hülyeségét, engem megnyugtatott, hogy nem leszek én kirúgva azért mert ez a vén fax bolond. És mikor visszatért megint az az elmeroggyant, megkérte, hogy távozzon, és többé ne jöjjön ebbe az üzletbe.

A kisfonokom volt, hogy hazavitt, mikor ez a barom követett folyton az utcán. Volt hogy munkaidő után várták velem a rendőrséget.

És mikor az ezen összevert, azonnal kaptam szabit (mondjuk fél kézzel nem is tudtam volna egy darabig dolgozni), és maradhattak volna tovább távol, ha szükségem lett volna rá.

Nagyon mellém álltak, és segítettek, felajánlották többen, hogy segítenek a koltozesben, ha kell.


Nem az ő dolguk, de jó esetben embersegesek, és szerintem nem lehetetlen, hogy pl némi rendkívüli szabadsággal, ha mással nem segítenek, hiszen tudják, hogy bajban van.

31. Epresturmix (válaszként erre: 29. - Df1e1c376c)
2020. okt. 13. 16:43

Hogyan csináltad? Nekem az éves szabim minden cullang nélkül a korom miatt (35) 23 nap.

Időkeretben vagy?

30. birebora (válaszként erre: 28. - Amaunet)
2020. okt. 13. 16:39
:D
29. df1e1c376c (válaszként erre: 19. - Epresturmix)
2020. okt. 13. 16:33

Nekem 28 (és fél :D) napom van még március végéig :P

Nem tudom, kinek merre hány méter hogyan maradt.

Nekünk a szerzodesunkben 2 hét a limit van, afelett a GM mérlegelési, hogy egyben kiadja, 2,5 hét simán szokott lenni bárkinek.

Meg ha fizetetlen is, meg mindig jobb, mintha csak egy szevasz tavasszal, másnap nem megy be. Akkor tuti kirúgják.

28. Amaunet (válaszként erre: 1. - Evilee)
2020. okt. 13. 16:32

párod? nem inkább a gazdád? Hogy jutottál el eddig?


A főnököd mit tudna segíteni? Egy munkahely nem a magánéleti problémák megoldására vállalkozik.


Legközelebb, ha felveszed a fizetésed vonatjegyet vegyél!

27. birebora (válaszként erre: 26. - Secret8)
2020. okt. 13. 16:14
Így!
2020. okt. 13. 14:45

Ha 0 Ft van a számládon, valakitől kölcsön kell kérned annyit, hogy hazajuss. Ha van lehetőséged, vegyél egy feltöltős butatelefont, pár ezerért lehet kapni. A mostanit kapcsold ki. A munkahelyeden nincs vezetékes telefon? Onnan hívd a szüleidet. Pakold össze a legszükségesebbeket, és ne munka után, hanem ahelyett indulj el. Időt nyersz vele aznapra.

A FB-ról egyszerűen töröld magad egy időre, akkor lesheti, hogy kinek írsz. Majd később létrehozol egy új profilt, és őt azonnal letiltod.

Most azzal törődj, hogy menekülj, lehetőleg még az ehavi fizetésed napja előtt, hogy az megmaradjon.

25. semleges (válaszként erre: 13. - Syria)
2020. okt. 13. 14:17
Számomra is rejtély!
24. semleges (válaszként erre: 1. - Evilee)
2020. okt. 13. 14:15

Ne haragudj, ilyen van?!

Munka után ne haza menj hozzá, hanem ülj fel a vonatra, buszra és menj a szüleidhez.

23. Mézes-Krémes (válaszként erre: 19. - Epresturmix)
2020. okt. 13. 14:14
Igen, simán lehet pár hét szabi. Az nem derült ki hogy hol, milyen helyen dolgozik. Pl. nálunk semmiféle szabit nem adtak ki a vírus miatt. A főnökség meg olyan, hogy ha tudna ennyivel segíteni akkor megoldaná a pár hét szabit, még ha nem időarányos akkor is. Azért ez elég kivételes eset szerintem. Ő tudja milyen helyen és közegben dolgozik, de szerintem ez a helyzet bőven elég súlyos ahhoz, hogy esély legyen rá hogy ennyivel segítenek neki és tolerálják neki.
2020. okt. 13. 14:11
Saját érdekedben, uggye szoktad törölni az előzményeket? Mert különben azt is látja, hog hoxázol.
21. Guruljka (válaszként erre: 1. - Evilee)
2020. okt. 13. 14:11
Ha akarod, szívesen felhívom a szüleidet és átadom az üzenetedet.
2020. okt. 13. 14:09

Csatlakozom a többiekhez : azonnal menekülj !!! Ha már pl. a szüleidnél vagy, nagyon ajánlom ezt a könyvet ! Sokat fogsz tanulni belőle !!!

[link]

Az ilyen embernek soha nem fogsz tudni megfelelni, mert ha teljesíted az óhajait, mindig újabbakat talál ki, csakis rabszolga lehetsz mellette ! Semmi szeretet, csak terror, még teljesen ki nem készít idegileg !!! Tönkreteszi az életedet !!! NE HAGYD !!! Sok erőt Neked !!!

19. Epresturmix (válaszként erre: 14. - Df1e1c376c)
2020. okt. 13. 13:41
Pár hét szabi? Márciusban majdnem az összeset kiadták a vírus miatt! Sőt, időarányosan nem is jár egyhuzamban. Max fizetetlen. De még az is jobb mint így, csak nem sok helyen tolerálják.
18. fewin (válaszként erre: 1. - Evilee)
2020. okt. 13. 13:08

És még egy nagyon fontos tanács:

Ha próbálna visszatartani azzal, hogy megjavul, a jövőben egy ujjal se nyúl hozzád, a csillagokat lehozza az égről, virágcsokrot vesz toronyórával és lánccal, eszedbe ne jusson meginogni!!

Azok a pontok, amiket Syria összeszedett, egyenként is mind súlyosak, egy ilyen alak nem fog megváltozni!

Lépj mielőbb! Sok szerencsét!

17. fewin
2020. okt. 13. 13:05

Itt még jobb összefoglalót találsz a lehetséges külső segítségekről: [link]


Lakhelyedtől függően megtalálod a helyi szervezetet.

Akár azonnali pénzügyi segély lehetősége is fennáll.

16. fewin
2020. okt. 13. 13:02

Jó ha tudod ezeket!

És ingyenesen is hívhatod (mobilról is) a számukat!


[link]

Amennyiben bántalmazás (akár, szóbeli, lelki, fizikai, szexuális vagy gazdasági erőszak) áldozata, Önnek joga van a segítségre.

NANE Segélyvonal bántalmazott nőknek


06-80-505-101

hétfő, kedd, csütörtök, péntek 18-22ig

szerda 12-14ig

anonim

ingyenesen hívható mobilról is

15. Mézes-Krémes (válaszként erre: 1. - Evilee)
2020. okt. 13. 11:46

A kollégám telefonjáról felhívnám a szüleimet. Ahogy írták korábban, elhúznék hozzájuk, se szó, se beszéd. Ha nála lenne a kártyám letiltatnám azzal, hogy elhagytam, és kérnék másikat. A főnököd csak segít azzal, hogy elenged pár hét szabira, hogy a szüleiddel rendezd a dolgokat, és tudj esetleg arrafelé munkát keresni.

Menekülj! Lehetőleg azonnal, bármi áron, és inkább előbb mint utóbb.

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook