Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Bankszámlát szeretnék, de netes használattal.Hol a legolcsóbb a havi díj? fórum

Bankszámlát szeretnék, de netes használattal.Hol a legolcsóbb a havi díj? (tudásbázis kérdés)

1 2
6. nijntje (válaszként erre: 3. - Vizike)
2010. okt. 22. 21:57
Nekem cibes a számlám, ingyen utalok, és ha van legalább 50ezer ft bejövőm és fixen havi 2 állandó utalásom, akkor 160 ft a havidíj, és nincs más kiadás. Ez előtt otépé volt, szívtam is vele...
2010. okt. 22. 21:56

Szia!Nekem az Er.te vált be...

nem plusz pénzért bármennyiszer utalhatsz és akárhányszor nézheted a számlád...azt hiszem havi 600 ft ért.

4. vizike (válaszként erre: 2. - Fadigflo)
2010. okt. 22. 21:55

Axás a párom de ott 5000-et kérnek, hogy neten is tudd követni a számlát, meg smst küldenek minden alkalommal ha be szeretnél lépni, és csak annak a kódjával enged be.

Nekem ez így nem kell. :S

2010. okt. 22. 21:54

Eseti utalások miatt szeretnék bankszámlát nyitni, de úgy hogy a neten is tudjam követni a pénzmozgást.Persze nem plussz pénzért.

Hol érdemes?

És hogy a legkevesebb a havi számla zárási díj?

2010. okt. 22. 21:53

Első s legfontosabb: bármi, csak ne otépé!!!


Amúgy nekem a káendhá váltbe, szertintem a legjobb...de kinek mi.. sokan budapest bankosak vagy axások..

2010. okt. 22. 21:52
Bankszámlát szeretnék, de netes használattal.Hol a legolcsóbb a havi díj?
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook